100 zł do wydania w sklepach sieci H&M i 300 zł za płatności mobilne w BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 20 grudnia 2017 r.

100 zł do wydania w sklepach sieci H&M i 300 zł za płatności mobilne w BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas nie ustaje w wysiłkach, by przekonać nowych klientów do otwarcia rachunku osobistego. W promocji „Stylowe Konto” do zgarnięcia jest premia w wysokości 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M.

To już kolejna prowadzona równolegle akcja promocyjna związana z Kontem Optymalnym i trzecia, w przypadku której BGŻ BNP Paribas jest jedynie partnerem promocji. Organizatorem akcji „Stylowe Konto” jest Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach.

Do promocji możesz przystąpić najpóźniej 22 grudnia 2017 roku. Organizator wyznaczył jednak ograniczoną pulę 1000 zgłoszeń.

Oferta jest nierozerwalnie związana z opisywaną przez nas akcją „Mobilna Premia”. Oznacza to, że zostajesz upoważniony do udziału w dwóch promocjach jednocześnie. Tym samym oprócz bonu o wartości 100 zł do sieci sklepów H&M czeka na Ciebie zwrot za płatności mobilne w wysokości nawet 25 zł miesięcznie.

100 zł premii w promocji "Stylowe konto"

Podstawowe warunki uczestnictwa w promocji są takie same, jak w przypadku akcji „Mobilna Premia” – musisz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz być osobą pełnoletnią, która w ciągu ostatnich 3 lat nie była właścicielem/współwłaścicielem rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas (a wcześniej - ani w BGŻ, ani w BNP Paribas).

Aby zdobyć 100 zł na zakupy w H&M:

 1. Do dnia 22 grudnia 2017 roku zgłoś się do udziału w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie stylowekonto.pl, zaakceptuj regulamin promocji, a także wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie organizatorowi przez bank informacji objętych tajemnicą bankową.
 2. Bezpośrednio po zakończonej rejestracji i otrzymaniu informacji o objęciu ofertą specjalną złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego w ramach promocji „Mobilna Premia” i wydanie karty. Ważne! Pamiętaj, by wniosek złożyć za pośrednictwem linka, który wyświetli Ci się zaraz po wysłaniu zgłoszenia do udziału w promocji pod przyciskiem „Otwórz konto”.
 3. Najpóźniej 12 stycznia 2018 r. podpisz z bankiem umowę o otwarcie Konta Optymalnego i wydanie karty za pośrednictwem kuriera.
 4. W styczniu 2018 roku:
  • zapewnij wpływy na nowo otwartym rachunku o łącznej wysokości co najmniej 1000 zł (w tym przypadku jako wpływ nie są brane pod uwagę wpłaty gotówkowe oraz wpływy z innych rachunków w BGŻ BNP Paribas, których jesteś właścicielem);
  • dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 300 zł oraz
  • przynajmniej raz zaloguj się do systemu bankowości elektronicznej Pl@net.

Po spełnieniu powyższych warunków najpóźniej 16 lutego 2018 roku zostaniesz poinformowany mailowo o przyznaniu bonu, który otrzymasz do 12 marca w postaci kodu zawartego w wiadomości SMS. Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie podlega wymianie na gotówkę. Z bonu możesz skorzystać do 1 lutego 2020 roku w sieci sklepów stacjonarnych H&M na terenie Polski oraz w sklepie internetowym tej marki.

Ważne informacje

Przeglądając regulamin, łatwo przeoczyć pewne szczegóły, których znajomość jest niezbędna do bezproblemowego zgarnięcia premii. Dlatego w tym miejscu zwracamy uwagę na najistotniejsze kwestie, by udział w promocji nie skutkował Twoim rozczarowaniem.

Pamiętaj, że do uczestnictwa w promocji niezbędne jest podanie w formularzu rejestracyjnym pełnych i prawdziwych danych (zwróć uwagę, że w procesie przyznawania bonu olbrzymie znaczenie ma chociażby Twój adres mailowy czy numer telefonu). W promocji możesz wziąć udział tylko raz. Prawa do odebrania premii pozbawi Cię nie tylko zamknięcie rachunku, ale także rezygnacja, blokada lub zastrzeżenie wydanej do niego karty.

Ostatnie ograniczenie dotyczy transakcji bezgotówkowych. Organizator uznaje płatności przy pomocy karty, elektronicznego portfela MasterPass oraz za pośrednictwem aplikacji Android Pay, o ile nie zostały one dokonane w punktach posiadających następujące kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający płatność rachunków.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Głównym warunkiem udziału w promocji jest posiadanie rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas w taryfie Konto Optymalne. Jakie są jego parametry?

Konto Optymalne jest bezwarunkowo bezpłatne, a do tego oferuje jego posiadaczom korzystne warunki korzystania z rachunku. Do konta wydawana jest karta debetowa Mastercard. Aby skorzystać z promocji, musisz wnioskować o jej wydanie; na szczęście – podobnie jak użytkowanie karty – jest ono darmowe. Nie zapłacisz także za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą).

Wraz z kontem zyskujesz możliwość dokonywania płatności mobilnych (które są zresztą przydatne lub wręcz konieczne do uzyskania premii w promocjach „Mobilna premia” i „Stylowe Konto”) oraz dostęp do nowej aplikacji mobilnej GOmobile, do której możesz się logować za pomocą odcisku palca.

Komentarz redakcji

Poszukujący korzystnej oferty rachunku osobistego zyskali kolejny powód, by zainteresować się propozycją Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Prowadzone równolegle akcje promocyjne sprawiają, że wartość możliwych do uzyskania dodatkowych premii robi wrażenie. Oprócz 100 zł na zakupy w H&M w promocji „Stylowe Konto” możesz otrzymać 25 zł zwrotu miesięcznie za płatności mobilne i to przez okrągły rok (w sumie aż 300 zł) w ramach promocji „Mobilna Premia”.

Trzeba przyznać, że wartość premii w akcji „Stylowe Konto” jest mniej imponująca niż w przypadku innej opisywanej przez nas promocji „Zyskaj z Kontem” (w której nagrodą jest aż 150 zł przekazywane na konto) – choć tutaj przynajmniej nie ma konieczności zakupu kodu na Grouponie za 5 zł.

Tak czy inaczej – wybór dodatkowej promocji należy do Ciebie. W naszej opinii zdecydowanie nie warto poprzestawać wyłącznie na zgarnięciu zwrotu za płatności mobilne - wszak 100 (lub 150) zł piechotą nie chodzi...

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.