100 zł na zakupy na Allegro za otwarcie Konta Jakie Chcę w BZ WBK

Promocja zakończyła się wcześniej, bo 21 grudnia 2017 r. o godzinie 13:00. Powodem było wyczerpanie puli nagród w promocji.

100 zł na zakupy na Allegro za otwarcie Konta Jakie Chcę w BZ WBK Źródło obrazka: strona BZ WBK

BZ WBK przygotował prostą promocję, w której do zdobycia jest bon zakupowy na Allegro o wartości 100 zł. Aby zdobyć premię, wystarczy jedynie otworzyć Konto Jakie Chcę i zasilić rachunek kwotą 500 zł. Nagroda trafi do pierwszych 1000 uczestników, którzy najszybciej spełnią warunki akcji. Warto się zatem śpieszyć.

Bardzo krótki okres karencji

Promocja „Zyskaj z Kontem Jakie Chcę - edycja I” skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które na dzień 1 grudnia 2017 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BZ WBK.

Oznacza to, że z akcji specjalnej mogą skorzystać nowi klienci oraz osoby, które zamknęły rachunek osobisty w tym banku... zaledwie niecały miesiąc temu!

Prosty sposób na zdobycie 100 zł

Warunki promocji są naprawdę łatwe i sprowadzają się do następujących trzech czynności:

 1. W pierwszej kolejności należy wypełnić wniosek o otwarcie konta wraz z dostępem do usług bankowości elektronicznej BZ WBK24 zamieszczony . Zgłoszenie udziału wymaga podania danych osobowych oraz wyrażenia zgody na ich przetwarzanie w celach marketingowych banku. Do wniosku należy dołączyć również skan dowodu osobistego.
 2. Następnym krokiem jest zawarcie z bankiem umowy ramowej o prowadzenie Konta Jakie Chcę. Można tego dokonać za pomocą przelewu internetowego z rachunku w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas rozmowy wideo z doradcą (w tym przypadku konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do Internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer). Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do 22 grudnia 2017 r.
 3. Po otrzymaniu sms lub e-maila z banku o aktywacji konta należy do 31 grudnia 2017 r. zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości 500 zł oraz zalogować się do usług bankowości elektronicznej BZWBK24 internet lub BZWBK24 mobile.

Spełniając wszystkie wymienione wcześniej warunki, otrzymamy 100 zł w formie bonu elektronicznego do sklepu internetowego Allegro.

Kiedy i w jaki sposób otrzymamy nagrodę?

Trzeba przyznać, że bank nie będzie się ociągał z przekazaniem nagrody - otrzymamy ją najpóźniej do 15 stycznia 2018 r. w formie wiadomości e-mail przesłanej na adres podany podczas rejestracji. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, co oznacza, że nie trzeba jej uwzględniać w zeznaniu rocznym.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Konto Jakie Chcę – podstawowe informacje

Zanim jednak zdecydujemy się na udział w akcji, poświęćmy chwilę na analizę parametrów Konta Jakie Chcę. Bo choć zdobycie premii jest całkiem atrakcyjną wizją, najważniejsze powinny być koszty związane z prowadzeniem nowego rachunku.

Warto zaznaczyć, że konto oferowane jest w dwóch wariantach – dla osób do 26 roku życia oraz starszych. W obu opcjach prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, a jego posiadacze mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych usług dodatkowych. Co ciekawe, mogą również samodzielnie określić, w jaki sposób ma być pobierana opłata za obsługę karty. Do wyboru będą mieli aż trzy opcje i każdą z nich będzie można zmienić w dowolnym momencie. Natomiast osoby często podróżujące za granicę mogą wyrobić sobie kartę World Mastercard, zapewniającą darmowe ubezpieczenie podróżne oraz brak opłaty za przewalutowanie transakcji oraz skorzystać z kantoru walutowego BZWBK24.

Atutem Konta Jakie Chcę są także usługi dodatkowe, takie jak zwrot do 300 zł rocznie z tytułu opłaconych faktur za prąd, gaz czy Internet. Ponadto możemy skorzystać z przyzwoitej oferty oszczędnościowej: Konta Max Oszczędnościowego dedykowanego nowym klientom, na którym do końca stycznia 2018 roku można zyskać 2% rocznie. Konto przyniesie także wymierne korzyści osobom młodym, które dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł premii za dobre wyniki w nauce.

Łącząc wszystkie bonusy łowcy promocji mogą otrzymać nawet 500 zł premii!

Więcej informacji o parametrach Konta Jakie Chcę znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

W najnowszej akcji BZ WBK można zdobyć 100 zł w formie bonu na Allegro, co z pewnością ucieszy miłośników internetowych zakupów. Aby otrzymać bonus, wystarczy spełnić banalne warunki - otworzyć Konto Jakie Chcę i zasilić je kwotą 500 zł.

Warto jednak pamiętać, że organizator przygotował tylko 1000 premii i trafią one do osób, które najszybciej spełnią wymogi akcji. Jeżeli więc nagroda przypadła Wam do gustu – nie zwlekajcie zbyt długo i łapcie okazję.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.