10 zł łatwej premii dla klientów PKO BP za skorzystanie z kantoru w aplikacji IKO

Promocja zakończyła się dnia 10 sierpnia 2018 r.

10 zł łatwej premii dla klientów PKO BP za skorzystanie z kantoru w aplikacji IKO Źródło obrazka: strona promocji

Jeśli posiadasz w PKO BP konto walutowe, a do tego nigdy nie korzystałeś z kantoru w aplikacji IKO, to bez najmniejszego problemu możesz zgarnąć 10 zł. W jaki sposób? Wystarczy, że dokonasz przynajmniej jednej transakcji wymiany walut właśnie z poziomu aplikacji mobilnej. Uwaga: pula premii jest ograniczona.

Z oferty możesz skorzystać do 10 sierpnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 10 000 premii.

Uczestnikami promocji mogą być osoby posiadające w PKO BP rachunek w obcej walucie, które przed rozpoczęciem akcji nie korzystały z kantoru w aplikacji IKO - innymi słowy, usługa ta nie była aktywna w ich aplikacjach przed 9 lipca 2018 r.

Wspomniana aplikacja (w wersji co najmniej 3.115.XX) musi być aktywna przez cały okres udziału w promocji aż do dnia wypłaty premii, której wysokość to 10 zł. Jak ją zdobyć?

Aktywuj kantor i wymień walutę

Oto krótka instrukcja:

 1. Aktywuj mobilny kantor walutowy w aplikacji IKO.
 2. Dokonaj przynajmniej jednej transakcji wymiany walut z poziomu aplikacji.
 3. Ważne: upewnij się, że masz aktywne zgody na otrzymywanie od PKO informacji o charakterze marketingowym. Możesz to sprawdzić w zakładce „Ustawienia/Dane osobowe” w serwisie internetowym iPKO.

Przekazanie premii

Każdemu uczestnikowi przysługuje wyłącznie jedna premia. Termin jej wypłaty na konto powiązane z aplikacją IKO jest uzależniony od terminu spełnienia warunków promocji. Jeśli dokonasz transakcji wymiany walut do 27 lipca, to 10 zł otrzymasz najpóźniej 10 sierpnia 2018 r. W przypadku późniejszego spełnienia warunków, na swoją premię będziesz musiał czekać nawet do 24 sierpnia 2018 r.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

O ewentualnym, wcześniejszym wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje za pośrednictwem strony promocji. Z kolei regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Kantor walutowy w aplikacji IKO

Pora wspomnieć o usłudze, z której skorzystanie (po raz pierwszy!) jest przez PKO BP premiowane sympatycznym bonusem.

Kantor walutowy w PKO BP oferuje atrakcyjne kursy 7 walut: EUR, USD, GBP, CHF, DKK, NOK oraz SEK. Dzięki powiadomieniom błyskawicznie uzyskasz informację o osiągnięciu przez daną walutę preferowanego przez Ciebie kursu, dzięki czemu będziesz miał możliwość jej zakupu w najlepszym możliwym momencie.

Zakupiona waluta obca trafi na Twoje konto walutowe. Za sprawą karty wielowalutowej ze środków zgromadzonych na takim rachunku będziesz mógł korzystać bez zbędnej prowizji za przewalutowanie. Również dzięki karcie podpiętej do rachunku unikniesz opłaty za prowadzenie konta walutowego.

Niewątpliwe zalety usługi sprawiły, że kantor walutowy w PKO BP zajął miejsce na podium naszego rankingu, w którym porównaliśmy spready i opłaty obowiązujące w siedmiu internetowych kantorach.

10 zł w kilka minut

Choć wysokość premii – 10 zł - nie jest zbyt imponująca, to należy ją oceniać w kontekście warunków promocji. Te z kolei są wyjątkowo proste. Obecni posiadacze konta walutowego mogą je spełnić w kilka minut, aktywując kantor w aplikacji IKO oraz dokonując jednej wymiany waluty na dowolną kwotę.

Również Ci, którzy aktualnie nie są posiadaczami rachunku walutowego w PKO BP, nie stoją na straconej pozycji. Pamiętaj jednak, że pula premii jest ograniczona!

Z ostatniej chwili

 • 13.11.2018 15:58

  Macie ochotę na coś smacznego? Santander proponuje 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę z usługami online i kartą debetową.  

 • 9.11.2018 11:08

  Nawet 800 zł na rozwój swojej firmy możesz zdobyć w promocjach w BGŻ BNP Paribas. Warto skorzystać, jeśli Twoja firma potrzebuje promowanych produktów.

 • 8.11.2018 18:26

  W nowej edycji promocji OKO w ING ponownie można zyskać 2,5% przez 4 miesiące.

 • 8.11.2018 17:43

  Kolejna okazja z Masterpass: za zakupy na shumee.pl na min. 50 zł można otrzymać aż 20 zł rabatu. Szczegóły.

 • 6.11.2018 19:00

  Wystarczy, że za zakupy w sklepie internetowym merlin.pl zapłacicie Masterpassem, a otrzymacie 15 zł rabatu. Zamawiajcie - korzystajcie.

 • 6.11.2018 11:41

  Wraz z otwarciem konta 360° w Banku Millennium i spełnienie kilku prostych warunków można zyskać 200 zł premii oraz 6 biletów do Multikina.

 • 5.11.2018 17:54

  Odwiedzasz sklep internetowy empik.com. Zamawiasz przydatne Ci produkty za min. 60 zł. Płacisz Blikiem. Dostajesz 10 zł na następne zakupy.

 • 5.11.2018 10:01

  50 zł to nagroda, jaką Alior Bank oferuje za skuteczne polecenie swojego kantoru walutowego. Warunki nie są trudne, więc warto sięgnąć po tę premię.

 • 2.11.2018 15:27

  Nowe konto oszczędnościowe w ofercie Idea Banku: na Koncie Idealnie Prostym zyskać można do 3,2% w skali roku dla środków do 20 tys.

 • 2.11.2018 15:11

  W II edycji programu poleceń Getin Banku ponownie do zgarnięcia jest 500 zł za polecanie rachunku oraz 50 zł dla nowego klienta.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.