100 zł dla studentów za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK

Promocja zakończyła się dnia 30 czerwca 2018 r.

100 zł dla studentów za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK Źródło obrazka: strona promocji

Studiujesz i nie skończyłeś jeszcze 26. roku życia? Jeśli tak, to BZ WBK ma dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Wystarczy, że otworzysz Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową, a następnie wykonasz nią kilka transakcji bezgotówkowych, a otrzymasz gwarantowane 100 zł premii gotówkowej.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie BZ WBK pozytywnie zaskakuje nas promocjami, w których w prosty sposób można zdobyć wartościowe nagrody. Tak jest i tym razem – na uczestników akcji „Konto Jakie Chcę dla studenta” czeka nagroda pieniężna w wysokości 100 zł. Co ważne, w tej promocji nie ma odgórnie wyznaczonego limitu nagród, tak więc każda osoba, która spełni warunki postawione przez organizatora, otrzyma od banku obiecaną premię.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby zostać uczestnikiem promocji musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, jednak nie możesz mieć ukończonego 26 roku życia. Po drugie – musisz posiadać status studenta.

Dodatkowo od 1 stycznia 2018 r. nie możesz posiadać jakiegokolwiek konta osobistego w walucie PLN (polskie złote) prowadzonego przez BZ WBK.

Trzy kroki do zgarnięcia premii

Oto, co musisz zrobić, by otrzymać premię. Wystarczy, że:

 1. Wypełnisz formularz dostępny na stronie promocji – będziesz musiał podać swoje imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu, zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych związanych z promocją.
 2. Do 30 czerwca 2018 r. podpiszesz umowę o konto wraz z kartą debetową (Dopasowaną lub Mobilną) oraz o dostęp do usług bankowości elektronicznej BZWBK24, o ile go jeszcze nie posiadasz.
 3. W miesiącu podpisania umowy lub w kolejnym miesiącu wykonasz co najmniej 5 transakcji kartą wydaną do Twojego rachunku.

Ważna informacja: przypadku, gdy promocyjnym kontem jest rachunek wspólny, premię otrzyma ten współposiadacz, który pierwszy wypełnił formularz zgłoszeniowy.

Kiedy otrzymasz bonus?

Premia 100 zł wpłynie na Twoje konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji. Nagroda jest oczywiście zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin oferty jest dostępny tutaj.

Konto Jakie Chcę – garść informacji

Konto Jakie Chcę to podstawowy rachunek osobisty znajdujący się w ofercie banku BZ WBK. Konto występuje w dwóch wariantach – dla osób do 26 roku życia oraz starszych. W obu opcjach prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, a jego posiadacze mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych usług dodatkowych. Co ciekawe, mogą również samodzielnie określić, w jaki sposób ma być pobierana opłata za obsługę karty. Do wyboru będą mieli aż trzy opcje i każdą z nich można zmienić w dowolnym momencie.

Do atutów studenckiej wersji konta można również zaliczyć preferencyjne opłaty za szereg operacji bankowych. Ich zestawienie znajdziesz w poniższej tabelce.

Opłata Klienci do 26 roku życia Klienci powyżej 26 roku życia
Wypłaty z bankomatów w kraju 0 zł 0 zł - BZ WBK, 5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą 5 zł 10 zł
Przelew natychmiastowy 2,50 zł 5 zł
Przelew w oddziale banku 5 zł 10 zł
Zlecenie stałe 0 zł 0,50 zł
Wpłaty i wypłaty w placówce 5 zł 10 zł
Cashback 0 zł 1,50 zł

Kolejnym plusem Konta Jakie Chcę są świetne produkty oszczędnościowe. Jeśli zamierzasz regularnie oszczędzać, możesz założyć Konto Systematyczne i uruchomić zlecenie stałe z rachunku osobistego, dzięki czemu oprocentowanie na koncie oszczędnościowym sięgnie 2,7%. Taki sam procent otrzymasz także na Mobilnym Koncie Oszczędnościowym i to dla salda do aż 100 000 zł.

To nie wszystko. Jeśli w czasie wakacji wybierasz się za granicę, możesz wyrobić sobie kartę World Mastercard, zapewniającą darmowe ubezpieczenie podróżne oraz brak opłaty za przewalutowanie transakcji bądź też skorzystać z kantoru walutowego BZWBK24. Będziesz miał również do wyboru całą gamę płatności moblinych, między innymi Blika, Google Pay i Masterpassa.

Gratka dla studentów

Jeśli studenckie życie nie jest Ci obce, to prawdopodobnie wiesz, jak zbawienny może się okazać dodatkowy przypływ gotówki. Biorąc pod uwagę, że koszt udziału w promocji jest właściwie zerowy, a Konto Jakie Chcę w wersji dla osób poniżej 26. roku życia może się okazać całkowicie darmowe, Twój zysk „na czysto” wyniesie 100 zł. Na uwagę zasługuje jeden z warunków promocji, który jest zbieżny z warunkiem zwolnienia z miesięcznej opłaty za kartę.

Oferta jest tym bardziej godna polecenia dla tych studentów do 26. roku życia, którzy akurat poszukują korzystnej oferty konta osobistego. Jeśli jesteś jednym z nich - do dzieła :)

Z ostatniej chwili

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.