Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium

100 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji „100 zł na dobry początek” jest Bank Millennium. Akcja trwa do 30 września 2022 r., chyba że wcześniej zostanie otwartych 10 tys. Kont 360° Junior. Nagrodą za naprawdę niewielką aktywność jest 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu lub aplikacji mobilnej. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przekazywane elektronicznie i telefonicznie.

Nagrody nie można zdobyć dla dziecka, które w przeszłości brało już udział w promocji Konta 360° Junior.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w tym banku, czyli konta Millennium 360°, a potem będziesz mógł pomyśleć o udziale także w innych promocjach.

100 zł na eKarcie goodie za niewielką aktywność

Naszym zdaniem, zdobycie nagrody oferowanej przez Bank Millennium nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków:

Krok 1
Krok 1

Złóż wniosek o konto Millennium 360° i podpisz z bankiem umowę o rachunek, by otworzyć sobie drogę do udziału w opisywanej promocji.

Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, to od razu przechodzisz do następnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 30 września 2022 r. otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior przez bankowość elektroniczną Millenet lub w aplikacji mobilnej.

Krok 3
Krok 3

Składając wniosek o rachunek, zaakceptuj regulamin akcji. Sprawdź przy okazji, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 4
Krok 4

Do 31 października 2022 r. zasil nowo otwarte konto dziecka kwotą min. 150 zł.

Jeśli Twoja pociecha ukończyła już 7 lat, to dopilnuj by w tym terminie:

  • aktywowała aplikację mobilną;
  • wykonała minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową wydaną do Konta 360° Junior lub za pomocą usługi Blik, lub też zbliżeniowo telefonem.

Musisz też w imieniu swojego dziecka wyrazić zgody na kontakty marketingowe ze strony banku.

Za spełnienie tych warunków bank przekaże 100 zł na eKarcie goodie.

Nagroda
Nagroda

eKartę goodie o maksymalnej wartości 100 zł otrzymasz do 30 listopada 2022 r. Nagroda zostanie przesłana w wiadomości SMS na numer telefonu, na który bank wysyła Ci kody autoryzacyjne.

Jak wykorzystać eKartę goodie?

Kod otrzymany w wiadomości sms będzie ważny przez 60 dni. W tym czasie musisz zainstalować aplikację Goodie, zaakceptować „Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie” i wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. Będzie ona ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji w apce. Voucher możesz wykorzystać na zakupy w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Dodatkowe informacje:

  • Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior. Oczywiście, w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich tych rachunków z osobna.
  • Do chwili wypłaty nagrody nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior ani odwołać udzielonych zgód. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.
  • Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Co w sytuacji, jeśli wcześniej brałeś udział w promocji Konta 360° Junior i otworzyłeś ten rachunek dla swojego dziecka, a teraz w ramach obecnej oferty chciałbyś założyć konto dla drugiej pociechy? Na szczęście od pewnego czasu zapisy regulaminu mówią, że wykluczenie dotyczy nie byłego uczestnika-rodzica, ale dziecka, któremu rodzic otworzył konto.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Twoje dziecko może także korzystać z karty debetowej i, wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

100 zł na zakupy

Jak widzisz, warunki akcji nie są skomplikowane. Najważniejsze, byś zwrócił uwagę na wiek swojej pociechy i zrealizował proste aktywności wymagane dla danej kategorii wiekowej. Potem zostanie już tylko wspólnie pomyśleć, na co wydacie zdobyty bonus.

Być może zastanawiasz się, czy warto założyć konto dziecku, czy jest ono już dostatecznie dojrzałe. Naszym zdaniem poznawanie świata finansów najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej. Argumenty na rzecz tego twierdzenia przytoczyliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Jeśli jesteś nastolatkiem, a Twoi rodzice nie są przekonani do pomysłu korzystania przez Ciebie z rachunku bankowego, przeczytaj tekst "Kochani Rodzice, załóżcie mi konto w banku". Znajdziesz w nim argumenty, które pomogą Ci w dyskusji z dorosłymi.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "100 zł na dobry początek"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.