100 zł w bonach Sodexo lub podwójne bilety do kin Cinema City z Kontem Jakie Chcę w BZ WBK

Promocja zakończyła się dnia 30 kwietnia 2018 r.

100 zł w bonach Sodexo lub podwójne bilety do kin Cinema City z Kontem Jakie Chcę w BZ WBK Źródło obrazka: strona promocji

Ruszyły dwie sympatyczne promocje związane z Kontem Jakie Chcę w BZ WBK. Tym razem wymagają one podjęcia błyskawicznej decyzji. Jeśli się pospieszysz, masz szansę otrzymać jeden ze 170 bonów Sodexo (wartość nagrody 100 zł) lub jeden z 90 podwójnych biletów do Cinema City. Warunki obu akcji są naprawdę bardzo proste, a nagrody możesz odebrać już pod koniec maja tego roku.

Obie promocje charakteryzują się właściwie identycznymi warunkami. Kolejną rzeczą, która je łączy, jest bardzo ograniczona liczba uczestników, którzy będą mieli szansę na zdobycie nagrody. Jeśli więc poszukujesz atrakcyjnego konta osobistego i nie byłeś posiadaczem takowego rachunku w BZ WBK w ciągu ostatnich 12 miesięcy - nie zwlekaj zbyt długo z decyzją o przystąpieniu do akcji.

Przypomnijmy, że do wygrania są – w zależności od tego, którą promocje wybierzesz – bony Sodexo o łącznej wartości 100 zł (pula: 170 pakietów po 2 bony o wartości 50 zł każdy) lub podwójny bilet do Cinema City (pula: 90 nagród).

Co zrobić, by je zgarnąć?

Otwarcie konta i zaledwie jedna płatność

Podstawowym warunkiem otrzymania jednej z premii jest otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową Dopasowaną (Visa lub MasterCard) oraz usługami BZWBK24.

 1. Do 30 kwietnia 2018 r., w zależności od tego, która z premii bardziej Cię interesuje, złóż wniosek o rachunek na stronie promocji z bonami Sodexo lub na stronie z biletami do Cinema City. Pamiętaj, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy w celach marketingowych.
 2. Do 15 maja dokonaj z nowo otwartego rachunku przynajmniej jednej płatności kartą lub Blikiem w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Umowę o Konto Jakie Chcę będziesz mógł podpisać na jeden z trzech wybranych przez siebie sposobów:

 • przelewem - dokonaj przelewu weryfikacyjnego z Twojego konta w innym banku na kwotę 1 zł; pamiętaj, że Twoje dane widoczne na potwierdzeniu przelewu muszą być identyczne z tymi, które podałeś we wniosku o otwarcie Konta Jakie Chcę;
 • za pośrednictwem wideokonferencji;
 • za pośrednictwem kuriera - prawdopodobnie proces oczekiwania na umowę w przypadku tego sposobu podpisania umowy potrwa najdłużej, więc z punktu widzenia promocji (która kończy się za kilka dni) najbardziej pewne będzie skorzystanie z jednej z dwóch wyżej wymienionych metod.

Regulamin promocji z bonami Sodexo znajdziesz tutaj, a z biletami do Cinema City – tutaj.

Przekazanie premii w wybranej promocji

Jeśli znajdziesz się wśród szczęśliwców, którzy odpowiednio szybko spełnią warunki promocji, to nagroda trafi do Ciebie listem poleconym najpóźniej 20 maja (bony Sodexo) lub 30 maja (bilety do kina) 2018 r. Tak więc naprawdę bardzo szybko.

Bony Sodexo o wartości 100 zł możesz wykorzystać do 30 czerwca 2018 r., zaś podwójne bilety do Cinema City tracą ważność dopiero 30 listopada 2018 r.

Wartość obu premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Konto Jakie Chcę z nawet 450 zł premii

W aktualnie trwających promocjach Konta Jakie Chcę od BZ WBK możesz zgarnąć alternatywnie wysokie premie gotówkowe. Jeśli od bonów i biletów bardziej interesuje Cię premia gotówkowa, to za otwarcie konta w innej promocji bank przyznaje 50 zł oraz dodatkowe 100 zł za spełnienie prostych warunków aktywności (płatności kartą lub Blikiem na kwotę min. 150 zł).

Niezależnie od promocji, w której otworzyłeś rachunek, z Kontem Jakie Chcę przysługuje Ci również 50 zł premii miesięcznie za zapewnienie wpływu wynagrodzenia. Bank przyznaje premię przez pół roku, więc w sumie możesz zyskać aż 300 zł!

Jakie są opłaty i atuty rachunku osobistego w BZ WBK?

Skupmy się jednak na parametrach samego rachunku. Z Kontem Jakie Chcę w BZ WBK nie zapłacisz za ani za jego prowadzenie, ani za wydanie karty debetowej Dopasowanej Visa lub Mastercard. Darmowe są też zwykłe przelewy internetowe.

Karta Dopasowana daje możliwość wyboru opcji związanej z miesięczną prowizją – możesz wybrać opcję ze stałą opłatą w wysokości 3 zł lub bardzo łatwą do uniknięcia opłatę 5 zł (wystarczy w danym miesiącu dokonać 5 transakcji kartą lub wydać przy jej pomocy przynajmniej 500 zł).

Ważnym atutem rachunku jest Mobilne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem aż 2,7% w skali roku. Wspomniane oprocentowanie dotyczy środków do 100 000 zł i obowiązuje do 31 lipca 2018 r. – im szybciej skorzystasz z oferty, tym więcej zarobisz na odsetkach. Korzystne parametry Mobilnego Konta Oszczędnościowego sprawiają, że należy ono do ścisłej czołówki wśród tego typu produktów w naszym rankingu.

Wybierz najlepszą premię dla siebie

Nie da się ukryć, że stosunkowo niewielka wartość premii (100 zł w bonie Sodexo lub podwójny bilet do kina) oraz bardzo ograniczona pula nagród nie wpływa pozytywnie na atrakcyjność akcji. Z drugiej strony warunki obu promocji są tak proste, że oferowane premie prawdopodobnie i tak rozejdą się w błyskawicznym tempie (szczególnie ta z bonami Sodexo ;)).

Do tego wciąż możesz założyć Konto Jakie Chcę w zupełnie innej promocji, oferującej aż 150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie. Tutaj także warto się śpieszyć, gdyż i w tym przypadku pula nagród, choć zdecydowanie wyższa, to wciąż jest ograniczona.

Warto też docenić sam rachunek, który prezentuje się naprawdę korzystnie, zwłaszcza w połączeniu z ofertą Mobilnego Konta Oszczędnościowego 2,7% i możliwością otrzymania do 300 zł za wpływ wynagrodzenia. Sam zdecyduj, którą premię wybierasz.

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.