BGŻ BNP Paribas: 100 zł do restauracji Sphinx za założenie Konta Maksymalnego i 300 zł za płatności mobilne

Promocja zakończyła się dnia 22 grudnia 2017 r.

BGŻ BNP Paribas: 100 zł do restauracji Sphinx za założenie Konta Maksymalnego i 300 zł za płatności mobilne Źródło obrazka: strona promocji

Tym razem bank BGŻ BNP Paribas przygotował coś dla miłośników dobrego jedzenia. W zamian za założenie Konta Maksymalnego oraz dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł otrzymamy bon o wartości 100 zł do sieci restauracji Sphinx. Oferta adresowana jest jednak wyłącznie do nowych klientów banku, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji „Konto do syta” mogą wziąć udział wszystkie osoby pomiędzy 18 a 26 rokiem życia posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie rachunku nie posiadały konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas. Warunek ten dotyczy także współposiadaczy kont oraz klientów banków: BGŻ i BNP Paribas przez dokonaniem ich połączenia.

Promocja potrwa do 22 grudnia 2017 roku lub do wcześniejszego osiągnięcia progu 1000 zarejestrowanych uczestników.

Co zrobić, aby zdobyć nagrodę?

Aby otrzymać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w ogólnopolskiej sieci restauracji Sphinx, należy wykonać kilka bardzo prostych kroków:

 1. Zarejestrować się jako uczestnik promocji, wypełniając ten formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie udziału wymaga podania naszych danych osobowych, a także wyrażenia zgody na ich przetwarzanie w celach objętych regulaminem promocji.
 2. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego na naszą skrzynkę pocztową przyjdzie wiadomość zawierająca link, za pomocą którego złożymy wniosek o otwarcie Konta Maksymalnego i wydanie karty debetowej w ramach równoległej promocji "Mobilna premia". Uwaga – jeśli nie wykorzystamy otrzymanego linka i złożymy wniosek o otwarcie rachunku inną drogą, utracimy prawo do nagrody.
 3. Następnym krokiem prowadzącym do otrzymania premii będzie zawarcie z bankiem umowy ramowej o prowadzenie konta i wydanie karty. Komplet dokumentów dostarczy nam kurier, a naszym jedynym zadaniem będzie ich podpisanie i odesłanie na adres banku. Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do 12 stycznia 2018 r.
 4. Ostatnimi stawianymi warunkami są: dokonanie transakcji kartą (akceptowane są także płatności z Android Pay i Masterpass) w łącznej kwocie min. 300 zł oraz przynajmniej jednorazowe zalogowanie się do systemu bankowości elektronicznej Pl@net. Na spełnienie tych wytycznych mamy czas od 1 do 31 stycznia 2018 roku.

Przekazanie nagrody

Jeśli wywiążemy się z warunków stawianych przez organizatora promocji, którym jest spółka Ad Astra, najpóźniej do 16 lutego 2018 roku otrzymamy wiadomość e-mail potwierdzającą nabycie praw do nagrody, natomiast jej przekazanie nastąpi nie później niż 27 lutego 2018 roku w postaci kodu sms przesłanego na numer telefonu podany przez nas podczas rejestracji w promocji. Voucher możemy wykorzystać do 1 lutego 2019 r.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, tak więc nie trzeba jej uwzględniać w zeznaniu rocznym.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Dodatkowe 300 zł do zdobycia w promocji „Mobilna premia”

Oprócz 100 zł premii za otwarcie Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas możemy osiągnąć dodatkowe zyski, aktywnie korzystając z aplikacji mobilnych: Android Pay oraz GOmobile, a także z elektronicznego portfela Masterpass. Za każdą transakcję przy ich użyciu bank zwróci nam 1 zł, a w ciągu miesiąca do odbioru jest maksymalnie 25 zł. Jedynymi wyjątkami, które nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu wysokości premii, są płatności BLIK-iem oraz transakcje założenia lokaty za pomocą GOmobile.

Jako że o „Mobilną premię” możemy ubiegać się przez okrągły rok liczony od daty przystąpienia do promocji, w sumie mamy szansę zdobyć nawet 300 zł nagrody.

Dowiedz się więcej o promocji „Mobilna premia” w BGŻ BNP Paribas.

Konto Maksymalne

Konto Maksymalne to jeden z dwóch podstawowych rachunków osobistych w ofercie BGŻ BNP Paribas. Za jego otwarcie oraz prowadzenie nie zapłacimy ani grosza. Bezpłatne może być także wydanie i obsługa wydanej do niego karty płatniczej. Warunkiem jest jednak nieukończony 26 rok życia, a w przypadku osób starszych wydanie w danym miesiącu za jej pomocą min. 300 zł. Konto Maksymalne ofertuje ponadto darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie.

Analiza i wykaz najważniejszych parametrów Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas dostępne są tutaj.

Komentarz redakcji

Dedykowana przede wszystkim studentom promocja banku BGŻ BNP Paribas to doskonała okazja, aby w łatwy sposób zdobyć atrakcyjną nagrodę w postaci wartego 100 zł kodu do wykorzystania w sieci restauracji Sphinx. Jedyne warunki, jakie stawia organizator, to otwarcie darmowego Konta Maksymalnego oraz wyrobienie do niego bezpłatnej w tym przypadku karty płatniczej. Jeśli za jej pomocą wydamy w styczniu 2018 roku przynajmniej 300 zł, nagroda będzie nasza.

Głównymi minusami opisywanej akcji jest niewielka pula bonusów oraz to, że nagroda trafi w nasze ręce dopiero pod koniec lutego przyszłego roku. O warte 100 zł kody do Sphinxa powalczy jedynie pierwszy 1000 zarejestrowanych uczestników, natomiast reszta... będzie musiała obejść się smakiem.

Z ostatniej chwili

 • 25.03.2019 14:13

  3 nagrody do wyboru, każda o wartości do 300 zł. To Ty decydujesz, o którą będziesz się ubiegał. Poznaj promocję "Korzyści dla Ciebie 2019" banku Credit Ag

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.