Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 10 000 zł dla najaktywniejszego użytkownika Kantoru Walutowego Alior Banku.

100 zł do Biedronki za korzystanie z konta w Kantorze Walutowym Alior Banku

100 zł do Biedronki za korzystanie z konta w Kantorze Walutowym Alior Banku

Ostrożny optymizm w stosunku do możliwości zagranicznych wakacji udzielił się najwyraźniej także bankom; aby zachęcić Cię do korzystania z Kantoru Walutowego, Alior Bank proponuje elektroniczny bon do Biedronki o wartości 100 zł dla 500 osób, które będą aktywnie korzystały z rachunku i karty w kantorze.

„Aktywnie” – czyli jak? Należy przyznać, że wachlarz transakcji, które brane są pod uwagę w promocji, jest bardzo szeroki, dzięki czemu zdobycie punktów nie powinno nastręczać trudności: liczone są m.in. transakcje kartą wielowalutową w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wymiana waluty w Kantorze.

Co ważne, transakcje kartą mogą być wykonywane zarówno w walutach obcych, jak i w PLN.

Do kogo adresowana jest promocja?

Udział w promocji mogą wziąć wszyscy, którzy mają rachunek w Kantorze Walutowym Alior Banku; nie ma znaczenia, czy jesteś nowym, czy obecnym klientem. Ważne jest natomiast, by w formularzu przystąpienia do akcji figurował ten sam adres e-mail, który podałeś do kontaktu w Kantorze.

Jak zdobyć 100 zł do Biedronki?

Lista zadań stojących przed uczestnikiem akcji jest wyjątkowo krótka.

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 30 czerwca 2021 r. załóż konto w Kantorze na tej stronie internetowej, jeśli go nie posiadasz.

Krok 2
Krok 2

Zarejestruj swój udział w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, aby podać ten sam adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Do 30 czerwca 2021 r., do godz. 12;00, aktywuj autoryzację mobilną kantoru. Nie jest to krok wymagany, ale jego zaniechanie będzie Cię kosztowało utratę aż 5 punktów.

Krok 4
Krok 4

W czasie trwania promocji wykonuj wybrane operacje, za które zdobędziesz określoną liczbę punktów:

  • 3 punkty otrzymasz za transakcję kartą wielowalutową na min. 20 jednostek waluty – liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak i transakcje internetowe. Wyjątek stanowią „miejsca szczególne”, takie jak kasyna, zakłady bukmacherskie, działalność związana z finansami, w których płatności nie liczą się w promocji (precyzuje to artykuł 6 regulaminu akcji);
  • 2 punkty zdobędziesz za operację wymiany na min. 50 jednostek waluty w aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego;
  • 1 punkt zostanie Ci przyznany za transakcję wymiany na min. 50 jednostek waluty w bankowości internetowej kantoru;
  • 5 punktów otrzymasz za posiadanie aktywnej autoryzacji mobilnej w dniu 30 czerwca 2021 r., o godz. 12:00.
Nagroda
Nagroda

Informacja o zdobytej nagrodzie zostanie Ci przekazana do 16 lipca, natomiast sam bonus otrzymasz w formie elektronicznej na swój numer telefonu 22 lipca 2021 r. Warunkiem przyznania nagrody jest posiadanie aktywnej karty wielowalutowej.

Nie zalecamy jednak czekania z rejestracją w promocji do ostatniej chwili; zbieranie punktów trwa do końca czerwca, tak więc rejestrując się w ostatni dzień, odbierasz sobie szanse na wyprzedzenie konkurencji.

Minimalna liczba zdobytych punktów, kwalifikująca do ubiegania się o nagrodę, wynosi 30 – pamiętaj jednak, że inni mogą uzbierać ich znacznie więcej, nie warto więc na tym poprzestawać.

Jeśli do otrzymania nagrody zakwalifikuje się dwóch lub więcej uczestników z tą samą liczbą punktów, to o wyższym miejscu na liście osób nagrodzonych zdecyduje większa liczba transakcji wykonanych kartą. Gdyby i ona była równa, to decydujące znaczenie będzie miała wyższa suma transakcji wymiany walut.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

Kilka słów o Kantorze Walutowym Alior Banku

Osobom, które często wymieniają walutę, raczej nie trzeba przedstawiać tej oferty Alior Banku; Kantor Walutowy znany jest z atrakcyjnych kursów i konkurencyjnych prowizji za przelewy zagraniczne. Co więcej, możesz w nim posiadać rachunki aż dla 23 walut, a karta wielowalutowa oferuje korzystne przewalutowania niemal na całym świecie.

Bon elektroniczny o wartości 100 zł za korzystanie z kantoru – prościej się nie da

Jeśli zaliczasz się do grona szczęściarzy, którzy te wakacje spędzą za granicą, lub po prostu często wykonujesz transakcje internetowe w obcej walucie, ta promocja powinna Ci przypaść do gustu: za zupełnie standardową aktywność w Kantorze Walutowym możesz w łatwy sposób zgarnąć 100 zł do wydania w sklepach Biedronka.

Oczywiście, najsympatyczniej byłoby otrzymać gotówkę do ręki, jednak z drugiej strony, warunki akcji są tak proste, a zdobycie nagrody nie wymaga niemal żadnego wysiłku, że aż nie wypada kręcić nosem 😉. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bądź aktywny w Kantorze - zbieraj punkty i wygraj"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.