Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł za Konto Proste Zasady + 3,5% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

150 zł za Konto Proste Zasady + 3,5% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku
Źródło: strona promocji

Getin Bank na co dzień chwalimy za korzystne oferty dla oszczędzających. Co pewien czas bank przypomina także o swoim Koncie Proste Zasady lub kartach kredytowych i serwuje ciekawe promocje. Tym razem akcja dotyczy wspomnianego rachunku osobistego. Różne rodzaje aktywności pozwalają zgarnąć od 20 do 40 zł, w sumie 100 zł. Premia może być wyższa o 50 zł, jeśli założysz rachunek w ramach programu poleceń.

Premia dla szybkich i zdecydowanych

Bank nie podał terminu obowiązywania oferty. Określił jedynie, że promocja zakończy się po osiągnięciu 2000 rejestracji.

W akcji mogą wziąć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2019 r. nie posiadały (i nadal nie posiadają) żadnego czynnego produktu w Getin Banku.

Różna "wycena" wymaganych aktywności

W tym przypadku nie ma jednego rodzaju aktywności wymaganego przez bank. Jest ich kilka, a każdy ma swoją „cenę”. Popatrzmy na szczegółowe zasady akcji:

Drukuj

Ważne informacje

W regulaminie znajdują się precyzyjne wskazówki, co bank uzna za wpływ spełniający warunki akcji. Otóż, musi to być jednorazowe uznanie Konta Proste Zasady w formie przelewu przychodzącego z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Getin Bank. Niedozwolone są przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach.

Przed wydaniem nagrody bank zweryfikuje, czy otwarte w ramach promocji konto jest nadal aktywne, czy nie zostały wycofane zgody marketingowe albo wyrażony sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowy. Jeśli zrobisz, którąś z tych rzeczy, nie otrzymasz nagrody.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu.

Oferta Getin Banku

Na wstępie wspomnieliśmy, że założenie Konta Proste Zasady w ramach opisywanej akcji to dobry wstęp do skorzystania z oferty oszczędnościowej Getin Banku. Przyjrzyjmy się więc wszystkim produktom, które pozwolą zmaksymalizować zyski.

Konto Proste Zasady

Nazwa jest w pełni adekwatna do reguł prowadzenia tego konta. Wystarczy jedna operacja bezgotówkowa kartą w miesiącu, by bank nie pobrał żadnych opłat.

Przypominamy, że wpisując kod polecenia, dasz sobie szansę na zdobycie dodatkowych 50 zł. Jako klient Getin Banku będziesz mógł rekomendować jego produkty i zgarnąć nawet 500 zł premii!

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to prawdziwa gratka dla oszczędzających. Getin Bank pozwala, by jednocześnie korzystać z dwóch promocji. W akcji „Bonus za aktywność” kwoty do 10 000 zł są oprocentowane na 3,5% przez 12 miesięcy, natomiast organizowana cyklicznie promocja „Na nowe środki” pozwala obecnie zyskać 2,7% w skali roku do 100 000 zł oraz 2% dla kwot z przedziału od 100 000 do 400 000 zł. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 92 dni od wpłaty nowych środków.

Nagroda w sam raz na lato

Do opisywanej akcji należy przystępować bez zbędnej zwłoki, bo pula nagród może się szybko wyczerpać. Można więc założyć, że Konto Proste Zasady otworzysz w styczniu 2020 r., a spełnienie wszystkich wymagań zakończysz w kwietniu. Będzie to dobry czas na uzupełnienie akcesoriów czy strojów sportowych przed nadchodzącym latem.

W naszej ocenie spełnienie wymagań regulaminu nie jest trudne. Trzeba jedynie pamiętać, co i ile razy należy wykonać, by zasłużyć na nagrodę cząstkową. Warto się postarać o realizację wszystkich trzech zadań i tym samym zdobyć dodatkowe 20 zł. Tym samym łączna zdobycz w tej akcji wyniesie równe 100 zł do wydania w Decathlonie. 50 zł w programie poleceń wydasz zupełnie swobodnie, na co tylko zechcesz.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto Proste Zasady z premią"

O banku

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach oraz przejęciu Łódzkiego Banku Przemysłowego. W 2010 r. instytucja połączyła się z Noble Bankiem, tworząc Getin Noble Bank SA, który działa pod dwiema markami: Getin Bank - dla klientów indywidualnych, sektora MSP, samorządów i korporacji - oraz Noble Bank - bankowość prywatna dla zamożnych klientów.

Czytaj więcej