Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł dla nastolatka za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska

100 zł dla nastolatka za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "100 zł kieszonkowego" trwa do 30 września 2022 r. Jej organizatorem jest Santander Bank Polska i jak przekonasz się za chwilę, bank nie wymaga wiele, by mógł przekazać nagrodę. Jest nią 100 zł w gotówce, przy czym bonus trafi nie na konto dorosłego, a na rachunek jego dziecka. Rodzic / opiekun prawny może otworzyć Konto Jakie Chcę dla młodych dla większej liczby swoich podopiecznych, o ile spełniają oni kryterium wiekowe (szczegóły poniżej).

Dla kogo jest ta promocja?

Bank adresuje ją do nastolatków, którzy mają skończone 13 lat, ale nie obchodzili jeszcze 18 urodzin, są obywatelami Polski. i nie posiadali kiedykolwiek w Santanderze jakiegokolwiek produktu.

Droga po nagrodę

Warunki, które trzeba spełnić, by została wypłacona 100-złotowa premia, są banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2022 r. otwórz Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska, by dać sobie szansę na zdobycie atrakcyjnych bonusów w ramach promocji. Jeśli już jesteś klientem Santandera, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 września 2022 r.:

  • otwórz w Santander online konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej dla swojej niepełnoletniej pociechy. W tym celu po zalogowaniu się do Santander internet wejdź w zakładkę Konto dla dziecka, wypełnij wniosek i zaakceptuj umowę online;
  • wyraź zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną lub telefonicznie w celach marketingowych.
Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym został otwarty rachunek dla niepełnoletniego, wypełnij formularz rejestracji udziału w promocji. Dopilnuj, by w tym okresie Twoja pociecha wykonała dwie proste czynności:

  • przynajmniej raz zalogowała się do aplikacji Santander mobile własnym loginem i hasłem,
  • zrealizowała choć 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.

Nagroda
Nagroda

100 zł premii trafi na konto nastolatka najpóźniej 30 listopada 2022 r.

Na to trzeba zwrócić uwagę

Wymagana transakcja nie może być wypłatą z bankomatu ani pobraniem pieniędzy z konta podczas zakupów (tzw. cashback) W przypadku Blika niedozwolone są płatności zbliżeniowe.

Regulamin nie stawia ograniczeń co do miejsca wykonania przez nastolatka płatności bezgotówkowej.

Do momentu wypłaty nagrody nie można odwołać żadnej ze zgód marketingowych, zmienić formy otrzymywania komunikatów od banku ani wypowiedzieć umowy o konto dla niepełnoletniego.

Bonus będący nagrodą w tej akcji nie podlega opodatkowaniu, nie trzeba się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Kilka słów o Koncie Jakie Chcę dla młodych w Santanderze

Konto Jakie Chcę w Santanderze to obecnie jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe.

Nastolatek może korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, płacić telefonem przez Google Pay i Apple Pay bądź zegarkiem przez Garmin Pay albo Fitbit Pay.

Warto skorzystać!

Z tej promocji po prostu warto skorzystać. Otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę dla młodych, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku i wykonanie przez nastolatka 1 transakcji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę wystarczy, by Twoje dziecko zdobyło 100 zł premii. Dodatkowo sięgnięcie po nią może być okazją do rozmowy z pociechą o finansach, praktycznej nauki korzystania z nowoczesnej bankowości. O tym, dlaczego warto to zrobić, pisaliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Łatwość, z jaką można zdobyć w tej akcji 100 zł, każe przypuszczać, że akcja będzie się cieszyła dużym powodzeniem. Tym razem nie trzeba się spieszyć z podejmowaniem decyzji o udziale w niej, gdyż regulamin nie wspomina nic o ograniczonej puli nagród. Mimo wszystko zachęcamy, by zbytnio z tym nie zwlekać. Mnóstwo spraw do ustalenia / załatwienia na początku roku szkolnego może bowiem zaprzątnąć Twoją pamięć i w rezultacie zapomnisz o tej promocji.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "100 zł kieszonkowego"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.