Do 100 zł w kodach na Allegro za płatności Apple Pay z BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 31 lipca 2018 r.

Do 100 zł w kodach na Allegro za płatności Apple Pay z BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Jak mogliśmy się spodziewać, uruchomienie Apple Pay w Polsce zapoczątkowało serię ofert związanych z tą usługą. Jeśli korzystasz z iPhone’a, to z BGŻ BNP Paribas możesz bez trudu zgarnąć w sumie 100 zł na zakupy na Allegro. Musisz się jednak pospieszyć!

Choć oferta może w teorii obowiązywać do 31 lipca 2018 r., to prawdopodobnie zakończy się ona wcześniej, wraz z wyczerpaniem puli 3500 rejestracji w promocji.

Organizatorem akcji jest Ad Astra Sp. z o.o. z siedzibą w Michałowicach. Oferta jest skierowana do użytkowników kart debetowych i kredytowych Mastercard wydanych przez BGŻ BNP Paribas.

50 lub 100 zł do wykorzystania na Allegro

Nagrodą w promocji są vouchery elektroniczne w formie kodów o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro.

W zależności od spełnienia konkretnych warunków promocji możesz otrzymać jeden lub dwa takie kody – w związku z tym wartość Twojej premii może osiągnąć nawet 100 zł.

2 x 50 zł za 8 płatności Apple Pay

Oto, co powinieneś zrobić, by zgarnąć bonus. Do zdobycia pierwszego vouchera o wartości 50 zł konieczne będzie spełnienie następujących warunków:

 1. Zarejestruj się na stronie promocji. Podaj wymagane dane, zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych i ich wzajemne przekazywanie między organizatorem a bankiem (dotyczy to także informacji objętych tajemnicą bankową).
 2. Pobierz z App Store aplikację Wallet i dodaj do niej kartę płatniczą od BGŻ BNP Paribas.
 3. W ciągu 14 dni od momentu przypisania karty do aplikacji wykonaj min. 3 transakcje mobilne z wykorzystaniem aplikacji.

Aby zyskać drugi voucher 50 zł, musisz – oprócz warunków wskazanych powyżej – w miesiącu kalendarzowym następującym po po miesiącu dodania karty do aplikacji dokonać kolejnych min. 5 transakcji Apple Pay.

Sprawdźmy na przykładzie, jak zgarnąć pełną premię od banku:

Data Twoje działanie
20 czerwca Rejestrujesz się na stronie promocji i dodajesz kartę banku do aplikacji Wallet.
do 4 lipca Wykonujesz co najmniej 3 płatności Apple Pay.
od 1 do 31 lipca Wykonujesz min. 5 transakcji Apple Pay.

Każdy uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie dwa vouchery, niezależnie od liczby kart przypisanych do aplikacji.

Kiedy otrzymam voucher(y)?

O przyznaniu nagrody organizator poinformuje Cię w wiadomościach e-mail, wysłanych na adres podany przy rejestracji w promocji. Jeśli udało Ci się w sumie zyskać prawo do obu voucherów 50 zł, to o ich przyznaniu dowiesz się oddzielnie (o pierwszym w terminie 20 dni od dnia dodania karty, a o drugim – najpóźniej 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu dokonania ostatniej z 5 dodatkowych transakcji).

Samo przekazanie voucherów w formie kodów nastąpi również osobno w terminie 5 dni od powiadomienia o nagrodzie oraz w wiadomości SMS. Ważność kodów, z których możesz skorzystać przy zakupach na Allegro, kończy się 28 lutego 2019 r.

Odnosząc się do naszego przykładu: o przyznaniu pierwszego vouchera dowiesz się do 10 lipca, a bon otrzymasz do 15.07.

Jeśli ostatnią (ósmą) transakcję wykonałeś w lipcu, to informację o drugiej nagrodzie otrzymasz do 10 sierpnia, a bon zostanie przekazany do 15.08.

Wartość nagród jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Nie posiadasz jeszcze żadnej karty płatniczej wydanej przez BGŻ BNP Paribas? Teoretycznie możesz jeszcze się o nią postarać, otwierając chociażby Konto Optymalne wraz z kartą debetową.

Prowadzenie rachunku, jak i korzystanie z karty, jest bezwarunkowo darmowe. Nie zapłacisz także za przelewy internetowe oraz wypłatę gotówki z bankomatów własnych BGŻ BNP Paribas i Planet Cash, zaś za korzystanie z pozostałych maszyn bank pobiera 5 zł prowizji.

Szczegółowo o Koncie Optymalnym piszemy w tej analizie.

Apple Pay wkracza do Polski z przytupem!

Posiadacze iPhone’ów dopiero od krótkiej chwili mogą korzystać w naszym kraju z Apple Pay, a usługa już pojawiła się w promocjach przynajmniej dwóch banków. Kwestią czasu wydaje się być prawdziwy wysyp akcji z nią związanych. Możecie być pewni, że będziemy monitorować sytuację.

Oferta BGŻ BNP Paribas zasługuje na uwagę głównie za sprawą prostych warunków i atrakcyjnej premii. Warto rozważyć udział w tej promocji; tym bardziej, jeśli masz już kartę wydaną przez bank. Jeśli nie – przemyśl otwarcie atrakcyjnego Konta Optymalnego, z którym związana jest inne ciekawe akcje. Pamiętaj jednak, by się pospieszyć – pula nagród jest ograniczona!

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.