Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10 zł na JakDojade za transakcję przez Google Pay

10 zł na JakDojade za transakcję przez Google Pay
Źródło: strona FB JakDojade

Jakdojade.pl to popularny serwis, w którym nie tylko możesz otrzymać informacje o środkach transportu pomiędzy miastami czy rozkładach jazdy, ale również opłacić bilety komunikacji miejskiej poprzez aplikację mobilną (w wybranych miastach). I właśnie ta ostatnia usługa promowana jest w ofercie specjalnej „10 zł ekstra z Google Pay w JakDojade”.

Nagrodą jest, oczywiście, 10 zł do wykorzystania przy kolejnym zakupie biletów na autobus/tramwaj przez JakDojade. Aby je otrzymać, należy opłacić kupno biletu lub doładować swój e-portfel w aplikacji za pomocą Google Pay.

Organizatorem promocji jest City-nav Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Akcja trwa do 30 października 2019 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpie się pula 72 800 doładowań w ramach wypłaty nagrody.

Akcja tylko dla „nowicjuszy”

Niestety, oferta ta ma jeden drobny mankament: mogą z niej skorzystać wyłącznie te osoby, które nigdy nie płaciły na JakDojade za pomocą Google Pay (nawet jeśli przedmiotem transakcji nie były bilety komunikacji miejskiej). Jeżeli już korzystałeś z tej formy płatności w serwisie, to niestety, akcja promocyjna nie jest dla Ciebie.

Jeżeli jednak korzystasz z serwisu, a dotąd nie płaciłeś w nim poprzez Google Pay, wciąż możesz zyskać 10-złotowy bonus.

Pamiętaj, że do udziału w promocji potrzebujesz najnowszej i aktualnej aplikacji mobilnej Jakdojade na telefon z systemem Android, przez który możesz skorzystać z systemu płatności mobilnych Google.

Warto też wiedzieć, że aplikacja JakDojade nie umożliwia zakupu biletów komunikacji miejskiej we wszystkich miastach w Polsce. Lista miast, w których możesz to zrobić, podana jest na stronie serwisu.

Zdobycie 10 zł to bułka z masłem

A jak zgarnąć 10 zł? Prościej już się nie da: doładuj swój e-portfel w aplikacji mobilnej JakDojade lub po prostu kup za jej pomocą bilety komunikacji miejskiej i koniecznie opłać transakcję przez Google Pay.

Nagroda w postaci doładowania o wartości 10 zł trafi wprost do Twojego e-portfela w aplikacji JakDojade. Zdobyty bonus możesz wykorzystać wyłącznie na zakup kolejnych biletów w serwisie. Nagrodę możesz otrzymać tylko jeden raz.

10 zł na bilet z Google Pay

Jeżeli często kupujesz bilety komunikacji miejskiej przez aplikacje mobilne, to ta promocja jest dla Ciebie jak znalazł. Za samo doładowanie e-portfela w aplikacji JakDojade lub kupno biletów – i opłacenie tych transakcji za pomocą Google Pay – organizator obdaruje Cię 10-złotowym bonusem do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

Prosta akcja i praktyczne korzyści. Warto o niej pamiętać przy wejściu do autobusu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „10 zł ekstra z Google Pay w JakDojade”

O instytucji

Google Pay (do 2018 r. Android Pay) to system płatności mobilnych opracowany przez firmę Google. Google Pay działa w oparciu o technologię HCE i służy do płatności zbliżeniowych telefonem tak, jak tradycyjną kartą debetową czy kredytową.