100 zł do sklepu Decathlon za założenie darmowego Nest Konta w Nest Banku

Promocja została zakończona 29.05.2017 r. o godzinie 9:30 ponieważ pula 1000 nagród została wyczerpana. Sprawdź inne, aktualnie trwające akcje promocyjne.

100 zł do sklepu Decathlon za założenie darmowego Nest Konta w Nest Banku Źródło obrazka: strona Nest Banku

W najnowszej akcji Nest Banku za założenie konta osobistego i walutowego możesz zdobyć kupon o wartości 100 zł do sklepów sportowych sieci Decathlon. Warto jednak spieszyć się z decyzją o przystąpieniu do promocji, ponieważ liczba nagród została ograniczona do 1000 i prawdopodobnie szybko zostanie wyczerpana.

Stuzłotowy bonus w formie vouchera do sklepów Decathlon (stacjonarnych i internetowego) przysługuje osobom, które otworzą w Nest Banku zarówno Nest Konto, jak i Nest Konto Waluta oraz zawnioskują o kartę do jednego z rachunków.

Choć czas trwania akcji „Nest Konto Waluta – Wakacyjny wyjazd” przewidziano do 19 czerwca 2017 r., może ona zostać skrócona, jeśli pula 1000 nagród zostanie wyczerpana przed tym terminem. Nagroda przysługuje pierwszym tysiącom uczestników, którzy spełnią wszystkie warunki oferty specjalnej. Bank poinformuje o wcześniejszym zakończeniu akcji na .

Kto może wziąć udział w akcji?

Promocja przewidziana jest dla osób pełnoletnich, które nie posiadały dotychczas jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku (jak również w Banku Smart, BIZ Banku i FM Banku). Zasada ta dotyczy także współposiadaczy rachunków.

Wykluczony jest również udział osób, które co prawda jeszcze nie otworzyły konta w tej instytucji, ale złożyły już wniosek o rachunek.

Jak zyskać voucher o wartości 100 zł?

Otrzymanie stuzłotowej nagrody nie jest szczególnie trudne, niemniej powinieneś w tym celu pamiętać o kilku ważnych krokach:

 1. Na stronie promocji złóż wniosek o Nest Konto i Nest Konto Waluta wraz z kartą płatniczą do jednego z nich;
  • we wniosku zaznacz swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank oraz przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną.
 2. Podpisz umowę z bankiem o oba rachunki i kartę płatniczą (za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego).
 3. Zaloguj się do bankowości internetowej Nest Banku w ciągu 60 dni od momentu zawarcia umów.
 4. Również w ciągu pierwszych 60 dni od otwarcia rachunków wykonaj transakcję kartą na min. 150 zł.

Rachunków nie musisz otwierać jednocześnie; jeżeli któryś z nich założysz w innym terminie (np. tydzień później), to czas na spełnienie warunków akcji – zalogowanie się do bankowości internetowej i transakcję kartą - masz przez 60 dni od momentu otwarcia drugiego, późniejszego konta.

Warto jednak wykonać te czynności jak najszybciej, ponieważ – jak już wspomnieliśmy – nagrodę otrzyma 1000 pierwszych osób, które spełnią wszystkie powyższe warunki.

Co warto wiedzieć o kuponach do Decathlon?

Voucher do sklepu Decathlon przesyłany jest w formie elektronicznej na adres e-mailowy, który podałeś podczas składania wniosków o rachunek w Nest Banku, a otrzymasz go w ciągu 21 dni roboczych od spełnienia ostatniego warunki promocji.

Podczas realizacji kuponu pamiętaj o tym, że jeżeli wartość Twoich zakupów w Decathlonie będzie niższa niż 100 zł, bank nie zwróci Ci tej różnicy. Kupon możesz wykorzystać do 31 maja 2019 r., zatem na skorzystanie z niego jest sporo czasu. Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Darmowe konto, korzystne oszczędzanie i przewalutowania

Nest Konto to sztandarowy rachunek osobisty Nest Banku. Z kolei Nest Konto Waluta – prowadzone w EUR, USD lub GBP – to propozycja dla osób często wyjeżdżających za granicę lub płacących w obcej walucie. Otwarcie i prowadzenie każdego z tych rachunków jest bezpłatne, podobnie jak wydanie karty debetowej.

Karta płatnicza dołączona do Nest Konta jest bezwarunkowo bezpłatna; bezprowizyjne są także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Z kolei korzystanie z „plastiku” dedykowanego rachunkowi walutowemu jest darmowe, o ile karta nie została wydana do konta osobistego (w przeciwnym wypadku karta walutowa kosztuje 5 EUR/6 USD/4 GBP rocznie). Zakładając Nest Konto Waluta możesz także wypłacać za darmo środki z bankomatów za granicą.

Oferta Nest Banku jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Wyróżnia się nie tylko brakiem opłat za prowadzenie kont, ale również darmowymi przelewami w euro (SEPA) oraz najtańszymi przelewami natychmiastowymi (1 zł). Co więcej, Nest Bank oferuje usługę Korzystnych Przewalutowań, w ramach której możesz znacznie taniej wymieniać walutę.

Warto także wspomnieć o korzystnej ofercie oszczędnościowej w Nest Banku:

 • rachunek oszczędnościowy Nest Oszczędności oferuje 2,25% w skali roku dla kwot do 50 000 zł, przy czym podane oprocentowanie obowiązuje w miesiącu otwarcia konta i przez dwa kolejne miesiące;
 • z kolei Konto Nest Rodzinne Oszczędności to rachunek służący do regularnego oszczędzania, w ramach którego można zyskać nawet 5,67% w skali roku (w przypadku posiadania dzieci nawet więcej). Dokładnie omawiamy to w tej analizie, zasadę wyliczeń wyjaśniamy tutaj.

Szczegółową analizę rachunku osobistego Nest Konto znajdziesz tutaj. Z kolei Nest Konto Waluta opisaliśmy z detalami w tym artykule.

Komentarz redakcji

Nest Bank swoją najnowszą ofertę stworzył pod kątem tegorocznych wakacji: za założenie Nest Konta i Nest Konta Waluta (dostępnego w EUR, USD lub GBP) i zawnioskowanie o kartę płatniczą do któregoś z nich (osobistego lub walutowego), możesz otrzymać gwarantowany voucher o wartości 100 zł do sklepów Decathlon. W tym celu wystarczy, że w ciągu 60 dni choć raz zalogujesz się do systemu bankowości internetowej i wykonasz transakcję kartą na min. 150 zł. Pamiętaj jednak, że czas gra tu ważną rolę: nagrodę zdobędzie jedynie tysiąc osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki akcji.

Nagroda w promocji może być atrakcyjną propozycją, jeśli planujesz zaopatrzenie się w sprzęt sportowy przed wakacyjnymi wojażami. Ale i samo założenie rachunku osobistego i walutowego w Nest Banku może przynieść potencjalnemu klientowi sporo korzyści – zwłaszcza jeśli przewiduje on wyjazdy zagraniczne. Nest Konto i Nest Konto Waluta są bowiem obecnie jednymi z najlepszych i najtańszych rachunków na polskim rynku. Naszym zdaniem naprawdę warto rozważyć tę ofertę.

Z ostatniej chwili

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

 • 15.10.2018 08:06

  Ruszyła 11. edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - 2,7% na 3 miesiące do 200 000 zł.

 • 12.10.2018 18:28

  W prostej promocji ING Banku Śląskiego możesz w prosty sposób zarobić 30 zł. Warunek? Musisz posiadać w banku konto osobiste, podpiąć kartę w Google Pay i wykonać min. 3 płatności mobilne.

 • 11.10.2018 19:56

  Nowi posiadacze konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w wieku 18-26 mogą zyskać 150 zł do wykorzystania w sklepach H&M.

 • 11.10.2018 16:10

  Alior Bank wprowadza kartę wielowalutową dla firm, która daje klientom biznesowym dostęp do aż 23 różnych walut.

 • 11.10.2018 15:55

  Santander Bank Polska proponuje uczniom 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego.

 • 11.10.2018 06:49

  Za wyrobienie karty kredytowej PremierMiles i zabukowanie dowolnego lotu liniami Emirates, Citibank oferuje 300 zł premii w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.