Do 100 zł w kodach na Allegro za płatności Apple Pay z BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 31 lipca 2018 r.

Do 100 zł w kodach na Allegro za płatności Apple Pay z BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Jak mogliśmy się spodziewać, uruchomienie Apple Pay w Polsce zapoczątkowało serię ofert związanych z tą usługą. Jeśli korzystasz z iPhone’a, to z BGŻ BNP Paribas możesz bez trudu zgarnąć w sumie 100 zł na zakupy na Allegro. Musisz się jednak pospieszyć!

Choć oferta może w teorii obowiązywać do 31 lipca 2018 r., to prawdopodobnie zakończy się ona wcześniej, wraz z wyczerpaniem puli 3500 rejestracji w promocji.

Organizatorem akcji jest Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach. Oferta jest skierowana do użytkowników kart debetowych i kredytowych Mastercard wydanych przez BGŻ BNP Paribas.

50 lub 100 zł do wykorzystania na Allegro

Nagrodą w promocji są vouchery elektroniczne w formie kodów o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro.

W zależności od spełnienia konkretnych warunków promocji możesz otrzymać jeden lub dwa takie kody – w związku z tym wartość Twojej premii może osiągnąć nawet 100 zł.

2 x 50 zł za 8 płatności Apple Pay

Oto, co powinieneś zrobić, by zgarnąć bonus. Do zdobycia pierwszego vouchera o wartości 50 zł konieczne będzie spełnienie następujących warunków:

 1. Zarejestruj się na stronie promocji. Podaj wymagane dane, zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych i ich wzajemne przekazywanie między organizatorem a bankiem (dotyczy to także informacji objętych tajemnicą bankową).
 2. Pobierz z App Store aplikację Wallet i dodaj do niej kartę płatniczą od BGŻ BNP Paribas.
 3. W ciągu 14 dni od momentu przypisania karty do aplikacji wykonaj min. 3 transakcje mobilne z wykorzystaniem aplikacji.

Aby zyskać drugi voucher 50 zł, musisz – oprócz warunków wskazanych powyżej – w miesiącu kalendarzowym następującym po po miesiącu dodania karty do aplikacji dokonać kolejnych min. 5 transakcji Apple Pay.

Sprawdźmy na przykładzie, jak zgarnąć pełną premię od banku:

Data Twoje działanie
20 czerwca Rejestrujesz się na stronie promocji i dodajesz kartę banku do aplikacji Wallet.
do 4 lipca Wykonujesz co najmniej 3 płatności Apple Pay.
od 1 do 31 lipca Wykonujesz min. 5 transakcji Apple Pay.

Każdy uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie dwa vouchery, niezależnie od liczby kart przypisanych do aplikacji.

Kiedy otrzymam voucher(y)?

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje Cię w wiadomościach e-mail, wysłanych na adres podany przy rejestracji w promocji. Jeśli udało Ci się w sumie zyskać prawo do obu voucherów 50 zł, to o ich przyznaniu dowiesz się oddzielnie (o pierwszym w terminie 20 dni od dnia dodania karty, a o drugim – najpóźniej 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu dokonania ostatniej z 5 dodatkowych transakcji).

Samo przekazanie voucherów w formie kodów nastąpi również osobno w terminie 5 dni od powiadomienia o nagrodzie oraz w wiadomości SMS. Ważność kodów, z których możesz skorzystać przy zakupach na Allegro, kończy się 28 lutego 2019 r.

Odnosząc się do naszego przykładu: o przyznaniu pierwszego vouchera dowiesz się do 10 lipca, a bon otrzymasz do 15.07.

Jeśli ostatnią (ósmą) transakcję wykonałeś w lipcu, to informację o drugiej nagrodzie otrzymasz do 10 sierpnia, a bon zostanie przekazany do 15.08.

Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Nie posiadasz jeszcze żadnej karty płatniczej wydanej przez BGŻ BNP Paribas? Teoretycznie możesz jeszcze się o nią postarać, otwierając chociażby Konto Optymalne wraz z kartą debetową.

Prowadzenie rachunku, jak i korzystanie z karty, jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacisz także za przelewy internetowe oraz wypłatę gotówki z bankomatów własnych BGŻ BNP Paribas i Planet Cash, zaś za korzystanie z pozostałych maszyn bank pobiera 5 zł prowizji.

Szczegółowo o Koncie Optymalnym piszemy w tej analizie.

Apple Pay wkracza do Polski z przytupem!

Posiadacze iPhone’ów dopiero od krótkiej chwili mogą korzystać w naszym kraju z Apple Pay, a usługa już pojawiła się w promocjach przynajmniej dwóch banków. Kwestią czasu wydaje się być prawdziwy wysyp akcji z nią związanych. Możecie być pewni, że będziemy monitorować sytuację.

Oferta BGŻ BNP Paribas zasługuje na uwagę głównie za sprawą prostych warunków i atrakcyjnej premii. Warto rozważyć udział w tej promocji; tym bardziej, jeśli masz już kartę wydaną przez bank. Jeśli nie – przemyśl otwarcie atrakcyjnego Konta Optymalnego, z którym związana jest inne ciekawe akcje. Pamiętaj jednak, by się pospieszyć – pula nagród jest ograniczona!

Z ostatniej chwili

 • 25.09.2018 16:07

  W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do sklepów Ikea oraz 5000 punktów mamBONUS.

 • 21.09.2018 14:38

  Nest Bank rusza do walki o nasze oszczędności! Za założenie Nest Konta w promocji możesz zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

 • 20.09.2018 17:44

  Akcja promocyjna Citibanku, w której za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą kredytową BP - Payback otrzymać można nawet 300 zł premii w gotówce.

 • 19.09.2018 16:04

  Promocja bez górnego limitu premii! Jej wysokość zależy tylko od uczestnika. Santander płaci 80 zł za pozyskanie nowego klienta i oferuje dodatkową premię.

 • 14.09.2018 12:28

  Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas można zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System.

 • 12.09.2018 16:55

  Idea Bank zmienia opłaty dla osób korzystających z kont indywidualnych i firmowych.

 • 12.09.2018 14:29

  W promocji pakietu wielowalutowego w Santander Bank Polska „zysk” ma postać gotówki, która zostanie w Waszych kieszeniach podczas transakcji za granicą.

 • 12.09.2018 12:35

  W najnowszej promocji nowi posiadacze Konta dla Młodych w PKO BP mogą zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro.

 • 11.09.2018 14:58

  Za założenie eKonta w mBanku w ramach najnowszej promocji i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych można otrzymać nawet 300 zł.

 • 11.09.2018 12:32

  III edycja promocji, w której za założenie iKonta Biznes w Alior Banku można zgarnąć 1620 zł.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.