BGŻ BNP Paribas: 100 zł do restauracji Sphinx za założenie Konta Maksymalnego i 300 zł za płatności mobilne

Promocja zakończyła się dnia 22 grudnia 2017 r.

BGŻ BNP Paribas: 100 zł do restauracji Sphinx za założenie Konta Maksymalnego i 300 zł za płatności mobilne Źródło obrazka: strona promocji

Tym razem bank BGŻ BNP Paribas przygotował coś dla miłośników dobrego jedzenia. W zamian za założenie Konta Maksymalnego oraz dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł otrzymamy bon o wartości 100 zł do sieci restauracji Sphinx. Oferta adresowana jest jednak wyłącznie do nowych klientów banku, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji „Konto do syta” mogą wziąć udział wszystkie osoby pomiędzy 18 a 26 rokiem życia posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie rachunku nie posiadały konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas. Warunek ten dotyczy także współposiadaczy kont oraz klientów banków: BGŻ i BNP Paribas przez dokonaniem ich połączenia.

Promocja potrwa do 22 grudnia 2017 roku lub do wcześniejszego osiągnięcia progu 1000 zarejestrowanych uczestników.

Co zrobić, aby zdobyć nagrodę?

Aby otrzymać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w ogólnopolskiej sieci restauracji Sphinx, należy wykonać kilka bardzo prostych kroków:

 1. Zarejestrować się jako uczestnik promocji, wypełniając ten formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie udziału wymaga podania naszych danych osobowych, a także wyrażenia zgody na ich przetwarzanie w celach objętych regulaminem promocji.
 2. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego na naszą skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość zawierająca link, za pomocą którego złożymy wniosek o otwarcie Konta Maksymalnego i wydanie karty debetowej w ramach równoległej promocji "Mobilna premia". Uwaga – jeśli nie wykorzystamy otrzymanego linka i złożymy wniosek o otwarcie rachunku inną drogą, utracimy prawo do nagrody.
 3. Następnym krokiem prowadzącym do otrzymania premii będzie zawarcie z bankiem umowy ramowej o prowadzenie konta i wydanie karty. Komplet dokumentów dostarczy nam kurier, a naszym jedynym zadaniem będzie ich podpisanie i odesłanie na adres banku. Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do 12 stycznia 2018 r.
 4. Ostatnimi stawianymi warunkami są: dokonanie transakcji kartą (akceptowane są także płatności z Android Pay i Masterpass) w łącznej kwocie min. 300 zł oraz przynajmniej jednorazowe zalogowanie się do systemu bankowości elektronicznej Pl@net. Na spełnienie tych wytycznych mamy czas od 1 do 31 stycznia 2018 roku.

Przekazanie nagrody

Jeśli wywiążemy się z warunków stawianych przez organizatora promocji, którym jest spółka Ad Astra, najpóźniej do 16 lutego 2018 roku otrzymamy wiadomość e-mail potwierdzającą nabycie praw do nagrody, natomiast jej przekazanie nastąpi nie później niż 27 lutego 2018 roku w postaci kodu sms przesłanego na numer telefonu podany przez nas podczas rejestracji w promocji. Voucher możemy wykorzystać do 1 lutego 2019 r.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, tak więc nie trzeba jej uwzględniać w zeznaniu rocznym.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Dodatkowe 300 zł do zdobycia w promocji „Mobilna premia”

Oprócz 100 zł premii za otwarcie Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas możemy osiągnąć dodatkowe zyski, aktywnie korzystając z aplikacji mobilnych: Android Pay oraz GOmobile, a także z elektronicznego portfela Masterpass. Za każdą transakcję przy ich użyciu bank zwróci nam 1 zł, a w ciągu miesiąca do odbioru jest maksymalnie 25 zł. Jedynymi wyjątkami, które nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu wysokości premii, są płatności BLIK-iem oraz transakcje założenia lokaty za pomocą GOmobile.

Jako że o „Mobilną premię” możemy ubiegać się przez okrągły rok liczony od daty przystąpienia do promocji, w sumie mamy szansę zdobyć nawet 300 zł nagrody.

Dowiedz się więcej o promocji „Mobilna premia” w BGŻ BNP Paribas.

Konto Maksymalne

Konto Maksymalne to jeden z dwóch podstawowych rachunków osobistych w ofercie BGŻ BNP Paribas. Za jego otwarcie oraz prowadzenie nie zapłacimy ani grosza. Bezpłatne może być także wydanie i obsługa wydanej do niego karty płatniczej. Warunkiem jest jednak nieukończony 26 rok życia, a w przypadku osób starszych wydanie w danym miesiącu za jej pomocą min. 300 zł. Konto Maksymalne ofertuje ponadto darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie.

Analiza i wykaz najważniejszych parametrów Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas dostępne są tutaj.

Komentarz redakcji

Dedykowana przede wszystkim studentom promocja banku BGŻ BNP Paribas to doskonała okazja, aby w łatwy sposób zdobyć atrakcyjną nagrodę w postaci wartego 100 zł kodu do wykorzystania w sieci restauracji Sphinx. Jedyne warunki, jakie stawia organizator, to otwarcie darmowego Konta Maksymalnego oraz wyrobienie do niego bezpłatnej w tym przypadku karty płatniczej. Jeśli za jej pomocą wydamy w styczniu 2018 roku przynajmniej 300 zł, nagroda będzie nasza.

Głównymi minusami opisywanej akcji jest niewielka pula bonusów oraz to, że nagroda trafi w nasze ręce dopiero pod koniec lutego przyszłego roku. O warte 100 zł kody do Sphinxa powalczy jedynie pierwszy 1000 zarejestrowanych uczestników, natomiast reszta... będzie musiała obejść się smakiem.

Z ostatniej chwili

 • 22.01.2019 13:50

  Założenie Konta Internetowego w Alior Banku i 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni, da Ci nagrodę - 100 zł na Allegro.

 • 18.01.2019 15:46

  I kolejna akcja ING - tym razem nawet 150 zł do wydania na Circle K za wyrobienie karty kredytowej Mastercard.

 • 18.01.2019 14:45

  ING promuje swoje fundusze inwestycyjne - za regularne lokowanie środków w te instrumenty możesz otrzymać nawet 200 zł premii. Sprawdź szczegóły oferty.

 • 17.01.2019 18:33

  Władze Getin Noble Banku i Idea Banku uzgodniły plan połączenia obu instytucji.

 • 17.01.2019 18:14

  Polonus przyznaje 10 zł zniżki na przejazdy dzięki opłaceniu biletów przy pomocy cyfrowego portfela Visa Checkout.

 • 17.01.2019 11:07

  Lubisz płacić szybko i wygodnie? Skorzystaj z darmowej opaski zbliżeniowej od mBanku.

 • 16.01.2019 14:51

  Bank Pekao ponownie oferuje posiadaczom rachunków osobistych 3% na Koncie Oszczędnościowym. Sprawdź warunki aktualnej promocji.

 • 16.01.2019 13:52

  Ci, którzy nie mają jeszcze rachunku osobistego w Pekao mogą założyć jedno z 3 promowanych kont i po spełnieniu 2 prostych warunków zgarnąć 100 zł premii.

 • 14.01.2019 18:27

  Zmiany w ofercie kont osobistych mBanku. Będzie przejrzyściej i taniej.

 • 14.01.2019 10:32

  Bank Millennium przedłużył ofertę z 2,7% dla nowych środków na Koncie Profit, zmieniając jej warunki.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.