10 zł łatwej premii dla klientów PKO BP za skorzystanie z kantoru w aplikacji IKO

Promocja zakończyła się dnia 10 sierpnia 2018 r.

10 zł łatwej premii dla klientów PKO BP za skorzystanie z kantoru w aplikacji IKO Źródło obrazka: strona promocji

Jeśli posiadasz w PKO BP konto walutowe, a do tego nigdy nie korzystałeś z kantoru w aplikacji IKO, to bez najmniejszego problemu możesz zgarnąć 10 zł. W jaki sposób? Wystarczy, że dokonasz przynajmniej jednej transakcji wymiany walut właśnie z poziomu aplikacji mobilnej. Uwaga: pula premii jest ograniczona.

Z oferty możesz skorzystać do 10 sierpnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 10 000 premii.

Uczestnikami promocji mogą być osoby posiadające w PKO BP rachunek w obcej walucie, które przed rozpoczęciem akcji nie korzystały z kantoru w aplikacji IKO - innymi słowy, usługa ta nie była aktywna w ich aplikacjach przed 9 lipca 2018 r.

Wspomniana aplikacja (w wersji co najmniej 3.115.XX) musi być aktywna przez cały okres udziału w promocji aż do dnia wypłaty premii, której wysokość to 10 zł. Jak ją zdobyć?

Aktywuj kantor i wymień walutę

Oto krótka instrukcja:

 1. Aktywuj mobilny kantor walutowy w aplikacji IKO.
 2. Dokonaj przynajmniej jednej transakcji wymiany walut z poziomu aplikacji.
 3. Ważne: upewnij się, że masz aktywne zgody na otrzymywanie od PKO informacji o charakterze marketingowym. Możesz to sprawdzić w zakładce „Ustawienia/Dane osobowe” w serwisie internetowym iPKO.

Przekazanie premii

Każdemu uczestnikowi przysługuje wyłącznie jedna premia. Termin jej wypłaty na konto powiązane z aplikacją IKO jest uzależniony od terminu spełnienia warunków promocji. Jeśli dokonasz transakcji wymiany walut do 27 lipca, to 10 zł otrzymasz najpóźniej 10 sierpnia 2018 r. W przypadku późniejszego spełnienia warunków, na swoją premię będziesz musiał czekać nawet do 24 sierpnia 2018 r.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

O ewentualnym, wcześniejszym wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje za pośrednictwem strony promocji. Z kolei regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Kantor walutowy w aplikacji IKO

Pora wspomnieć o usłudze, z której skorzystanie (po raz pierwszy!) jest przez PKO BP premiowane sympatycznym bonusem.

Kantor walutowy w PKO BP oferuje atrakcyjne kursy 7 walut: EUR, USD, GBP, CHF, DKK, NOK oraz SEK. Dzięki powiadomieniom błyskawicznie uzyskasz informację o osiągnięciu przez daną walutę preferowanego przez Ciebie kursu, dzięki czemu będziesz miał możliwość jej zakupu w najlepszym możliwym momencie.

Zakupiona waluta obca trafi na Twoje konto walutowe. Za sprawą karty wielowalutowej ze środków zgromadzonych na takim rachunku będziesz mógł korzystać bez zbędnej prowizji za przewalutowanie. Również dzięki karcie podpiętej do rachunku unikniesz opłaty za prowadzenie konta walutowego.

Niewątpliwe zalety usługi sprawiły, że kantor walutowy w PKO BP zajął miejsce na podium naszego rankingu, w którym porównaliśmy spready i opłaty obowiązujące w siedmiu internetowych kantorach.

10 zł w kilka minut

Choć wysokość premii – 10 zł - nie jest zbyt imponująca, to należy ją oceniać w kontekście warunków promocji. Te z kolei są wyjątkowo proste. Obecni posiadacze konta walutowego mogą je spełnić w kilka minut, aktywując kantor w aplikacji IKO oraz dokonując jednej wymiany waluty na dowolną kwotę.

Również Ci, którzy aktualnie nie są posiadaczami rachunku walutowego w PKO BP, nie stoją na straconej pozycji. Pamiętaj jednak, że pula premii jest ograniczona!

Z ostatniej chwili

 • 21.05.2019 10:11

  Otwarcie Nest Konta w najnowszej promocji i wykazanie się aktywnością może przynieść 200 zł premii od Nest Banku.

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.