10 zł łatwej premii dla klientów PKO BP za skorzystanie z kantoru w aplikacji IKO

Promocja zakończyła się dnia 10 sierpnia 2018 r.

10 zł łatwej premii dla klientów PKO BP za skorzystanie z kantoru w aplikacji IKO Źródło obrazka: strona promocji

Jeśli posiadasz w PKO BP konto walutowe, a do tego nigdy nie korzystałeś z kantoru w aplikacji IKO, to bez najmniejszego problemu możesz zgarnąć 10 zł. W jaki sposób? Wystarczy, że dokonasz przynajmniej jednej transakcji wymiany walut właśnie z poziomu aplikacji mobilnej. Uwaga: pula premii jest ograniczona.

Z oferty możesz skorzystać do 10 sierpnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 10 000 premii.

Uczestnikami promocji mogą być osoby posiadające w PKO BP rachunek w obcej walucie, które przed rozpoczęciem akcji nie korzystały z kantoru w aplikacji IKO - innymi słowy, usługa ta nie była aktywna w ich aplikacjach przed 9 lipca 2018 r.

Wspomniana aplikacja (w wersji co najmniej 3.115.XX) musi być aktywna przez cały okres udziału w promocji aż do dnia wypłaty premii, której wysokość to 10 zł. Jak ją zdobyć?

Aktywuj kantor i wymień walutę

Oto krótka instrukcja:

 1. Aktywuj mobilny kantor walutowy w aplikacji IKO.
 2. Dokonaj przynajmniej jednej transakcji wymiany walut z poziomu aplikacji.
 3. Ważne: upewnij się, że masz aktywne zgody na otrzymywanie od PKO informacji o charakterze marketingowym. Możesz to sprawdzić w zakładce „Ustawienia/Dane osobowe” w serwisie internetowym iPKO.

Przekazanie premii

Każdemu uczestnikowi przysługuje wyłącznie jedna premia. Termin jej wypłaty na konto powiązane z aplikacją IKO jest uzależniony od terminu spełnienia warunków promocji. Jeśli dokonasz transakcji wymiany walut do 27 lipca, to 10 zł otrzymasz najpóźniej 10 sierpnia 2018 r. W przypadku późniejszego spełnienia warunków, na swoją premię będziesz musiał czekać nawet do 24 sierpnia 2018 r.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

O ewentualnym, wcześniejszym wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje za pośrednictwem strony promocji. Z kolei regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Kantor walutowy w aplikacji IKO

Pora wspomnieć o usłudze, z której skorzystanie (po raz pierwszy!) jest przez PKO BP premiowane sympatycznym bonusem.

Kantor walutowy w PKO BP oferuje atrakcyjne kursy 7 walut: EUR, USD, GBP, CHF, DKK, NOK oraz SEK. Dzięki powiadomieniom błyskawicznie uzyskasz informację o osiągnięciu przez daną walutę preferowanego przez Ciebie kursu, dzięki czemu będziesz miał możliwość jej zakupu w najlepszym możliwym momencie.

Zakupiona waluta obca trafi na Twoje konto walutowe. Za sprawą karty wielowalutowej ze środków zgromadzonych na takim rachunku będziesz mógł korzystać bez zbędnej prowizji za przewalutowanie. Również dzięki karcie podpiętej do rachunku unikniesz opłaty za prowadzenie konta walutowego.

Niewątpliwe zalety usługi sprawiły, że kantor walutowy w PKO BP zajął miejsce na podium naszego rankingu, w którym porównaliśmy spready i opłaty obowiązujące w siedmiu internetowych kantorach.

10 zł w kilka minut

Choć wysokość premii – 10 zł - nie jest zbyt imponująca, to należy ją oceniać w kontekście warunków promocji. Te z kolei są wyjątkowo proste. Obecni posiadacze konta walutowego mogą je spełnić w kilka minut, aktywując kantor w aplikacji IKO oraz dokonując jednej wymiany waluty na dowolną kwotę.

Również Ci, którzy aktualnie nie są posiadaczami rachunku walutowego w PKO BP, nie stoją na straconej pozycji. Pamiętaj jednak, że pula premii jest ograniczona!

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.