Bon Sodexo o wartości 100 zł za otwarcie Konta Internetowego w Alior Banku

Promocja zakończyła się dnia 25 sierpnia 2017 r.

Bon Sodexo o wartości 100 zł za otwarcie Konta Internetowego w Alior Banku Żródło obrazka: Strona internetowa Alior Banku

W najnowszej promocji Alior Banku do zdobycia jest kupon Sodexo o wartości 100 zł. Aby otrzymać bonus, należy otworzyć Konto Internetowe i dość aktywnie posługiwać się kartą. Akcja adresowana jest do nowych klientów i można z niej skorzystać do 25 sierpnia 2017 r.

Kto może wziąć udział w akcji?

Promocja „Konto internetowe z bonem Sodexo” dostępna jest dla klientów indywidualnych, którzy od 1 stycznia 2017 r. do dnia złożenia wniosku o Konto Internetowe nie byli posiadaczami lub współwłaścicielami rachunku rozliczeniowo-oszczędnościowego w Alior Banku. Warto jednak zaznaczyć, że organizator czyni pewien wyjątek – posiadacze rachunku w Kantorze Walutowym, a także posiadacze Karty Kibica, Karty Rejestracyjnej i Konta Technicznego mogą bez przeszkód skorzystać z tej oferty. Jeżeli więc posiadałeś lub posiadasz w Alior Banku któryś z tych produktów, spokojnie możesz wziąć udział w najnowszej akcji.

Ważne! Promocją może być objęte tylko jedno konto uczestnika – to, które zostało otwarte jako pierwsze.

Co należy zrobić, aby otrzymać stuzłotowy bonus?

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Do 25 sierpnia 2017 r. (włącznie) wraz z kartą debetową, a następnie podpisać umowę rachunku. Wniosek należy złożyć za pośrednictwem strony internetowej Alior Banku, wybierając opcję "Umowa on-line" lub "Kurier" (promocja nie posiada swojej dedykowanej podstrony). Objęty promocją rachunek można też otworzyć jako konto wspólne.
 2. Wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 1000 zł w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych, przy czym wartość płatności dokonanych w jednym miesiącu powinna wynieść min. 500 zł. Na spełnienie tego warunku mamy jednak nieco czasu, bo aż trzy miesiące (licząc od miesiąca, w którym podpisaliśmy umowę o konto i kartę). Jeżeli więc otworzysz konto np. w sierpniu, możesz zrealizować wymagane płatności we wrześniu (wydając łącznie 500 zł) oraz w październiku (wykonując transakcje na kolejne 500 zł). W przypadku kont wspólnych bank będzie brał pod uwagę łączną kwotę płatności dokonanych w danym miesiącu przez obu współwłaścicieli.

Nie wszystkie wydatki zostaną objęte promocją

Niestety, nie wszystkie płatności umożliwią nam zdobycie premii. Alior Bank nie uwzględni transakcji dokonanych w punktach, które są oznaczone następującymi kodami MCC (Merchant Category Code):

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 9406, określający Totalizator Sportowy,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Więcej informacji na temat kodów MCC znajdziesz w tym artykule.

Przekazanie nagrody

Osoby, które spełnią wszystkie powyższe warunki i do dnia przekazania nagrody nie rozwiążą umowy o prowadzenie rachunku, otrzymają od banku kupon Sodexo o wartości 100 zł. Bon można zrealizować w punktach handlowych akceptujących taką formę płatności (ich lista jest dostępna pod adresem: http://dlaciebie.sodexo.pl). Nagroda zostanie wysłana drogą pocztową na adres korespondencyjny uczestnika najpóźniej do 30 listopada 2017 r.

W przypadku rachunków wspólnych bonus zostanie przyznany tylko jednemu współposiadaczowi - temu, którego nazwisko widnieje jako pierwsze na umowie z bankiem.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba jej uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

2,5% na koncie oszczędnościowym

W promocji Konta Lokacyjnego Alior Banku można zyskać oprocentowanie 2,5% dla kwot do 100 tys. zł. Oferta dotyczy nowych środków stanowiących nadwyżkę nad saldem depozytów klienta na dzień 1 sierpnia 2017 r.

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od otwarcia rachunku, a odsetki kapitalizowane są na koniec tego okresu.

Konto Internetowe w pigułce

Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z oferty specjalnej Alior Banku, przyjrzyjmy się parametrom promowanego rachunku. Opłaty i prowizje za podstawowe operacje w ramach tego konta prezentują się następująco:

 • brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 6 zł miesięcznie za kartę debetową. Istnieje jednak możliwość uniknięcia tej opłaty - należy wykonać w danym miesiącu transakcje kartą na min. 300 zł;
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów własnych;
 • brak opłat za wypłaty środków z bankomatów sieci Euronet dla kwot powyżej 100 zł, dla niższych wypłat - 5 zł;
 • 5 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów za granicą + 2% za przewalutowanie transakcji, jeśli została dokonana kartą Visa;
 • bezpłatne przelewy krajowe przez Internet;
 • bezpłatne przelewy europejskie.

Szczegółową analizę rachunku znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Konto Internetowe Alior Banku to funkcjonalny i nowoczesny rachunek z dostępem internetowym i mobilnym, który może się spodobać osobom aktywnie posługującym się kartą. Większość podstawowych operacji bankowych jest bezpłatna, a prowizji za kartę można łatwo uniknąć, wykonując transakcje na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Jeżeli więc preferujesz zakupy za pomocą „plastiku”, a parametry Konta Internetowego są według Ciebie zachęcające, warto pomyśleć o skorzystaniu z najnowszej oferty specjalnej Alior Banku.

Zasady akcji „Konto internetowe z bonem Sodexo” są proste i przejrzyste, a ich spełnienie zagwarantuje Ci podwójną korzyść - jednocześnie zwolni Cię na dwa miesiące z opłaty za obsługę karty i umożliwi zdobycie nagrody. Wystarczy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. okresie 1000 zł w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych, aby otrzymać kupon Sodexo o wartości 100 zł i wykorzystać go podczas zakupów.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.