Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł do Biedronki za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska

100 zł do Biedronki za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Akcja "100 zł do Biedronki z kontem dla nastolatka" trwa do 31 października 2022 r. lub wyczerpania puli nagród, których przygotowano 1000. Będą one przyznawane według kolejności przystąpienia do promocji i wywiązania się ze wszystkich zadań.

Organizatorem akcji jest Santander Bank Polska i jak przekonasz się za chwilę, bank nie wymaga wiele, by mógł przekazać nagrodę. Jest nią 100 zł w postaci e-kodu do wykorzystania w Biedronce. Rodzic / opiekun prawny może otworzyć Konto Jakie Chcę dla młodych dla większej liczby swoich podopiecznych, o ile spełniają oni kryterium wiekowe (szczegóły poniżej).

Dla kogo jest ta promocja?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, mieszkasz na terenie Polski, posługujesz się ważnym dowodem osobistym, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i na dodatek jesteś posiadaczem konta osobistego z dostępem do bankowości internetowej w Santanderze.

Nie spełniasz tego warunku? Nic straconego, a nawet lepiej dla Ciebie, bo zakładając teraz konto w tym banku, możesz zgarnąć pokaźny pakiet bonusów.

Z kolei nastolatek, dla którego będziesz zakładał Konto Jakie Chcę dla Młodych, musi być w wieku 13-17 lat, czyli obchodził już 13. urodziny, ale nie świętował jeszcze osiemnastki. Konieczne jest, by posiadał dowód osobisty i nigdy nie miał konta osobistego w Santander Bank Polska.

Droga po nagrodę

Warunki, które trzeba spełnić, by otrzymać 100 zł do Biedronki, są banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2022 r. otwórz Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska, by dać sobie szansę na zdobycie atrakcyjnych bonusów w ramach promocji. Jeśli już jesteś klientem Santandera, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Informacja
Informacja

Sprawdź, czy posiadasz wyrażone zgody marketingowe dla siebie dotyczące kontaktowania się z Tobą przez bank drogą telefoniczną i elektroniczną i przesyłania w ten drugi sposób korespondencji.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 października 2022 r.:

  • otwórz w Santander online konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej dla swojej niepełnoletniej pociechy. W tym celu po zalogowaniu się do Santander internet wejdź w zakładkę Konto dla dziecka, wypełnij wniosek i zaakceptuj umowę online;
  • wyraź zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną lub telefonicznie w celach marketingowych.
Krok 3
Krok 3

Do 31 października 2022 r. wypełnij formularz rejestracji udziału w promocji.

Krok 4
Krok 4

Dopilnuj, by do 15 listopada 2022 r. Twoja pociecha wykonała dwie proste czynności:

  • przynajmniej raz zalogowała się do aplikacji Santander mobile własnym loginem i hasłem,
  • zrealizowała choć 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli e-kod do Biedronki otrzymasz sms-em lub w Poczcie w Santander internet / mobile najpóźniej 30 listopada 2022 r.

Na to trzeba zwrócić uwagę

Wymagana transakcja nie może być wypłatą z bankomatu ani pobraniem pieniędzy z konta podczas zakupów (tzw. cashback) W przypadku Blika niedozwolone są płatności zbliżeniowe.

Regulamin nie stawia ograniczeń co do miejsca wykonania przez nastolatka płatności bezgotówkowej ani nie wspomina o terminie ważności vouchera do Biedronki. Standardowo takie nagrody ważne są bezterminowo. Otrzymany kod należy podać kasjerowi podczas płatności lub wprowadzić go samodzielnie na kasie samoobsługowej po wybraniu metody płatności karta podarunkowa.

Do momentu wypłaty nagrody nie można odwołać żadnej ze zgód marketingowych, zmienić formy otrzymywania komunikatów od banku ani wypowiedzieć umowy o konto dla niepełnoletniego.

Bonus będący nagrodą w tej akcji nie podlega opodatkowaniu, nie trzeba się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Kilka słów o Koncie Jakie Chcę dla młodych w Santanderze

Konto Jakie Chcę w Santanderze to obecnie jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe.

Nastolatek może korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, płacić telefonem przez Google Pay i Apple Pay bądź zegarkiem przez Garmin Pay albo Fitbit Pay.

Warto skorzystać!

Z tej promocji po prostu warto skorzystać. Otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę dla młodych, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku i wykonanie przez nastolatka 1 transakcji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę wystarczy, by Twoja rodzina otrzymała 100 zł do wydania w Biedronce. Założenie rachunku i spełnianie przez dziecko warunków promocji może być okazją do rozmowy z pociechą o finansach, praktycznej nauki korzystania z nowoczesnej bankowości. O tym, dlaczego warto to zrobić, pisaliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Łatwość, z jaką można zdobyć bonus w tej akcji, każe przypuszczać, że akcja będzie się cieszyła dużym powodzeniem. Trzeba się więc spieszyć z podejmowaniem decyzji, by nie zabrakło dla Ciebie nagrody. Tak więc, nie zatrzymujemy dłużej.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „100 zł do Biedronki z kontem dla nastolatka"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.