Promocja „Konto dla domu”: 100 zł na zakupy w IKEA za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 22 grudnia 2017 r.

Promocja „Konto dla domu”: 100 zł na zakupy w IKEA za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas strona BGŻ BNP Paribas

300 zł premii za płatności mobilne z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas to za mało? Bank znów dostarczył nam kolejny powód do otwarcia rachunku osobistego. Tym razem wraz z udziałem w promocji „Mobilna premia” oferuje zgarnięcie 100 zł na zakupy w sklepach IKEA w ramach akcji „Konto dla domu”.

Organizatorem akcji „Konto dla domu” – podobnie jak w przypadku innych promocji powiązanych z „Mobilną Premią” - jest Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach.

Do promocji możesz przystąpić najpóźniej 22 grudnia 2017 roku. Organizator wyznaczył jednak ograniczoną pulę 1000 rejestracji. Po jej wyczerpaniu akcja zakończy się automatycznie. Jeśli więc jesteś zainteresowany udziałem – radzimy się pośpieszyć.

To kolejna oferta, która jest nierozerwalnie związana z opisywaną przez nas akcją Mobilna Premia. Oznacza to, że zostajesz upoważniony do udziału w dwóch promocjach jednocześnie. Tym samym oprócz zwrotu za płatności mobilne w wysokości nawet 25 zł miesięcznie czeka na Ciebie bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach IKEA.

Jak w łatwy sposób zyskać 100 zł na zakupy w IKEI?

Podstawowe warunki uczestnictwa w promocji są takie same, jak w przypadku akcji „Mobilna Premia” – musisz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz być osobą pełnoletnią, która w ciągu ostatnich 3 lat nie była właścicielem/współwłaścicielem rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas (a wcześniej - ani w BGŻ, ani w BNP Paribas).

Aby zdobyć 100 zł na zakupy w IKEI:

 1. Do dnia 22 grudnia 2017 roku zgłoś się do udziału w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie kontodladomu.pl, zaakceptuj regulamin promocji, a także wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie organizatorowi przez bank informacji objętych tajemnicą bankową.
 2. Bezpośrednio po zakończonej rejestracji i otrzymaniu informacji o objęciu ofertą specjalną złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego w ramach promocji „Mobilna Premia” i wydanie karty. Ważne! Pamiętaj, by wniosek złożyć za pośrednictwem linka, który wyświetli Ci się zaraz po wysłaniu zgłoszenia do udziału w promocji pod przyciskiem „Otwórz konto”.
 3. Najpóźniej 12 stycznia 2018 r. podpisz z bankiem umowę o otwarcie Konta Optymalnego i wydanie karty za pośrednictwem kuriera.
 4. W styczniu 2018 roku:
  • zapewnij wpływy na nowo otwartym rachunku o łącznej wysokości co najmniej 1000 zł (w tym przypadku jako wpływ nie są brane pod uwagę wpłaty gotówkowe oraz wpływy z innych rachunków w BGŻ BNP Paribas, których jesteś właścicielem);
  • dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 300 zł oraz
  • choć raz zaloguj się do systemu bankowości elektronicznej Pl@net.

Po spełnieniu powyższych warunków najpóźniej 14 lutego 2018 roku zostaniesz poinformowany mailowo o przyznaniu karty podarunkowej. W wiadomości otrzymasz link wraz z kodem, dzięki któremu zalogujesz się na stronie organizatora. Tam będziesz musiał podać swój adres, na który zostanie wysłana karta podarunkowa (list polecony z potwierdzeniem odbioru zostanie nadany najpóźniej 28 lutego).

Karta podarunkowa 100 zł na zakupy w IKEI jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie podlega wymianie na gotówkę.

Ważne informacje

W regulaminie zawarto kilka dodatkowych informacji, o których warto wspomnieć.

Po pierwsze, każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną kartę podarunkową. Po drugie, do uczestnictwa w promocji niezbędne jest podanie w formularzu rejestracyjnym pełnych i prawdziwych danych. Po trzecie, pamiętaj, że zamknięcie rachunku, a także zastrzeżenie, blokada lub rezygnacja z karty przed odbiorem premii pozbawi Cię do niej prawa.

Ostatnie ograniczenie dotyczy transakcji bezgotówkowych. Organizator uznaje płatności przy pomocy karty, elektronicznego portfela Masterpass oraz za pośrednictwem aplikacji Android Pay, o ile nie zostały one dokonane w punktach posiadających następujące kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający płatność rachunków.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Przed skorzystaniem promocji wypada zapoznać się z podstawowymi parametrami Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas – wszak do udziału w akcji konieczne jest jego otwarcie. Jak zatem przedstawia się ten rachunek? Z jakimi opłatami za prowadzenie konta i korzystanie z karty muszą liczyć się jego posiadacze?

Tu niespodzianka: Konto Optymalne jest bezwarunkowo bezpłatne. Do konta wydawana jest karta debetowa Mastercard. Aby skorzystać z promocji, musisz wnioskować o jej wydanie; na szczęście – podobnie jak użytkowanie karty – jest ono darmowe. Nie zapłacisz także za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą).

Wraz z kontem zyskujesz możliwość dokonywania płatności mobilnych (to akurat żadne zaskoczenie, skoro bank przyznaje zwrot za takie transakcje w ramach promocji „Mobilna premia”) oraz dostęp do nowej aplikacji mobilnej GOmobile, do której możesz się logować za pomocą odcisku palca.

Komentarz redakcji

Jeśli ubiegasz się o zwrot nawet 300 zł rocznie za płatności mobilne w promocji „Mobilna premia”, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś zyskał dodatkowe 100 zł na zakupy w sklepach IKEA. Tym samym łączna wartość premii związanych z otwarciem Konta Optymalnego może wynieść nawet 400 zł.

Warunki akcji „Konto dla domu” są niemal identyczne jak w przypadku promocji Stylowe Konto; taka sama jest też wartość premii – ewidentnie widać, że BGŻ BNP Paribas zachęca nowych klientów do otwarcia rachunku osobistego zgodnie z zasadą „dla każdego coś dobrego”. Od Ciebie zależy, czy bardziej kusząca jest dla Ciebie wizja otrzymania 100 zł do wykorzystania w H&M, czy zakupów w IKEI. Niezależnie od wyboru konkretnej promocji na uwagę zasługuje sama oferta Konta Optymalnego. To opcja, którą powinien rozważyć każdy poszukujący darmowego rachunku osobistego.

Na koniec warto przypomnieć, że liczba zgłoszeń do promocji jest ograniczona. Jeśli myślisz o udziale w akcji – lepiej nie zwlekaj, by premia nie przeszła Ci koło nosa.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.