Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł premii dla obecnego użytkownika w programie poleceń TransferGo

100 zł premii dla obecnego użytkownika w programie poleceń TransferGo
Źródło: TransferGo

Promocja nie ma określonego terminu ważności – TransferGo zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty w każdej chwili, bez powiadamiania o tym fakcie w jakikolwiek sposób. Nie warto zatem zwlekać.

Kto skorzysta?

Jeśli chodzi o warunki uczestnictwa, to nie ma tu żadnej filozofii. W roli osoby poleconej może wystąpić nowy użytkownik usługi, zaś polecającego – obecny klient. Oczywiście skorzystanie z oferty jako osoba polecona nie zamyka drogi do zgarnięcia bonusów za polecanie platformy znajomym.

Brak limitu premii!

Promocja obowiązuje w wielu krajach, w każdym z inną premią. Polskim klientom TransferGo oferuje aktualnie 100 zł. Niestety, w bieżącej odsłonie na bonus nie mogą liczyć nowi klienci.

Przekaż kod znajomemu

Oto niezbędne działania obecnego klienta:

Krok 1
Krok 1

Zaloguj się w serwisie lub w aplikacji, odbierz indywidualny link / kod, a następnie przekaż go znajomemu. Możesz go udostępnić np. na Facebooku, Messengerze, WhatsApp’ie lub w e-mailu.

Krok 2
Krok 2

Trzymaj kciuki, by osoba polecona spełniła swoje warunki (rejestracja z wykorzystaniem Twojego linka / kodu + zlecenie przelewu z przewalutowaniem).

Krok 3
Krok 3

Sprawdzaj co jakiś czas zakładkę Zaproś, by przekonać się, czy premia nie czeka na odbiór. Jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail lub powiadomień od TransferGo, to o oczekującym bonusie dowiesz się również tą drogą.

W celu wypłaty premii w ciągu 30 dni od jej przyznania podaj numer swojego konta bankowego. Pamiętaj, że jeśli się spóźnisz, nagroda przepadnie!

Nagroda
Nagroda

Bonus powinien trafić na Twój rachunek bankowy w ciągu 5 dni roboczych od dnia, w którym podałeś numer konta.

Pomóż obecnemu użytkownikowi w zgarnięciu premii

Jeśli nie posiadasz profilu na TransferGo, możesz pomóc polecającemu w zgarnięciu premii:

Krok 1
Krok 1

Zarejestruj profil w TransferGo. Skorzystaj przy tym z linka lub kodu otrzymanego od znajomego.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 6 miesięcy od dnia rejestracji wykonaj przelew z przewalutowaniem o wartości min. 100 GBP (lub równowartości tej kwoty w innej walucie, np. ok. 550 zł).

Możesz też zlecić kilka mniejszych transferów – ważne, aby ich łączna wartość w okresie pół roku po rejestracji osiągnęła wymagane 100 GBP / 550 zł itd.

Ważne informacje!

Jeśli rejestrujesz się z linka, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączone ciasteczka (cookies) – jest to niezbędne, by TranferGo mogło zidentyfikować Cię jako osobę z rekomendacji innego użytkownika.

Jeśli z kolei chcesz skorzystać nie z linka, tylko z kodu, a podczas rejestracji nie wyświetliło się pole umożliwiające jego wpisanie – nie ma powodów do paniki. W moim przypadku jeszcze przez kilka dni była możliwość wpisania kodu na głównej stronie TransferGo po zalogowaniu, u góry strony. Poza tym pozostaje kolejna możliwość – wpisanie kodu rekomendacyjnego dopiero na etapie zlecania przelewu, konkretnie w 3 kroku (Podsumowanie). Wygląda to następująco:

Kliknij, aby powiększyć

Jeżeli nie posiadasz nikogo znajomego dysponującego kodem poleceń, możesz wypełnić ten formularz. Z kolei jeśli chcesz, byśmy przekazali Twój kod poleceń innym czytelnikom naszego portalu, wypełnij ten formularz.

Promocyjny przelew lub przelewy na sumę ok. 550 zł (lub równowartości w innych walutach) muszą być transferami z przewalutowaniem. Przelew np. EUR-EUR nie zostanie zaliczony.

Aby przelew został uznany, nie może zostać zwrócony ani odrzucony przez bank odbiorcy.

TransferGo nie pozwala na otwieranie wielu profili przez tę samą osobę (każdy profil wymaga weryfikacji tożsamości), przelewanie pieniędzy na własne konta oraz używanie do przelewu karty lub rachunku prepaid. Tego rodzaju „sztuczki” mogą się zakończyć nawet zamknięciem konta w TransferGo.

W zakładce Pomoc w sekcji poświęconej promocji znaleźć można informację, że premia jest możliwa do odbioru „natychmiast” po spełnieniu warunków.

Poleć usługę i zgarnij solidną premię

Obecnych użytkowników TransferGo, którzy poznali już zalety tej usługi, prawdopodobnie nie trzeba szczególnie zachęcać do polecania jej znajomym. Beż wysiłku mogą oni zyskać aż 100 zł premii w gotówce.

Jeśli dotąd nie korzystałeś z TransferGo, to możesz to zmienić. Rejestracja nic nie kosztuje, nie ma żadnych stałych opłat, a przelew też może być darmowy (lub przynajmniej tańszy niż w banku). Następnie – już jako użytkownik – możesz zgarniać premie za polecanie usługi.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin programu poleceń TransferGo

O instytucji

TransferGo to firma specjalizująca się w międzynarodowych transferach pieniężnych. Dzięki usłudze możliwe jest zlecenie korzystnych przelewów walutowych i uniknięcie wysokich prowizji naliczanych przez banki.