„100 zł dla aktywnych” za otwarcie eKonta Standard w mBanku

Promocja zakończyła się dnia 30 kwietnia 2018 r.

„100 zł dla aktywnych” za otwarcie eKonta Standard w mBanku Źródło obrazka: strona mBanku

mBank po raz kolejny proponuje premię dla nowych posiadaczy eKonta. Tym razem masz szansę zgarnąć 100 zł dzięki otwarciu rachunku osobistego i spełnieniu prostych warunków aktywności.

Zacznijmy może od złej wiadomości - niestety, najnowsza promocja nie łączy się z akcjami z kartą podarunkową Decathlon oraz „Lepiej z eKontem” (130 zł moneybacku przez 5 miesięcy, w sumie nawet 650 zł), o których pisaliśmy tutaj.

Oferta „100 zł dla aktywnych” dotyczy jedynie nowych posiadaczy eKonta w taryfie Standard, którzy po 1 stycznia 2016 roku nie korzystali rachunku w mBanku o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017.

Na udział w promocji masz czas do 30 kwietnia 2018 r. Otwarcie eKonta Standard i spełnienie kilku naprawdę prostych warunków sprawi, że na Twój rachunek wpłynie bonus w wysokości 100 zł.

Otwórz konto wraz z kartą

Oto, co konkretnie powinieneś zrobić, by go otrzymać:

 1. W terminie obowiązywania oferty złóż wniosek o eKonto Standard wraz z kartą. Możesz to zrobić za pośrednictwem strony mBanku.
 2. Podpisz z bankiem umowę (w placówce lub przez kuriera).
 3. W ciągu 3 dni (licząc od dnia następnego po podpisaniu umowy) zasil konto kwotą 500 zł lub wyższą.
 4. W terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonaj przynajmniej 5 transakcji. Zaliczone zostaną:
  • płatności kartą lub BLIK-iem,
  • przelewy wychodzące,
  • płatności mTransferem lub mTransferem mobilnym,
  • wypłaty gotówki z bankomatu (także przy pomocy BLIK-a) oraz
  • wpłaty i wypłaty gotówkowe w placówce banku.

Przekazanie premii

Jeśli spełnisz powyższe warunki, premia 100 zł wpłynie na Twoje eKonto najpóźniej 30 czerwca 2018 r. Bonus jest oczywiście zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem promocji.

eKonto Standard w mBanku

eKonto w taryfie Standard to podstawowy rachunek osobisty w ofercie mBanku. Charakteryzuje się on brakiem opłat za prowadzenie konta oraz wydanie karty. Dokonując przynajmniej 5 transakcji kartą, unikniesz także opłaty za jej użytkowanie (a przy okazji pełnisz warunek aktywności w promocji). Darmowe są także wypłaty z bankomatów w Polsce, choć nie bezwarunkowo – musisz bowiem wypłacić kwotę co najmniej 100 zł z maszyn BZ WBK, Euronet i Planet Cash. Wypłata gotówki w niższej kwocie będzie Cię kosztować już 1,30 zł, a w przypadku pozostałych bankomatów - aż 7 zł.

Jeśli oferta eKonta Standard nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, to pamiętaj, że możesz zmienić obowiązującą taryfę i korzystać z eKonta Plus. Nie rób tego jednak przed odebraniem premii – w przeciwnym razie stracisz do niej prawo!

eKonto Plus

Parametry rachunku eKonto Plus są nieco korzystniejsze niż konta w standardowej taryfie. Przede wszystkim bank proponuje posiadaczom rozszerzonej wersji rachunku darmową wypłatę gotówki (w kwocie min. 100 zł) ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz bezwzględnie darmową wypłatę z bankomatów za granicą. Nie zapłacisz też za przelewy dokonane w oddziale. Ceną za te korzyści jest 5-złotowa, miesięczna opłata za prowadzenie konta, której jednak możesz uniknąć, zapewniając w danym miesiącu wpływ w wysokości 1000 zł.

Mądrze wybierz promocję dla siebie

Udział w promocji „100 zł dla aktywnych” możemy polecić głownie ze względu na bardzo proste warunki uzyskania premii. Jeśli zależy Ci po prostu na szybkim zysku – to jest to oferta w sam raz dla Ciebie.

Z drugiej strony w dłużej perspektywie korzystniejsza może się okazać akcja „Lepiej z eKontem”. Po pierwsze, oferuje ona wyższą premię (do 650 zł w ciągu 5 miesięcy). Po drugie, udział w promocji z moneybackiem gwarantuje niezmienność opłat za niektóre operacje bankowe. Jest to jednak opcja dla cierpliwych, którzy są gotowi na spełnienie bardziej wymagających warunków.

W dodatku, jak informuje bank, do końca lutego możliwe jest połączenie promocji „Lepiej z eKontem” z akcją, w której do zgarnięcia jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon. Warunki tej mini-promocji są nawet bardziej przyjazne od akcji z premią za aktywność, gdyż bank nie wymaga w tym przypadku żadnych określonych wpływów na rachunek.

Podsumowując: możesz z łatwością zgarnąć 100-złotową premię lub wykazać się determinacją i powalczyć nawet o 750 zł (moneyback + Decathlon). Ostateczny wybór należy do Ciebie.

Z ostatniej chwili

 • 25.09.2018 16:07

  W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do sklepów Ikea oraz 5000 punktów mamBONUS.

 • 21.09.2018 14:38

  Nest Bank rusza do walki o nasze oszczędności! Za założenie Nest Konta w promocji możesz zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

 • 20.09.2018 17:44

  Akcja promocyjna Citibanku, w której za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą kredytową BP - Payback otrzymać można nawet 300 zł premii w gotówce.

 • 19.09.2018 16:04

  Promocja bez górnego limitu premii! Jej wysokość zależy tylko od uczestnika. Santander płaci 80 zł za pozyskanie nowego klienta i oferuje dodatkową premię.

 • 14.09.2018 12:28

  Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas można zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System.

 • 12.09.2018 16:55

  Idea Bank zmienia opłaty dla osób korzystających z kont indywidualnych i firmowych.

 • 12.09.2018 14:29

  W promocji pakietu wielowalutowego w Santander Bank Polska „zysk” ma postać gotówki, która zostanie w Waszych kieszeniach podczas transakcji za granicą.

 • 12.09.2018 12:35

  W najnowszej promocji nowi posiadacze Konta dla Młodych w PKO BP mogą zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro.

 • 11.09.2018 14:58

  Za założenie eKonta w mBanku w ramach najnowszej promocji i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych można otrzymać nawet 300 zł.

 • 11.09.2018 12:32

  III edycja promocji, w której za założenie iKonta Biznes w Alior Banku można zgarnąć 1620 zł.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.