Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

10% rabatu na vod.pl przy płatności Blikiem

10% rabatu na vod.pl przy płatności Blikiem
Źródło: strona promocji

Zewsząd słychać nawoływania Zostań w domu! Różne podmioty przedstawiają pomysły, co można robić w czasie pandemii, by się nie zanudzić, kreatywnie i interesująco spędzić czas. Kolejną propozycję podsuwają Ringiel Axel Springer Polska sp. z o.o., organizator promocji "Z Blikiem zobaczysz więcej" i jej partner, czyli spółka Polski Standard Płatności, właściciel marki Blik.

Z oferty może skorzystać praktycznie każdy, jeśli ma dostęp do Internetu i nie boi się płacić Blikiem. Zresztą, czego się tu bać, skoro to wygodna, bezpieczna i szybka metoda płatności, na dodatek - jak widać na opisywanym przykładzie - przynosząca także wymierne korzyści.

Promocja trwa do 22 maja 2020 r., ale może się zakończyć wcześniej, gdyż łączna wartość udzielonych zniżek nie może przekroczyć 60 000 zł. Gdy zostanie ona wykorzystana, na stronie vod.pl pojawi się stosowny komunikat i akcja zostanie zakończona.

Jak zdobyć rabat?

Uczestnicząc w tej promocji, największy kłopot możesz mieć z wyborem filmu, który zechcesz obejrzeć, sam lub z bliskimi.

Krok 1
Krok 1

Wejdź na stronę vod.pl do 22 maja 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej kwocie zniżek), zaloguj się na swoje konto lub je utwórz, i zdecyduj, jaki film z płatnego serwisu Premium chcesz obejrzeć.

Nagroda
Nagroda

Jako metodę płatności wybierz Blika. Rabat w wysokości 10% zostanie naliczony od ceny detalicznej brutto automatycznie.

Krok 2
Krok 2

Przygotuj niezbędne akcesoria (np. popcorn, chipsy, napoje), usiądź wygodnie i ciesz się seansem.

Kto pierwszy, ten lepszy

Przyznasz, że to prosta i przyjemna promocja. Do otrzymania nagrody wystarczy wybranie Blika jako metody płatności. Jednorazowy zysk może i nie jest wielki, ale kto powiedział, że możesz obejrzeć tylko jeden film? Regulamin nie zabrania skorzystania z oferty wielokrotnie.

Pamiętaj, że obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Nie odkładaj więc seansu na później, znajdź jak najszybciej czas, by obejrzeć wybrany film. Im dłużej będziesz z tym zwlekał, tym większe będzie prawdopodobieństwo, że nie załapiesz się na zniżkę.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Z Blikiem zobaczysz więcej"

O instytucji

Blik to system płatności mobilnych, który powstał na gruncie krajowym. Rozwiązanie stworzyła spółka Polski Standard Płatności, zawiązana w 2013 r.