Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 stycznia 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 1% zwrotu za transakcje mobilne – jedna z korzyści do Konta Jakże Osobistego Alior Banku.

100 zł do Decathlonu dla najaktywniejszych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

100 zł do Decathlonu dla najaktywniejszych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku
Źródło: strona promocji

Promocja Alior Banku trwa do 31 stycznia 2020 r., ale ze względu na charakter akcji nie warto zwlekać do ostatniej chwili. Oferta „e-Karta do Decathlonu za kartę Kantoru” jest bowiem rodzajem konkursu, w którym premia nie jest co prawda gwarantowana, ale za to można dość łatwo zwiększać swoje szanse na jej otrzymanie.

Jeśli podpiszesz umowę wystarczająco szybko, zyskasz więcej czasu na wykonanie promocyjnych transakcji. To z kolei przybliży Cię do sukcesu, jakim jest zgarnięcie 100 zł w formie e-karty do wykorzystania w sklepach Decathlon.

Dla nowych klientów

Podstawowy warunek promocji dotyczy uczestnictwa. Alior Bank kieruje ofertę wyłącznie do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które jeszcze nie korzystają z Kantoru Walutowego ani nawet nie złożyły wniosku przed 15 grudnia 2019 r.

Jeśli to wykluczenie Cię nie dotyczy, możesz śmiało czytać dalej.

Płać kartą wielowalutową, by zwiększyć swoje szanse!

Oto zasady akcji:

Drukuj

Co jeszcze warto wiedzieć?

Gdybyś miał wątpliwości, w którym miejscu powinieneś wpisać promocyjny kod, to poniżej masz podpowiedź (odpowiednie pole zaznaczyliśmy czerwoną ramką):

Wniosek o Kantor Walutowy Alior Banku, kod promocyjny
Kliknij, aby powiększyć

Kilka istotnych informacji dotyczy promocyjnych płatności kartą wielowalutową. Regulamin nie wyklucza płatności internetowych. Co dość oczywiste, nie zostaną uznane transakcje zwrócone lub anulowane. Pamiętaj też o ograniczeniach dotyczących określonych w regulaminie kodów MCC. Mówiąc w skrócie, nie będą się liczyły płatności m.in. w kasynach czy u bukmachera, za przekazy pieniężne lub za narzędzia elektryczne lub gazowe.

Jak już wspomnieliśmy, o kolejności na liście zwycięzców decyduje przede wszystkim liczba wykonanych transakcji kartą wielowalutową. W przypadku remisu Alior Bank weźmie pod uwagę także ich łączną wartość (im jest większa, tym lepiej), a następnie liczbę wykonanych transakcji wymiany walut.

Wartość nagrody jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Zasady korzystania ze środków na e-karcie znajdziesz tutaj.

Kantor Walutowy Alior Banku z kartą wielowalutową

W ramach Kantoru Walutowego Alior Banku istnieje możliwość korzystnej wymiany ponad 20 walut. Bezpłatna karta wielowalutowa, niski spread oraz jedna darmowa wypłata gotówki z zagranicznego bankomatu w miesiącu to tylko niektóre z zalet tej usługi:

Warto też wspomnieć o specjalnej aplikacji Alior Banku dla klientów Kantoru Walutowego. Za jej pośrednictwem wymiana walut jest niezwykle prosta. To dobra informacja, biorąc pod uwagę, że wykonanie co najmniej dwóch takich operacji jest jednym z warunków promocji.

50 zł za skuteczne polecenie

Przy okazji przypominamy o innej ofercie promocyjnej związanej z Kantorem Walutowym Alior Banku. Chodzi o program poleceń, w którym każdy korzystający z usługi może otrzymać 50 zł za każdą osobę, która podpisze umowę z wykorzystaniem kodu polecającego:

Korzystne płatności zagraniczne z szansą na bonus

Korzystając z Kantoru Walutowego, nie tylko zyskujesz atrakcyjne warunki dokonywania zagranicznych transakcji, ale także szansę na coś „ekstra”, czyli bonus w postaci 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

Scenariusz jest prosty – zimą płacisz kartą wielowalutową we włoskich Alpach, słowackich Tatrach lub gdziekolwiek, gdzie spędzasz zagraniczny, zimowy urlop. Pod koniec lutego cieszysz się ze „stówki” na zakupy w Decathlonie, dzięki czemu zaopatrzysz się w sprzęt i akcesoria na sezon wiosenny.

Aktywność się opłaca! Nie tylko ta fizyczna, ale również w posługiwaniu się kartą ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "e-Karta do Decathlonu za kartę Kantoru"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej