Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Łatwe 100 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole.

Łatwe 100 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole

Łatwe 100 zł dla nastolatków za Konto dla Ciebie GO! w banku Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje bankowe przeprowadzane są w oparciu o mniej lub bardziej szczegółowe regulaminy, w których organizator określa, kto może się ubiegać o nagrodę i jakie warunki musi spełnić, by ją otrzymać. Często jest to kilka stron zapisanych niewielką czcionką, niekiedy z użyciem trudnych, formalnych zwrotów.

Tymczasem zasady trwającej do 31 marca 2023 r. IV edycji akcji "100 zł KieszonkoweGO!" napisane są bardzo prostym językiem i zawarte zaledwie w kilku punktach. Takie promocje zdarzają się niezwykle rzadko, więc warto skorzystać z okazji i zgarnąć 100 zł.

Kto i za co otrzyma 100 zł kieszonkowego?

W regulaminie jest mowa tylko o jednym wykluczeniu: nie możesz wziąć udziału w tej promocji, jeśli byłeś posiadaczem konta w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 r.

Innych obostrzeń nie ma, wymagane jest jedynie, byś był w wieku 13-18 lat. Oto sekwencja niezbędnych działań:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2023 r. załóż Konto dla Ciebie GO! wraz z kartą debetową. Możesz to zrobić w placówce Credit Agricole lub podczas wydarzeń specjalnych organizowanych przez bank. Jako że jesteś osobą niepełnoletnią, konieczna jest zgoda Twoich rodziców lub opiekuna prawnego.

Krok 2
Krok 2

W każdym z 5 kolejnych miesięcy następujących po otwarciu konta:

 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę,
 • przynajmniej raz zaloguj się do CA24 Mobile lub CA24 eBanku
Nagroda
Nagroda

Cząstkowa premia, czyli 20 zł, zostanie wypłacona na nowo otwarte Konto dla Ciebie GO! do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z warunku aktywności. Łącznie możesz zyskać 100 zł.

Przetłumaczmy to na konkrety: jeśli otworzysz konto w styczniu, musisz wykonać min. 3 płatności w lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2023 r. Premię otrzymasz w następnym miesiącu - czyli do końca marca, kwietnia, maja, czerwca oraz lipca 2023 r.

Transakcje bezgotówkowe - co powinieneś o nich wiedzieć

Wymagane przez bank transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej w sklepach stacjonarnych i internetowych. Możesz płacić też Blikiem, telefonem (Apple Pay lub Google Pay) lub zegarkiem (bank obsługuje płatności Garmin Pay i Fitbit Pay).

Credit Agricole nie uzna jednak przelewów na telefon Blik, operacji przelewu, doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal oraz wypłat z bankomatów.

Dodatkowo też z promocji wyłączone są transakcje wykonane w punktach, które posiadają następujące kody MCC:

 • kod 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • kod 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • kod 6012, określający instytucje finansowe;
 • kod 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • kod 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • kod 4829, określający internetowe przekazy pieniężne;

Jeszcze kilka dodatkowych informacji

Jeśli w danym miesiącu wykonasz mniejszą liczbę płatności (lub w ogóle o nich zapomnisz), bank za ten miesiąc nie wypłaci Ci premii, jednak wciąż będziesz mógł korzystać z promocji w następnych miesiącach.

Na dzień wypłaty każdej z nagród musisz być posiadaczem aktywnego Konta dla Ciebie GO! (tzn. rachunek nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia).

Opisywana akcja nie łączy się z programem poleceń Konta dla Ciebie GO!, czyli nowy klient nie otrzyma premii za wystąpienie w roli osoby poleconej. Nie ma jednak przeszkód, by polecał to konto innym i zdobywał za to premie.

Kolejne dobre wiadomości:

 • uczestnik promocji może wybrać za darmo wizerunek karty z katalogu (180 wzorów);
 • z otrzymanej nagrody nie trzeba się rozliczać z urzędem skarbowym, całe 100 zł jest do dyspozycji zdobywcy!

Konto dla Ciebie GO! – co warto wiedzieć

Bank reklamuje ten rachunek jako konto za cztery zera, gdyż nie pobiera opłat za jego prowadzenie, wydanie karty wielowalutowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (pod warunkiem wykonania choć jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu) i zwykłe przelewy internetowe.

Więcej informacji zawarliśmy w analizie Konta dla Ciebie GO!

Okazja jakich mało

Jak wspomnieliśmy na wstępie, rzadko się zdarza, że nagrodę w promocji bankowej można zgarnąć w tak łatwy sposób – wystarczy samo założenie rachunku i wykonanie w sumie 15 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Największym problemem może się okazać zgranie wolnego czasu dziecka i rodzica, gdyż procedura zakładania konta wymaga obecności nastolatka i dorosłego.

Rodzicom, którzy zastanawiają się, czy zakładanie dziecku konta ma sens, polecamy lekturę tekstu 5 powodów, by założyć dziecku konto w banku. Z kolei nastolatków, którzy mają kłopoty z przekonaniem opiekunów do wyrażenia zgody na otwarcie rachunku, zachęcamy do zapoznania się z przydatnymi argumentami w artykule Jak namówić rodziców na rachunek w banku?

Obu stronom przydadzą się informacje dotyczące procedur bankowych, które opisaliśmy w tekście Jak założyć konto nastolatkowi? Praktyczne porady.

Warto też wiedzieć o innych akcjach specjalnych w Credit Agricole, chociaż te informacje raczej przydadzą się Twoim rodzicom 😀

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "100 zł kieszonkoweGO!" edycja IV

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.