Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

10 funtów na start i darmowy okres próbny dla nowych klientów Revoluta

10 funtów na start i darmowy okres próbny dla nowych klientów Revoluta

Ostatnio na możliwość zgarnięcia bonusu mogli liczyć wyłącznie obecni klienci banku mobilnego, którzy polecili konto znajomym. Aktualnie premia przysługuje także nowym użytkownikom, a to dzięki promocji, w której do zgarnięcia są tak naprawdę dwie nagrody:

  • premia 10 funtów, która zasili Twoje konto i którą możesz dowolnie dysponować oraz
  • darmowy okres próbny – tutaj należy zaznaczyć, że to, jak długo on potrwa, nie jest w regulaminie jednoznacznie określone (Revolut informuje jedynie, że zostanie on wyświetlony w szczegółach promocji w aplikacji i to prawdopodobnie dopiero po skorzystaniu z oferty).

Z promocji można skorzystać do 31 grudnia 2022 r.

Dla kogo promocja?

Tu odpowiedź jest prosta – regulamin wyklucza osoby, które mają już konto w Revolut.

Co z tymi, którzy konto posiadali, ale już je zamknęli? W takim przypadku również nie ma co liczyć na premię. Już na samym wstępie czytamy, że oferta jest dostępna dla tych, którzy rejestrują się po raz pierwszy.

Wystarczy otwarcie konta i płatność

Sprawdź warunki uzyskania bonusów:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2022 r. skorzystaj ze strony Revoluta, by założyć konto.

Podaj swój numer telefonu, a otrzymasz w SMS-ie link do pobrania aplikacji. Pobranie apki bezpośrednio ze sklepu Google Pay / App Store pozbawi Cię prawa do premii!

W aplikacji przejdziesz cały proces zakładania konta oraz wymaganą weryfikację tożsamości.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 grudnia 2022 r. zasil konto dowolną metodą, a następnie wykonaj dowolną płatność kartą fizyczną lub wirtualną o równowartości wyższej niż 1 GBP.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 72 godzin od otwarcia konta uaktualnij swój plan. Wybierz plan płatny (Plus / Premium / Metal), z którego będziesz mógł korzystać za darmo w podanym w aplikacji okresie.

Nagroda
Nagroda

Premia gotówkowa zasili Twoje konto w ciągu 3 dni od wykonania promocyjnej transakcji.

Ważne informacje dotyczące darmowego okresu próbnego

Revolut zaznacza, że deklaracje dotyczące korzystania z płatnych planów są wiążące przez rok. Jeśli wcześniej z nich zrezygnujesz, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości równej dwukrotności miesięcznej subskrypcji. Gdybyś dokonał rezygnacji w okresie pierwszych 14 dni, Revolut będzie się domagał jedynie zwrotu kosztów dostawy karty fizycznej (jeśli ją zamówiłeś).

Za płatne plany można też zapłacić za rok z góry – w takiej sytuacji, jeśli dokonasz wcześniejszej rezygnacji, żadna opłata nie zostanie pobrana, ale nie otrzymasz też zwrotu nawet proporcjonalnej części opłaconej subskrypcji.

W obliczu powyższych informacji istotne jest zatem upewnienie się, jak długo będzie trwał Twój okres próbny, i przeanalizowanie, czy skorzystanie z niego (w kontekście ewentualnej rezygnacji) będzie dla Ciebie opłacalne.

Revolut, czyli bank mobilny dla podróżników (i nie tylko)

Revolut – początkowo fintech, a obecnie bank mobilny z gwarancją środków – wybił się na oferowaniu klientom bardzo korzystnych warunków dokonywania płatności w obcych walutach. Aktualnie jego oferta jest jednak znacznie szersza.

Poniżej najważniejsze parametry Revoluta. Zwróć szczególną uwagę na koszty (i korzyści) związane z płatnymi planami:

10 funtów za jedną transakcję

Powrót Revoluta do promocji dla nowych klientów to świetna informacja. Zdobycie miłej premii gotówkowej jest banalnie proste, a chętni mogą dodatkowo skorzystać z możliwości darmowego korzystania z płatnego planu przez określony czas.

Jeśli dotąd nie korzystałeś z Revoluta, to naprawdę trudno o lepszy pretekst, by zacząć 😉

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Ogólne warunki promocji – bezpłatny okres próbny i nagroda pieniężna (.pdf)
  2. Ogólne warunki promocji – bezpłatny okres próbny i nagroda pieniężna (www)

O instytucji

Revolut – usługa, która umożliwia dokonywanie płatności za granicą (lub w zagranicznych sklepach internetowych) bez prowizji za przewalutowanie. Do konta w Revolut, podobnie jak do konta walutowego w tradycyjnym banku, może zostać wydana karta płatnicza.