Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

10 funtów (ponad 50 zł) premii dla nowych użytkowników Curve + moneyback w wybranych sklepach

10 funtów (ponad 50 zł) premii dla nowych użytkowników Curve + moneyback w wybranych sklepach

Promocja Curve trwa bezterminowo. Dzięki uprzejmości fintechu premia przyznawana Czytelnikom naszego serwisu to aż 10 funtów, czyli więcej niż 50 zł.

Na co dzień z podstawowych możliwości Curve możesz korzystać za darmo, o ile zdecydujesz się na plan Standard. Pamiętaj jednak, że w przypadku najniższego planu pobierana jest opłata 4,99 EUR za wysyłkę karty, która – siłą rzeczy – pomniejszy Twój zysk z promocji.

Jeśli Ci się spodoba, zawsze możesz przejść na wyższy, płatny plan taryfowy lub wybrać go od razu (opłata za wydanie karty nie zostanie wówczas naliczona).

Ponad 50 zł na start za jedną płatność

Z promocji skorzystają tylko nowi i pełnoletni użytkownicy. Na szczęście na tym wymagania dotyczące uczestnictwa się kończą.

Droga do zdobycia premii jest niezwykle prosta:

Krok 1
Krok 1

Wejdź na stronę Curve i podaj swój numer telefonu – otrzymasz SMS z linkiem do pobrania aplikacji.

Krok 2
Krok 2

Przejdź przez proces rejestracji w Curve. Wybierz dowolną kartę i oczekuj na przesyłkę,

W tym czasie możesz podpiąć do aplikacji już posiadane karty płatnicze.

Krok 3
Krok 3

Po otrzymaniu fizycznej karty aktywuj ją w aplikacji.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 14 dni od momentu rejestracji wykonaj przy użyciu karty transakcję (lub kilka transakcji) tak, aby łączna kwota płatności wyniosła przynajmniej 10 GBP.

Dobra wiadomość! Z wykonaniem promocyjnej płatności nie musisz czekać aż do otrzymania fizycznej karty. Wystarczy, że dodasz wirtualną kartę Curve do Google Pay lub Apple Pay i wykonasz transakcję za pośrednictwem któregoś z tych cyfrowych portfeli. Tym samym premia może wpłynąć znacznie szybciej.

Nagroda
Nagroda

Niedługo po wykonaniu transakcji premia 10 GBP zostanie aktywowana w formie 1000 punktów, z których możesz korzystać dokładnie tak samo jak z „realnych” pieniędzy. Po prostu wybierz Curve Cash jako źródło płatności i ruszaj na zakupy.

Kilka słów o fintechu

Curve to rozwiązanie zyskujące coraz większą popularność także nad Wisłą. Jego największym plusem jest możliwość zastąpienia wszystkich posiadanych kart płatniczych jednym „plastikiem”, który dodatkowo pozwala na zarządzanie płatnościami oraz wykonywanie transakcji w obcych walutach po bardzo korzystnym kursie międzybankowym. Usługa na pewno spodoba się więc podróżnikom, łowcom promocji oraz tym, którzy po prostu lubią ułatwiać sobie życie, także w kwestii finansów 😉

Zgarniaj 1% zwrotu za zakupy

Nie wolno zapominać o 1% zwrocie za zakupy (Curve Cashback). Użytkownicy użytkownicy planu Black są uprawnieni do otrzymywania zwrotu u 3, a planu Metal – 6 wybranych sprzedawców i to bez ograniczeń czasowych.

Podobnie jak premia na start, zwrot jest przyznawany w formie punktów na Curve Cash, z których można następnie korzystać podczas dowolnych zakupów.

Premia za przetestowanie usługi

W obliczu wielu zalet Curve zachęta w postaci 10 funtów to tylko dodatkowy atut usługi. Niezależnie od promocji oferta fintechu jest po prostu godna przetestowania. A skoro przy okazji możesz dzięki temu co nieco zarobić, to aż żal nie skorzystać.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Warunki promocji dla nowych użytkowników

O instytucji

Curve nie jest zwykłą kartą ani rachunkiem płatniczym. To tak naprawdę sposób na zorganizowanie swoich finansów, który oznacza przede wszystkim wygodę, niskie koszty płatności za granicą oraz spore ułatwienia dla łowców okazji.