Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

10 zł za min. 3 płatności za bilety komunikacji miejskiej w aplikacji IKO PKO BP

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

10 zł za min. 3 płatności za bilety komunikacji miejskiej w aplikacji IKO PKO BP
Źródło: strona promocji

Szybka i konkretna propozycja dla klientów banku PKO BP, która ma ich przekonać do częstszego korzystania z aplikacji IKO. Wystarczy dokonać w niej 3 płatności za bilety komunikacji miejskiej, by otrzymać 10 zł zwrotu na rachunek osobisty.

Od pewnego czasu w aplikacji IKO banku PKO BP (dostępnej także dla klientów Inteligo) można kupować bilety komunikacji miejskiej. Zamiast rozsyłać komunikaty na ten temat, zorganizowano promocję, w której za dokonanie trzech płatności za przejazdy możesz zdobyć 10 zł. Popatrzmy, kto może zgarnąć ten łatwy bonus i co musi zrobić, by go otrzymać.

Warunki udziału

Akcja „10 zł za przejazdy komunikacją z IKO” trwa do 30 stycznia 2020 r., chyba, że wcześniej zostanie wyczerpana pula 5000 promocyjnych rejestracji.

Uczestnikiem promocji może być posiadacz rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP lub Inteligo, który ma pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terenie Polski.

Ważne, byś do dnia startu promocji (12 grudnia 2019 r.) nie kupił w aplikacji IKO biletu komunikacji miejskiej. Jeśli to zrobiłeś, niestety nie możesz brać udziału w tej akcji.

Co zrobić, by zdobyć 10 zł?

Wymagania są bardzo proste i łatwe do realizacji:

Drukuj

Dodatkowe informacje

Do chwili przekazania premii nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych oraz dezaktywować aplikacji IKO.

Zdobyta przez Ciebie nagroda nie podlega opodatkowaniu.

Praktyczne wskazówki

Usługa jest realizowana przez moBilet i można z niej korzystać z większości miast w Polsce.

Chcąc kupić bilet, wystarczy wybrać miasto, rodzaj i liczbę biletów oraz konto, z którego chcesz zapłacić. W przypadku kontroli pokaż bilet w telefonie – nie musisz logować się do aplikacji.

IKO pozwala na dodanie często kupowanego rodzaju biletu do Ulubionych, dzięki czemu kolejne transakcje będą jeszcze szybsze.

Warto wiedzieć, że w niektórych miejscowościach istnieje możliwość kupna biletów jednorazowych i krótkookresowych dla innych osób, z którymi podróżujesz.

Bank PKO BP przygotował krótkie filmy instruktażowe, jak kupić bilet w aplikacji i okazać go podczas kontroli. Znajdziesz je, wraz z odpowiedziami na wiele szczegółowych pytań, na tej stronie internetowej.

Jeden, drugi, trzeci… i dycha jest Twoja

Podoba nam się pomysł PKO BP, by promować nową funkcjonalność w aplikacji IKO poprzez argument materialny. To zawsze działa. Jak ktoś się przekona do takiego sposobu płacenia za przejazdy w komunikacji miejskiej zachęcony bonusem gotówkowym, to zapewne będzie korzystał z tej możliwości także w przyszłości.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "10 zł za przejazdy komunikacją z IKO"

O banku

Początki działalności PKO BP sięgają 1919 r., kiedy to powołano Pocztową Kasę Oszczędności. Po II Wojnie Światowej instytucja zmieniła nazwę na Powszechną Kasę Oszczędności, a w 1974 r. udostępniła pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych. Pod obecną nazwą bank działa od 2000 r., kiedy to stał się spółką Skarbu Państwa. PKO Bank Polski jest największym polskim bankiem.

Czytaj więcej

Komentarze