100 zł do Biedronki za założenie Nest Konta w Nest Banku

Ta promocja zakończyła się w dniu 25 sierpnia 2017 r. dokładnie w ciągu 48h od startu - tyle czasu wystarczyło, aby pula 1000 sztuk kont została wyczerpana. Aktualnie trwa jednak inna akcja, w której beneficjenci świadczenia 500+ mogą zyskać 200 zł premii.

100 zł do Biedronki za założenie Nest Konta w Nest Banku Źródło obrazka: strona promocji

W najnowszej promocji Nest Banku do zdobycia jest atrakcyjna nagroda w postaci karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w sieci Biedronka. Warunkiem jej otrzymania jest otwarcie darmowego rachunku osobistego oraz wydanie za pomocą wydanej do niego karty minimum 250 zł. Warto się jednak śpieszyć, ponieważ promocja może się zakończyć lada moment!

Oferta "Nest Konto - Witaj Szkoło" przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów i obowiązuje do 30 września 2017 roku lub do wcześniejszego wyczerpania promocyjnej puli wynoszącej 1000 sztuk kart podarunkowych. Uwzględniając naprawdę sporą popularność poprzednich akcji specjalnych Nest Banku, ta promocja może się zakończyć sporo przed czasem.

Karta o wartości 100 zł do Biedronki

Nagrodą w promocji Nest Banku jest elektroniczna karta podarunkowa, zasilona kwotą 100 zł. Karta uprawnia do wykorzystania tej kwoty na płatności za zakupy w dowolnym sklepie sieci Biedronka na terenie całej Polski i może być wykorzystana wielokrotnie, aż wyczerpania przyznanego limitu w wysokości 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które do tej pory nigdy nie posiadały żadnego konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku, ani tez nie złożyły wniosku o jego otwarcie, który aktualnie jest w trakcie rozpatrywania.

Uwaga: warunek dotyczy także kont oferowanych przed rebrandingiem banku, czyli BIZ Banku oraz Banku SMART i FM Banku.

Z akcji wykluczeni są również pracownicy Nest Banku, osoby zatrudnione w tym banku na podstawie stosunku cywilnoprawnego oraz członkowie rodzin tych osób do drugiego stopnia pokrewieństwa (a więc np. rodzeństwo, rodzice, dzieci tych osób).

Jak zdobyć 100 zł premii?

Aby uzyskać prawo do nagrody będziesz musiał spełnić kilka bardzo prostych warunków:

 1. W okresie trwania promocji (lub do wyczerpania dostępnej puli nagród) złożysz wniosek o otwarcie rachunku osobistego Nest Konto oraz wydanie do niego darmowej karty płatniczej. Wniosek można wypełnić na stronie banku. Wysłanie formularza wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych oraz przekazywanie Ci informacji handlowych drogą elektroniczną (na adres e-mail, który podałeś we wniosku).
 2. Podpiszesz z bankiem umowę o Nest Konto oraz wydanie do niego karty debetowej.
 3. W ciągu 60 dni od daty podpisania umowy dokonasz za pomocą karty transakcji na łączną kwotę minimum 250 zł. Uwaga: wypłaty z bankomatów, przelewy oraz transakcje anulowane nie będą brane pod uwagę.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz w nagrodę kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci dyskontów Biedronka.

Przekazanie nagrody

Nagroda w postaci 13-cyfrowego kodu zostanie wysłana do Ciebie pocztą elektroniczną w terminie 21 dni roboczych od dnia spełnienia wszystkich opisanych wyżej warunków.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami karta podarunkowa zwolniona jest z podatku dochodowego.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Brak opłat za Nest Konto

Nest Konto to podstawowy rachunek osobisty oferowany przez Nest Banku. Jego podstawowe parametry są bardzo atrakcyjne i prezentują się następująco:

 • bezpłatne otwarcie i prowadzenie,
 • bezpłatne przelewy internetowe i walutowe SEPA,
 • bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówkowe,
 • bezpłatne wydanie i korzystanie z karty,
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju.

Osoby podążające za bieżącymi trendami też nie będą zawiedzione. Bank udostępnia bowiem nowoczesną aplikację mobilną oraz umożliwia korzystanie z płatności mobilnych Android Pay.

4% na lokacie i atrakcyjne bonusy dla oszczędzających

A jak prezentuje się oferta oszczędnościowa? Też bardzo dobrze. Nest Bank oferuje szereg produktów dodatkowych, w tym promocyjną 3-miesięczną lokatę Nest Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem 4% do 10 tys. zł - jest to aktualnie jedna z najlepszych lokat kwartalnych na rynku.

Możesz także skorzystać z rachunku oszczędnościowego Nest Oszczędności oprocentowanego na niezłe 2,25% przez 3 miesiące dla kwot do 50 tys. zł, czy rachunku Nest Rodzinne Oszczędności, na którym wysokość oprocentowania uzależniona jest m.in. od liczby posiadanych dzieci. A jeśli pobierasz świadczenie z Programu Rodzina 500+ możesz dodatkowo zyskać 200 zł premii. Szczegóły tej promocji opisaliśmy w tym artykule.

Z wszystkich tych produktów oszczędnościowych możesz skorzystać z poziomu bankowości elektronicznej po otwarciu bezpłatnego rachunku osobistego Nest Konto. Pamiętaj jednak, że w celu zdobycia 100 zł premii do Biedronki powinieneś otworzyć konto na stronie promocyjnej banku.

Ocena redakcji: 4,8 / 5

Najnowsza oferta promocyjna Nest Banku to doskonała okazja, aby w prosty sposób założyć darmowe konto i zdobyć wartościową nagrodę.

Wystarczy, że założymy konto osobiste oraz wyrobimy do niego bezpłatną kartę płatniczą, a następnie w ciągu kolejnych 60 dni wydamy za jej pomocą 250 zł. Po spełnieniu tych warunków trafi do nas warta 100 zł karta podarunkowa na zakupy w Biedronce.

Minusy? Są tylko dwa. Po pierwsze w promocji mogą wziąć tylko te osoby, które do tej pory nigdy nie posiadały żadnego konta w Nest Banku. Wymagany jest też pośpiech – nagroda jest limitowana i trafi jedynie do pierwszego tysiąca osób, które zarejestrują się w akcji. A stanie się to lada dzień...

Z ostatniej chwili

 • 25.09.2018 16:07

  W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do sklepów Ikea oraz 5000 punktów mamBONUS.

 • 21.09.2018 14:38

  Nest Bank rusza do walki o nasze oszczędności! Za założenie Nest Konta w promocji możesz zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

 • 20.09.2018 17:44

  Akcja promocyjna Citibanku, w której za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą kredytową BP - Payback otrzymać można nawet 300 zł premii w gotówce.

 • 19.09.2018 16:04

  Promocja bez górnego limitu premii! Jej wysokość zależy tylko od uczestnika. Santander płaci 80 zł za pozyskanie nowego klienta i oferuje dodatkową premię.

 • 14.09.2018 12:28

  Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas można zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System.

 • 12.09.2018 16:55

  Idea Bank zmienia opłaty dla osób korzystających z kont indywidualnych i firmowych.

 • 12.09.2018 14:29

  W promocji pakietu wielowalutowego w Santander Bank Polska „zysk” ma postać gotówki, która zostanie w Waszych kieszeniach podczas transakcji za granicą.

 • 12.09.2018 12:35

  W najnowszej promocji nowi posiadacze Konta dla Młodych w PKO BP mogą zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro.

 • 11.09.2018 14:58

  Za założenie eKonta w mBanku w ramach najnowszej promocji i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych można otrzymać nawet 300 zł.

 • 11.09.2018 12:32

  III edycja promocji, w której za założenie iKonta Biznes w Alior Banku można zgarnąć 1620 zł.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.