Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł dla nastolatka (13-17 lat) za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska

100 zł dla nastolatka (13-17 lat) za Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Akcja "100 zł z kontem dla nastolatka w promocji na ferie" trwa do 28 lutego 2023 r. lub wyczerpania puli nagród, których przygotowano 1500. Będą one przyznawane według kolejności przystąpienia do promocji i wywiązania się ze wszystkich zadań.

Organizatorem akcji jest Santander Bank Polska i jak przekonasz się za chwilę, bank nie wymaga wiele, by mógł przekazać nagrodę.

Dla kogo jest ta promocja?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, mieszkasz na terenie Polski, posługujesz się ważnym dowodem osobistym, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i na dodatek jesteś posiadaczem konta osobistego z dostępem do bankowości internetowej w Santanderze.

Nie spełniasz tego warunku? Nic straconego, a nawet lepiej dla Ciebie, bo zakładając teraz konto w tym banku, możesz zgarnąć pokaźny pakiet bonusów.

Z kolei nastolatek, dla którego będziesz zakładał Konto Jakie Chcę dla Młodych, musi być w wieku 13-17 lat, czyli obchodził już 13. urodziny, ale nie świętował jeszcze osiemnastki. Konieczne jest, by posiadał dowód osobisty i nigdy nie miał konta osobistego w Santander Bank Polska.

Droga po nagrodę

Warunki, które trzeba spełnić, by otrzymać 100 zł, są banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej otwórz Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska, by dać sobie szansę na zdobycie atrakcyjnych bonusów w ramach promocji. Jeśli już jesteś klientem Santandera, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Informacja
Informacja

Sprawdź, czy posiadasz wyrażone zgody marketingowe dla siebie dotyczące kontaktowania się z Tobą przez bank drogą telefoniczną i elektroniczną oraz przesyłania w ten drugi sposób korespondencji.

Krok 2
Krok 3
Krok 3

Także do 28 lutego 2023 r.:

  • otwórz w Santander internet konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej dla swojej niepełnoletniej pociechy. W tym celu po zalogowaniu się do bankowości internetowej wejdź w zakładkę Konto dla dziecka i nastolatka, wypełnij wniosek i zaakceptuj umowę online;
  • wyraź zgodę na kontakt z nastolatkiem drogą elektroniczną w celach marketingowych.
Krok 4
Krok 4

Dopilnuj, by do 15 marca 2023 r. Twoja pociecha wykonała dwie proste czynności:

  • przynajmniej raz zalogowała się do aplikacji Santander mobile własnym loginem i hasłem,
  • zrealizowała choć 2 transakcję bezgotówkowe kartą lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 100 zł, bank prześle na rachunek Twojej pociechy najpóźniej 31 marca 2023 r.

Na to trzeba zwrócić uwagę

Wymagana transakcja nie może być wypłatą z bankomatu przy użyciu karty ani pobraniem pieniędzy z konta podczas zakupów (tzw. cashback). W przypadku Blika niedozwolone są płatności zbliżeniowe, ale wypłaty Blikiem oraz przelewy na telefon zostaną uznane. Regulamin nie stawia ograniczeń co do miejsca wykonania przez nastolatka płatności bezgotówkowej.

Do momentu wypłaty nagrody nie można odwołać żadnej ze zgód marketingowych ani wypowiedzieć umowy o konto dla niepełnoletniego.

Bonus będący nagrodą w tej akcji nie podlega opodatkowaniu, nie trzeba się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Kilka słów o Koncie Jakie Chcę dla młodych w Santanderze

Konto Jakie Chcę w Santanderze to obecnie jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe.

Nastolatek może korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, płacić telefonem przez Google Pay i Apple Pay bądź zegarkiem przez Garmin Pay albo Fitbit Pay.

Warto skorzystać!

Z tej promocji po prostu warto skorzystać. Otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę dla młodych, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku i wykonanie przez nastolatka 2 transakcji kartą lub Blikiem na dowolną kwotę wystarczy, by Twoja pociecha otrzymała 100 zł. Założenie rachunku i spełnianie przez dziecko warunków promocji może być okazją do rozmowy z nastolatkiem o finansach, praktycznej nauki korzystania z nowoczesnej bankowości. O tym, dlaczego warto to zrobić, pisaliśmy w tekście "5 powodów, by założyć dziecku konto w banku".

Łatwość, z jaką można zdobyć bonus w tej akcji, każe przypuszczać, że akcja będzie się cieszyła dużym powodzeniem. Trzeba się spieszyć z podejmowaniem decyzji, by pula nagród nie została wyczerpana. Tak więc, nie zatrzymujemy dłużej.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „100 zł z kontem dla nastolatka w promocji na ferie”

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.