100 zł do Biedronki za założenie Nest Konta w Nest Banku

Ta promocja zakończyła się w dniu 25 sierpnia 2017 r. dokładnie w ciągu 48h od startu - tyle czasu wystarczyło, aby pula 1000 sztuk kont została wyczerpana. Aktualnie trwa jednak inna akcja, w której beneficjenci świadczenia 500+ mogą zyskać 200 zł premii.

100 zł do Biedronki za założenie Nest Konta w Nest Banku Źródło obrazka: strona promocji

W najnowszej promocji Nest Banku do zdobycia jest atrakcyjna nagroda w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w sieci Biedronka. Warunkiem jej otrzymania jest otwarcie darmowego rachunku osobistego oraz wydanie za pomocą wydanej do niego karty minimum 250 zł. Warto się jednak śpieszyć, ponieważ promocja może się zakończyć lada moment!

Oferta "Nest Konto - Witaj Szkoło" przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów i obowiązuje do 30 września 2017 roku lub do wcześniejszego wyczerpania promocyjnej puli wynoszącej 1000 sztuk kart podarunkowych. Uwzględniając naprawdę sporą popularność poprzednich akcji specjalnych Nest Banku, ta promocja może się zakończyć sporo przed czasem.

Karta o wartości 100 zł do Biedronki

Nagrodą w promocji Nest Banku jest elektroniczna karta podarunkowa, zasilona kwotą 100 zł. Karta uprawnia do wykorzystania tej kwoty na płatności za zakupy w dowolnym sklepie sieci Biedronka na terenie całej Polski i może być wykorzystana wielokrotnie, aż wyczerpania przyznanego limitu w wysokości 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które do tej pory nigdy nie posiadały żadnego konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku, ani tez nie złożyły wniosku o jego otwarcie, który aktualnie jest w trakcie rozpatrywania.

Uwaga: warunek dotyczy także kont oferowanych przed rebrandingiem banku, czyli BIZ Banku oraz Banku SMART i FM Banku.

Z akcji wykluczeni są również pracownicy Nest Banku, osoby zatrudnione w tym banku na podstawie stosunku cywilnoprawnego oraz członkowie rodzin tych osób do drugiego stopnia pokrewieństwa (a więc np. rodzeństwo, rodzice, dzieci tych osób).

Jak zdobyć 100 zł premii?

Aby uzyskać prawo do nagrody będziesz musiał spełnić kilka bardzo prostych warunków:

 1. W okresie trwania promocji (lub do wyczerpania dostępnej puli nagród) złożysz wniosek o otwarcie rachunku osobistego Nest Konto oraz wydanie do niego darmowej karty płatniczej. Wniosek można wypełnić na stronie banku. Wysłanie formularza wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz przekazywanie Ci informacji handlowych drogą elektroniczną (na adres e-mail, który podałeś we wniosku).
 2. Podpiszesz z bankiem umowę o Nest Konto oraz wydanie do niego karty debetowej.
 3. W ciągu 60 dni od daty podpisania umowy dokonasz za pomocą karty transakcji na łączną kwotę minimum 250 zł. Uwaga: wypłaty z bankomatów, przelewy oraz transakcje anulowane nie będą brane pod uwagę.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz w nagrodę kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci dyskontów Biedronka.

Przekazanie nagrody

Nagroda w postaci 13-cyfrowego kodu zostanie wysłana do Ciebie pocztą elektroniczną w terminie 21 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich opisanych wyżej warunków.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami karta podarunkowa zwolniona jest z podatku dochodowego.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Brak opłat za Nest Konto

Nest Konto to podstawowy rachunek osobisty oferowany przez Nest Banku. Jego podstawowe parametry są bardzo atrakcyjne i prezentują się następująco:

 • bezpłatne otwarcie i prowadzenie,
 • bezpłatne przelewy internetowe i walutowe SEPA,
 • bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówkowe,
 • bezpłatne wydanie i korzystanie z karty,
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju.

Osoby podążające za bieżącymi trendami też nie będą zawiedzione. Bank udostępnia bowiem nowoczesną aplikację mobilną oraz umożliwia korzystanie z płatności mobilnych Android Pay.

4% na lokacie i atrakcyjne bonusy dla oszczędzających

A jak prezentuje się oferta oszczędnościowa? Też bardzo dobrze. Nest Bank oferuje szereg produktów dodatkowych, w tym promocyjną 3-miesięczną lokatę Nest Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem 4% do 10 tys. zł - jest to aktualnie jedna z najlepszych lokat kwartalnych na rynku.

Możesz także skorzystać z rachunku oszczędnościowego Nest Oszczędności oprocentowanego na niezłe 2,25% przez 3 miesiące dla kwot do 50 tys. zł, czy rachunku Nest Rodzinne Oszczędności, na którym wysokość oprocentowania uzależniona jest m.in. od liczby posiadanych dzieci. A jeśli pobierasz świadczenie z Programu Rodzina 500+ możesz dodatkowo zyskać 200 zł premii. Szczegóły tej promocji opisaliśmy w tym artykule.

Z wszystkich tych produktów oszczędnościowych możesz skorzystać z poziomu bankowości elektronicznej po otwarciu bezpłatnego rachunku osobistego Nest Konto. Pamiętaj jednak, że w celu zdobycia 100 zł premii do Biedronki powinieneś otworzyć konto na stronie promocyjnej banku.

Ocena redakcji: 4,8 / 5

Najnowsza oferta promocyjna Nest Banku to doskonała okazja, aby w prosty sposób założyć darmowe konto i zdobyć wartościową nagrodę.

Wystarczy, że założymy konto osobiste oraz wyrobimy do niego bezpłatną kartę płatniczą, a następnie w ciągu kolejnych 60 dni wydamy za jej pomocą 250 zł. Po spełnieniu tych warunków trafi do nas warta 100 zł karta podarunkowa na zakupy w Biedronce.

Minusy? Są tylko dwa. Po pierwsze w promocji mogą wziąć tylko te osoby, które do tej pory nigdy nie posiadały żadnego konta w Nest Banku. Wymagany jest też pośpiech – nagroda jest limitowana i trafi jedynie do pierwszego tysiąca osób, które zarejestrują się w akcji. A stanie się to lada dzień...

Z ostatniej chwili

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

 • 28.11.2018 17:08

  W czwartej edycji promocji iKonta Biznes w Alior Banku do zdoobycia jest nawet 1620 zł w gotówce oraz warta ponad 450 zł prenumerata Pulsu Biznesu.

 • 27.11.2018 15:51

  W promocji "Zgarnij prezent pod choinkę" Santander Bank Polska rozdaje nowym posiadaczom konta osobistego lub firmowego nawet 150 zł do wydania na Allegro,

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.