Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium

100 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji "100 zł na dobry start z Kontem 360° Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 16 sierpnia 2021 r. bądź do wyczerpania limitu 10 000 rachunków otwartych w ramach tej akcji.

Tym razem niezbędne działania sprowadzają się do otwarcia Konta 360° Junior i złożenia wniosku w ramach programu "Dobry Start". Zmianą w porównaniu do poprzedniej edycji jest to, że rachunek w promocji można założyć tylko dziecku powyżej 7 roku życia. Nagroda to 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przekazywane elektronicznie i telefonicznie.

O nagrodę nie mogą się ubiegać osoby, które w przeszłości brały już udział w promocji Konta 360° Junior.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w tym banku, czyli Konta 360°, a potem będziesz mógł pomyśleć o udziale także w innych promocjach.

100 zł na eKarcie goodie za niewielką aktywność

Naszym zdaniem, zdobycie nagrody oferowanej przez Bank Millennium nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 16 sierpnia 2021 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku powyżej 7 roku życia Konto 360° Junior przez bankowość elektroniczną Millenet lub w aplikacji mobilnej.

Krok 2
Krok 2

Składając wniosek o rachunek, zaakceptuj regulamin akcji. Sprawdź przy okazji, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 3
Krok 3

Do 31 sierpnia 2021 r. złóż wniosek o świadczenie "Dobry Start" przez bankowość elektroniczną Millenet.

Krok 4
Krok 4

Do 30 września 2021 r. na Twoje konto osobiste powinno wpłynąć przynajmniej jedno świadczenie w ramach programu "Dobry Start".

Krok 5
Krok 5

Również do 30 września 2021 r. Twoje dziecko powinno:

  • aktywować aplikację mobilną
  • wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową wydaną do Konta 360° Junior lub za pomocą usługi Blik, lub też zbliżeniowo telefonem.
Nagroda
Nagroda

eKartę goodie o wartości 50 zł otrzymasz do 31 października 2021 r. Nagroda zostanie przesłana w wiadomości sms na numer telefonu, na który bank wysyła Ci kody autoryzacyjne.

Jak skorzystać z eKarty goodie?

Kod otrzymany w wiadomości sms będzie ważny przez 60 dni. W tym czasie musisz zainstalować aplikację Goodie, zaakceptować „Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie” i wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. Będzie ona ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji w apce. Voucher możesz wykorzystać na zakupy w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Dodatkowe informacje:

  • Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior. Oczywiście, w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich tych rachunków z osobna.
  • Do 30 września 2021 r. nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior ani odwołać udzielonych zgód. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.
  • Jeśli wypłata świadczenie w programie "Dobry Start" się opóźni, bank może wydłużyć czas na spełnienie warunku związanego z przelewem tego świadczenia, wtedy także przekazanie premii może się opóźnić.
  • Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Przy okazji wyjaśniamy, że jeśli kiedykolwiek wcześniej brałeś udział w promocji Konta 360° Junior i otworzyłeś ten rachunek dla swojego dziecka, a teraz w ramach obecnej oferty chciałbyś założyć konto dla drugiej pociechy, to niestety nie możesz tego uczynić, gdyż podpadasz pod punkt wykluczający z udziału w promocji osoby, które uczestniczyły w przeszłości w promocji Konta 360° Junior.

Trochę to dziwne, bo można w jednym momencie założyć rachunek dla dwójki czy większej liczby dzieci, ale nie można tego zrobić w momencie, gdy młodsze pociechy dorosną do określonego wieku. Nieustannie mamy nadzieję, że Bank Millennium zmieni swoje nastawienie.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Twoje dziecko może także korzystać z karty debetowej i, wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

100 zł kieszonkowego dla dziecka

Rozpoczęcie składania wniosków o świadczenie 300+ to dobra okazja do zainteresowania się propozycją Banku Millennium dla najmłodszych. Jeśli jesteś klientem tej instytucji i założysz dziecku Konto 360° Junior, możesz otrzymać 100 zł na eKarcie goodie (aż dwa razy więcej niż w poprzedniej edycji)!

Warunki akcji nie są skomplikowane, ale trzeba pamiętać o złożeniu wniosku w programie "Dobry Start" przez bankowość elektroniczną i wykonaniu przez dziecko transakcji kartą/Blikiem. Tym razem dziecko musi mieć minimum 7 lat, bank nie premiuje już kont zakładanych dla młodszych klientów.

Niemniej 100 zł premii, choć nie w gotówce, brzmi zachęcająco. Jeśli Twoja pociecha jest w odpowiednim wieku, załóż jej własny rachunek i zachęcaj do poznawania świata finansów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "100 zł na dobry start z Kontem 360 Junior"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.