Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 27 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym.

10 biletów do kina dla osób od 18 do 26 lat za założenie Konta 360° Student w Banku Millennium

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

10 biletów do kina dla osób od 18 do 26 lat za założenie Konta 360° Student w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Bank Millennium przyzwyczaił nas, że za założenie konta osobistego i proste warunki aktywności oferuje 200 zł w gotówce. Tym razem do zdobycia jest jednak coś innego - aż 10 biletów do kina, do wyboru sieć Helios lub Multikino. W każdym przypadku, by cieszyć się bonusem, wystarczy zapewnić wpływ na rachunek i wykonać jedną transakcję kartą lub Blikiem.

Rutynowe działanie może stać się z biegiem czasu nudne, warto więc wprowadzić urozmaicenie, jakąś zmianę. Zapewne ta stara prawda legła u podstaw decyzji osób odpowiedzialnych za działania marketingowe Banku Millennium, bo najnowsza promocja Konta 360° ma nie tylko nietypową nazwę: „10 z kontem na 5”, ale i nagrodę. Do zdobycia jest bowiem 10 biletów do kina.

Popatrzmy, kto ma szansę wybrać się z rodziną lub znajomymi na seans.

Zacznijmy od nagród

Zaznaczmy od razu, że choć ostateczny termin na złożenie wniosku o Konto 360° (lub w wersji Student) upływa 27 grudnia 2019 r., to pula nagród może zostać wyczerpana wcześniej, gdyż bank nagrodzi tylko 5000 osób, które jako pierwsze złożą wniosek o rachunek.

Do zdobycia jest 10 biletów (w postaci kodów elektronicznych) w jednej z dwóch sieci: Helios (na seanse 2D lub 3D) lub Multikino (tylko na seanse 2D). To Ty decydujesz na etapie składania wniosku, do którego kina masz najbliżej, gdzie chciałbyś skorzystać z nagrody.

Tylko dla młodych

Na zdobycie 10 biletów do kina mają szansę osoby fizyczne w wieku 18 – 26 lat z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie są w jakikolwiek sposób związane z Bankiem Millennium. Wykluczone jest więc nie tylko posiadanie czy współposiadanie rachunku, ale także uprawnienie do składania dyspozycji jako pełnomocnik, kurator, przedstawiciel ustawowy itp. W promocji nie mogą wziąć udziału także posiadacze karty przedpłaconej pre-paid, dodatkowej karty kredytowej oraz poręczyciele kredytów w Banku Millennium.

Na dodatek regulamin zabrania udziału w akcji także tym, którzy kiedyś otworzyli rachunek osobisty w tym banku w ramach akcji promocyjnej lub ich wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student jest już procesowany.

Wykaż się niewielką aktywnością

Za chwilę przekonasz się, że zdobycie 10 biletów do kina nie wymaga nadzwyczajnych działań.

Drukuj

Uwaga: jeśli nie zalogujesz się do 31 grudnia 2019 r. do aplikacji mobilnej Banku Millennium, nie otrzymasz 2 biletów „na start”, ale nie pozbawi Cię to prawa ubiegania się o 8 kodów „za aktywność”. Mimo wszystko warto pamiętać o spełnieniu tego warunku, tym bardziej, że aplikacja tego banku jest jedną z lepszych na rynku.

Szczegóły, które zdecydują o sukcesie

Prawie w każdej promocji są detale, na które trzeba zwrócić uwagę, by być pewnym sukcesu, czyli zdobycia nagrody.

Niedozwolone transakcje

Jako transakcje spełniające warunek operacji kartą lub Blikiem nie będą uwzględniane wypłaty gotówki, operacje niebędące zapłatą za towary czy usługi (np. zasilenie portfeli elektronicznych), te związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz płatności zwrócone na nowo otwarte konto przed nabyciem prawa do premii.

Odnośnie wymaganego wpływu na rachunek (w wysokości min. 500 zł) regulamin mówi, że nie mogą to być przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi uczestnika promocji prowadzonymi w Banku Millennium oraz kwoty transakcji zwrócone na rachunek. Jak najprościej zatem spełnić ten warunek? Wystarczy przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Zgody i podatek

Składając wniosek o Konto 360°, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Po otrzymaniu premii nie musisz natomiast rozliczać się z niej przed urzędem skarbowym.

Konto 360° czy Konto 360° Student?

Regulamin pozwala na założenie Konta 360° lub Konta 360° Student. Skoro tak, to zdecydowanie sugerujemy wybór wersji „studenckiej”. Korzystanie z niej poza promocją nie wiąże się bowiem z koniecznością zapewnienia wpływów, by konto było bezpłatne. Z kolei z opłaty za kartę (4 zł/miesiąc) zwalnia wykonanie choćby jednej transakcji kartą lub Blikiem. Na dodatek realizacja tego zadania oznacza też prawo do bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Przypominamy, że chcąc zdobyć bilety do wybranej sieci kin, musisz jednak na początku (w styczniu i w lutym 2020 r.) zapewnić wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonać min. jedną transakcję kartą lub Blikiem.

Tak natomiast prezentują się parametry konta w wersji standardowej:

Dodatkowe bonusy

Niezależnie od tego, który rachunek wybierzesz, zyskasz dostęp do atrakcyjnej oferty oszczędnościowej – 2,7% na Koncie Profit do 100 000 zł, 3% na Lokacie Urodzinowej czy 2,5% w skali roku na Lokacie Mobilnej.

Prosty sposób na wypad z przyjaciółmi

Opisana promocja przygotowana przez Bank Millennium powinna przypaść do gustu młodym kinomanom. Warunki akcji są bowiem bardzo proste, a nagroda całkiem wartościowa.

Trochę szkoda, że w akcji może brać udział jedynie wąskie grono osób (w wieku 18 - 26 lat). Jeśli jednak się do tej grupy zaliczasz i lubisz wypady do kina, to rozważ tę promocję, bo warto.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "10 z kontem na 5"

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.). Misją banku jest ciągły rozwój i umacnianie swojej pozycji na rynku poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług każdej grupie klientów (osobom fizycznym, małym i dużym firmom) oraz oraz stały wzrost wartości dla akcjonariuszy. Obecne motto banku to „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

Czytaj więcej

Komentarze