Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

10% moneyback (maksymalnie 5000 zł w miesiącu!) za płatności kartą Mastercard Corporate Credit od ING Banku Śląskiego

10% moneyback (maksymalnie 5000 zł w miesiącu!) za płatności kartą Mastercard Corporate Credit od ING Banku Śląskiego
Źródło: najlepszekonto.pl

Możliwość odzyskania nawet 5000 zł w miesiącu z firmowych wydatków poczynionych kartą kredytową Mastercard Corporate Credit z pewnością działa na wyobraźnię i skłania do zadania pytania: Gdzie tkwi haczyk, dlaczego bank oferuje aż tak wysoką premię? Przyjrzyjmy się warunkom trwającej do 31 grudnia 2021 r. promocji "10% wraca do firmy" oraz samej "kredytówce", by odpowiedzieć na to pytanie.

Dodajmy od razu, że czas obowiązywania oferty może zostać skrócony, jeśli wyczerpane zostaną środki przeznaczone na nagrody, czyli 400 000 zł.

Warunki uczestnictwa

Podstawowa rzecz, to ustalenie, kto może wziąć udział w opisywanej akcji specjalnej. Otóż, jest ona skierowana do spółek i samorządów oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą z pełną księgowością, które współpracują już z ING, mają w tym banku rachunek firmowy. Wymagane jest, by podmiot uczestniczący w promocji posiadał stałe miejsce prowadzenia działalności gospodarczej lub siedzibę na terytorium Polski.

Jeśli prowadzisz firmę z uproszczoną księgowością, bank proponuje Ci udział w loterii Mastercard.

Jak uzyskać zwrot?

To chyba najważniejsze pytanie, jakie przychodzi Ci do głowy, jeśli możesz wziąć udział w tej akcji. Odpowiedź jest następująca:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej (przypominamy o ograniczonej puli środków na moneyback) zamów kartę kredytową Mastercard Corporate Credit w systemie ING Business.

Krok 2
Krok 2

Bez zbędnej zwłoki:

 • wypełnij formularz zgłoszenia w ING Business (na liście wniosków w sekcji Karty),

 • uzupełnij oświadczenia i zaakceptuj regulamin,

 • dopilnuj, by wszyscy reprezentanci firmy podpisali formularz i wyślij go do banku.

Krok 3
Krok 3

Aktywuj otrzymaną kartę kredytową Mastercard Corporate Credit i płać nią w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub przez Internet w okresie trwania promocji, czyli do 31 grudnia 2021 r.

Informacja
Informacja

Informacja o puli środków na nagrody pozostałych do rozdysponowania będzie podawana na stronie promocji.

Nagroda
Nagroda

Kwotę należnego zwrotu, czyli 10% wydatków kartą kredytową Mastercard Corporate Credit, otrzymasz w cyklach miesięcznych na rachunek bieżący Twojej firmy. Wypłaty będą realizowane do 15. dnia miesiąca następującego po tym, za który należy Ci się zwrot.

Przy obliczaniu kwoty moneybacku uwzględniane będą tylko transakcje wykonane po zarejestrowaniu karty w promocji.

Pamiętaj, że do dnia przekazania nagrody "kredytówka" musi być aktywna, podobnie rachunek firmowy.

W przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, organizator, czyli spółka IQ Marketing (Poland), wyliczy podatek dochodowy należny od przyznanego zwrotu i zajmie się jego odprowadzeniem do urzędu skarbowego.

Jako że przyznany moneyback ma związek z prowadzoną działalnością gospodarczą, to pozostałe podmioty biorące udział w promocji muszą go wykazany po stronie przychodów firmy i rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Karta Mastercard Corporate Credit - najważniejsze informacje

Nowa karta kredytowa Mastercard Corporate Credit charakteryzuje się:

 • miesięcznym trybem naliczania opłat za użytkowanie oraz możliwością całkowitego uniknięcia opłaty 20 zł/miesiąc po wykonaniu minimum 10 transakcji w danym okresie rozliczeniowym,
 • 0 zł prowizji za transakcje bezgotówkowe,
 • prowizją 5%, min. 10 zł, przy wypłatach gotówki,
 • niższym oprocentowaniem odsetek w porównaniu do innych kart kredytowych w ofercie banku (aktualnie oprocentowanie wynosi 6,1%),
 • 27-dniowym okresem bezodsetkowym, który umożliwia krótkoterminowe finansowanie nawet do 58 dni,
 • spłatą minimalną w wysokości 5% (min. 50 zł),
 • możliwością automatycznej spłaty z rachunku firmy.

Czas na decyzję

Jak widzisz, zasady akcji są proste, a wysokość premii nie wynika ze skomplikowanych zasad jej uzyskania, lecz specyfiki podmiotów, które mogą uczestniczyć w promocji. Bank musiał zaoferować bardzo atrakcyjną nagrodę, by zwrócić uwagę firm na swoją nową kartę kredytową Mastercard Corporate Credit.

Jeśli masz możliwość skorzystania z tej "kredytówki", to rozważ udział w tej akcji promocyjnej, bo warunki używania Mastercard Corporate Credit są przystępne, nie wiążą się z wielką aktywnością i wysokimi opłatami.

To tylko nasza opinia, decyzja - jak zawsze - należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "10% wraca do firmy"
 2. Tabela opłat i prowizji

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.