Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

100 zł do Biedronki i 650 zł premii moneyback za założenie eKonta standard w mBanku

100 zł do Biedronki i 650 zł premii moneyback za założenie eKonta standard w mBanku
Źródło: strona promocji

Organizatorem akcji "Same korzyści na Bank – edycja 2" jest Agora SA i to ona przekaże uczestnikom nagrody. Partnerem promocji jest mBank.

W akcji specjalnej można zdobyć kilka interesujących bonusów:

  • voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka - tę premię przekazuje organizator promocji;
  • nawet 650 zł premii moneyback za zakupy dokonane kartą lub Blikiem - fundatorem tej nagrody jest mBank;
  • dwuletnie zwolnienie z opłaty za użycie karty oraz gwarancję niezmienności opłat za następujące operacje bankowe: prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz wewnętrzne i zewnętrzne przelewy internetowe.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały i wciąż nie posiadają w mBanku konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego (o numerze 1140 2004 bądź 1140 2017).

Jak zdobyć 100 zł do Biedronki?

Aby otrzymać 100 zł w formie vouchera do Biedronki, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Do 12 listopada 2017 r. zarejestruj się na stronie organizatora promocji, podając swój email, imię i nazwisko.
  2. Za pomocą wskazanego linku przejdź na stronę banku, gdzie założysz eKonto standard wraz z kartą debetową (jej zamówienie jest konieczne!). Na etapie zakładania rachunku musisz również wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie wymaganym dla celów promocji – organizator musi wiedzieć, że spełniliśmy warunki akcji, zatem bank musi mu przekazać określone informacje.
  3. Do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia eKonta dokonaj min. pięciu transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę - płatności kartą, transakcji w Internecie lub przelewu na konto w innym banku. Nie będą tu brane pod uwagę przelewy wewnętrzne i wypłaty z bankomatów.

Przekazanie nagród

Organizator poinformuje uczestników o przyznaniu nagród najpóźniej do 31 stycznia 2018 r. i również do tego dnia przekaże na adres email (podany przy rejestracji) elektroniczny voucher do sklepów Biedronka. Nagrody są zwolnione z opodatkowania.

Voucher ma postać 13-cyfrowego kodu, który należy podać przy kasie po zeskanowaniu ostatniego produktu, i może być wykorzystany kilkukrotnie, aż do wyczerpania dostępnej puli środków.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

650 zł premii moneyback od mBanku

Uczestnicy promocji zostaną również objęci wewnętrzną akcją mBanku "Lepiej z eKontem – edycja 2", w której do zyskania jest nawet 650 zł premii moneyback.

Tutaj należy spełnić dodatkowe warunki – przez kolejnych 5 miesięcy zasilać konto kwotą min. 1000 zł, dokonywać transakcji kartą na min. 250 zł oraz logować się do aplikacji mobilnej. Więcej o promocji piszemy w tym artykule.

Opłaty za eKonto standard w mBanku

Samo eKonto standard należy do czołówki kont osobistych na rynku. Rachunek jest nowoczesny, zapewnia dostęp do użytecznych funkcji (jak np. eMakler czy Supermarket Funduszy Inwestycyjnych) oraz płatności Android Pay i BLIK. Podstawowe opłaty związane z tym rachunkiem przedstawiamy poniżej:

  • otrzymujemy gwarancję bezpłatnego prowadzenia konta przez 2 lata;
  • nie zapłacimy za obsługę karty debetowej przez 24 miesiące (po tym okresie opłata wyniesie 4 zł miesięcznie, ale można jej całkiem łatwo uniknąć, wykonując 5 płatności kartą w miesiącu);
  • przelewy internetowe są bezpłatne;
  • bezpłatne są także wypłaty z bankomatów mBanku, BZ WBK, Euronetu i Planet Cash dla kwot od co najmniej 100 zł. Za wypłatę niższej kwoty z tych maszyn zapłacimy 1,30 zł, a za korzystanie z pozostałych bankomatów - 7 zł.

Z dokładniejszym opisem konta zapoznasz się w tej analizie.

Komentarz redakcji

Jeśli otworzymy eKonto standard w promocji Agory i dokonamy za pomocą wydanej do niego karty płatniczej min. 5 transakcji, otrzymamy 100 zł do sieci Biedronka. Dodatkowo zostaniemy także objęci akcją mBanku z 650 zł moneybacku i gwarancją niezmienności opłat. Nasz całkowity zysk może więc wynieść nawet 750 zł, nie licząc oszczędności związanych z brakiem opłat za kartę debetową przez 2 lata (które po zsumowaniu wyniosą prawie 100 zł).

Nowa promocja mBanku i Agory przypadnie do gustu aktywnym klientom. Jeśli często płacisz bezgotówkowo, spełnienie warunku 5 takich transakcji w miesiącu nie będzie trudnym wymogiem.

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.