100 zł w formie bonu Sodexo za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia

Promocja zakończyła się dnia 15 czerwca 2018 r.

100 zł w formie bonu Sodexo za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia Źródło obrazka: strona promocji

100 zł w formie bonu Sodexo mogą otrzymać klienci biznesowi BZ WBK za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia. Uczestnicy akcji nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków – wystarczy, że otworzą firmowy rachunek wraz kartą debetową i wyrażą wymagane zgody marketingowe.

Nagrodą dla uczestników akcji są bony Sodexo o wartości 100 zł, które można wykorzystać w kilkudziesięciu tysiącach punktów handlowo-usługowychh na terenie całego kraju. Bony są akceptowane przez sieci hiper- i supermarketów, sklepy RTV i AGD, stacje benzynowe, sklepy typu dom i ogród, restauracje, pizzerie, apteki oraz wiele innych sklepów.

Niestety, bank przygotował zaledwie 150 (!) nagród, a z oferty można skorzystać do 15 czerwca 2018 r. Jeśli więc zainteresuje Cię ta propozycja – powinieneś działać naprawdę błyskawicznie.

Kto szybszy, ten lepszy

Oferta dostępna jest wyłącznie dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Aby zdobyć nagrodę, musisz spełnić trzy banalnie proste warunki:

 1. Po pierwsze – za pośrednictwem strony promocyjnej złóż internetowy wniosek o otwarcie rachunku Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z usługą BZWBK24 Mini Firma i kartą Mastercard Business Debit lub VISA Business Electron.
 2. Po drugie - podczas wypełniania wniosku wyraź zgodę na otrzymywanie od BZ WBK informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną i elektroniczną.
 3. Po trzecie - do 15 czerwca 2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą oraz dostępem do bankowości internetowej. Rachunek możesz otworzyć na dwa różne sposoby: podczas rozmowy wideo z doradcą lub za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku.

I to już wszystko. Za spełnienie tych naprawdę prostych warunków otrzymasz nagrodę – bon będący równowartością 100 zł. Bank wyśle Ci voucher za pośrednictwem kuriera na adres korespondencyjny podany we wniosku. Termin ważności bonu upływa 30 czerwca 2018 r.

Pamiętaj jednak, że premia wypłacana w promocji stanowi przychód w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym i podlega samodzielnemu opodatkowaniu. I jeszcze jedno! – nagroda nie podlega zamianie na ekwiwalent pieniężny.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Rachunek firmowy w BZ WBK – czy rzeczywiście jest "godny polecenia"?

Pora prześwietlić ofertę konta firmowego w BZ WBK. Czy jest ono „godne polecenia”, jak wskazuje nazwa?

Konto Firmowe Godne Polecenia to nieoprocentowany rachunek, za którego prowadzenie nie musisz wcale płacić. Wykonanie w danym miesiącu przelewu do ZUS-u w wysokości min. 200 zł wystarczy, byś uniknął opłaty 25 zł za prowadzenie konta. Sam przelew do ZUS-u, podobnie jak do urzędu skarbowego, jest bezpłatny. W przypadku pozostałych odbiorców posiadacze rachunku nie płacą za pierwszych 15 przelewów, natomiast każdy kolejny wiąże się z kosztem 1 zł.

Opłata za kartę wynosi 7 zł, jednak i jej możesz w łatwy sposób uniknąć. Warunek? Dokonanie w danym miesiącu transakcji wspomnianą kartą na kwotę co najmniej 400 zł.

A co z wypłatami gotówki z bankomatów? Operacja ta jest darmowa, o ile skorzystasz z maszyn własnych BZ WBK. W przeciwnym razie zapłacisz prowizję w wysokości 3,5% wypłaconej kwoty, jednak nie mniej niż 5 zł.

Bezpłatny rachunek walutowy

Atutem Konta Firmowego Godnego Polecenia jest możliwość skorzystania z konta walutowego. Bank oferuje konto prowadzone nie tylko w euro, funtach czy w dolarach – dostępnych jest w sumie kilkanaście różnych walut, w tym m.in. korona czeska, forint węgierski czy… japoński jen. Opłata za prowadzenie konta to 25 zł; chyba, że to Twój jedyny rachunek walutowy – wówczas wspomniana opłata nie jest pobierana.

Ze szczegółami rachunku Konto Firmowe Godne Polecenia zapoznasz się tutaj:

Komentarz redakcji

Tak prostej promocji nie było już od dawna – na dobrą sprawę jedyną czynnością, którą muszą wykonać uczestnicy akcji, jest założenie firmowego rachunku BZ WBK wraz z kartą debetową. Bank nie wymaga żadnych innych form aktywności (chociażby takich, jak określona liczba transakcji kartą czy opłacanie składki ZUS z firmowego konta). Nie stosuje też okresu karencji, ba! - nie wyklucza nawet swoich obecnych klientów. Trzeba przyznać, że jest to dość nietypowe podejście, zwłaszcza jeśli porówna się je z działaniami konkurencji.

Niestety, szansę na zdobycie nagrody ma jedynie 150 osób, które jako pierwsze podpiszą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku. Ponadto na założenie konta BZ WBK daje czas jedynie do 15 czerwca. Wniosek? W przypadku tej promocji nie warto czekać zbyt długo z decyzją o udziale, ponieważ okazja może przejść nam koło nosa :-)

Z ostatniej chwili

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.