Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja została zakończona 7 maja 2020 r. z powodu wyczerpania puli promocyjnych rachunków.

150 zł za Konto Proste Zasady + 3,5% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku

150 zł za Konto Proste Zasady + 3,5% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku
Źródło: strona promocji

Getin Bank na co dzień chwalimy za korzystne oferty dla oszczędzających. Co pewien czas bank przypomina także o swoim Koncie Proste Zasady lub kartach kredytowych i serwuje ciekawe promocje. Tym razem akcja dotyczy wspomnianego rachunku osobistego. Różne rodzaje aktywności pozwalają zgarnąć od 20 do 40 zł, w sumie 100 zł. Premia może być wyższa o 50 zł, jeśli założysz rachunek w ramach programu poleceń.

Premia dla szybkich i zdecydowanych

Bank nie podał terminu obowiązywania oferty. Określił jedynie, że promocja zakończy się po osiągnięciu 2000 rejestracji.

W akcji mogą wziąć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2019 r. nie posiadały (i nadal nie posiadają) żadnego czynnego produktu w Getin Banku.

Różna "wycena" wymaganych aktywności

W tym przypadku nie ma jednego rodzaju aktywności wymaganego przez bank. Jest ich kilka, a każdy ma swoją „cenę”. Popatrzmy na szczegółowe zasady akcji:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej (ze względu na ograniczoną pulę promocyjnych wniosków) złóż na stronie promocji wniosek o Konto Proste Zasady wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej i mobilnej, po czym zawrzyj z bankiem stosowną umowę. We wniosku znajdziesz miejsce na kod polecający. Jego wpisanie da Ci szansę na dodatkowe 50 zł (w formie bonu). Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci przekazać kod, możesz skorzystać z naszego: 2Q2XNR.

Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach promocyjnych.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 7 dni od aktywowania Konta Proste Zasady (bank powiadomi Cię o tym sms-em) zarejestruj się za pomocą dedykowanego formularza w promocji (znajdziesz go na samym dole strony, którą zobaczysz po skorzystaniu z podanego linka).

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj aktywności z poniższej tabeli, za co bank nagrodzi Cię e-kartami o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

Zadanie

Termin realizacji

Nagroda

1

Przelew w bankowości mobilnej

Do końca pierwszego pełnego miesiąca po założeniu Konta Proste Zasady

20 zł

2

Transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min. 200 zł

W dwóch kolejnych miesiącach po założeniu rachunku

20 zł

3

Jednorazowy wpływ min. 1000 zł

W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta

40 zł (2 e-karty podarunkowe po 20 zł)

4

Nagroda dodatkowa za spełnienie wszystkich warunków od 1 do 3

-

20 zł

Nagroda
Nagroda

Nagrody znajdziesz w skrzynce odbiorczej bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu 7 dni od spełnienia warunków. Będzie to link prowadzący do witryny, w której pobierzesz przyznane Ci e-karty podarunkowe. Termin ich ważności upłynie 13 stycznia 2022 r.

Ważne informacje

W regulaminie znajdują się precyzyjne wskazówki, co bank uzna za wpływ spełniający warunki akcji. Otóż, musi to być jednorazowe uznanie Konta Proste Zasady w formie przelewu przychodzącego z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Getin Bank. Niedozwolone są przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach.

Przed wydaniem nagrody bank zweryfikuje, czy otwarte w ramach promocji konto jest nadal aktywne, czy nie zostały wycofane zgody marketingowe albo wyrażony sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowy. Jeśli zrobisz, którąś z tych rzeczy, nie otrzymasz nagrody.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu.

Oferta Getin Banku

Na wstępie wspomnieliśmy, że założenie Konta Proste Zasady w ramach opisywanej akcji to dobry wstęp do skorzystania z oferty oszczędnościowej Getin Banku. Przyjrzyjmy się więc wszystkim produktom, które pozwolą zmaksymalizować zyski.

Konto Proste Zasady

Nazwa jest w pełni adekwatna do reguł prowadzenia tego konta. Wystarczy jedna operacja bezgotówkowa kartą w miesiącu, by bank nie pobrał żadnych opłat.

Przypominamy, że wpisując kod polecenia, dasz sobie szansę na zdobycie dodatkowych 50 zł (w formie bonu). Jako klient Getin Banku będziesz mógł rekomendować jego produkty i zgarnąć nawet 800 zł premii!

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to prawdziwa gratka dla oszczędzających. Getin Bank pozwala, by jednocześnie korzystać z dwóch promocji. W akcji „Bonus za aktywność” kwoty do 10 000 zł są oprocentowane na 3,5% przez 12 miesięcy, natomiast organizowana cyklicznie promocja „Na nowe środki” pozwala obecnie zyskać 2,7% w skali roku do 100 000 zł oraz 2% dla kwot z przedziału od 100 000 do 400 000 zł. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni od wpłaty nowych środków.

Nagroda w sam raz na lato

Do opisywanej akcji należy przystępować bez zbędnej zwłoki, bo pula nagród może się szybko wyczerpać. Można więc założyć, że Konto Proste Zasady otworzysz w styczniu 2020 r., a spełnienie wszystkich wymagań zakończysz w kwietniu. Będzie to dobry czas na uzupełnienie akcesoriów czy strojów sportowych przed nadchodzącym latem.

W naszej ocenie spełnienie wymagań regulaminu nie jest trudne. Trzeba jedynie pamiętać, co i ile razy należy wykonać, by zasłużyć na nagrodę cząstkową. Warto się postarać o realizację wszystkich trzech zadań i tym samym zdobyć dodatkowe 20 zł. Tym samym łączna zdobycz w tej akcji wyniesie równe 100 zł do wydania w Decathlonie. A nawet i więcej, bo 50 zł w bonie zyskasz w nowej odsłonie programu poleceń.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto Proste Zasady z premią"

O banku

Getin Bank to bank detaliczny, który jest częścią większej instytucji finansowej – Getin Noble Banku. Instytucja kieruje swoją ofertę przede wszystkim do klientów indywidualnych, jednak obsługuje także małe i średnie firmy, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe i korporacje.

Większościowym akcjonariuszem i właścicielem Getin Banku jest Leszek Czarnecki.