Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

10 000 dodatkowych punktów (czyli 150 zł) w programie Bezcenne Chwile dla nowych posiadaczy karty kredytowej OK! Alior Banku

10 000 dodatkowych punktów (czyli 150 zł) w programie Bezcenne Chwile dla nowych posiadaczy karty kredytowej OK! Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Mastercard i Alior Bank po raz kolejny zachęcają do przystąpienia do programu Bezcenne Chwile. Dodatkowe punkty przyznawane „na start” mają przyciągnąć uwagę do katalogu nagród, zachęcić do częstego płacenia kartami z logo Mastercard, by w ten sposób szybko zbliżać się do realizacji pasji i wyznaczonych sobie celów.

Spójrzmy więc, kto może zdobyć bonusowe punkty i co musi zrobić, by stać się ich posiadaczem. Akcja „10 000 dodatkowych punktów OK” trwa do 31 marca 2021 r.

Zwracamy uwagę, że pula nagród jest ograniczona. Otrzyma je tylko 1000 nowych posiadaczy karty kredytowej OK! Bazując na tempie ubywania nagród, Alior Bank oszacuje, kiedy zostaną one wyczerpane i poinformuje o tym na stronie internetowej.

Propozycja dla nowych klientów

Promocja skierowana jest do osób dorosłych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które zawrą z Alior Bankiem umowę o jedną z kart kredytowych tego banku, konkretnie o "kredytówkę" Mastercard OK!

Z regulaminu wynika, że na nagrodę mogą liczyć tylko osoby, które przed datą startu promocji – 11 stycznia 2021 r. – nie miały zarejestrowanej w Bezcennych Chwilach żadnej karty.

Sięgnij po kartę, wykonaj transakcje, zgarnij punkty

Tak w skrócie wygląda sekwencja niezbędnych działań. Czas przedstawić szczegóły

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r.:

  • zawrzyj z Alior Bankiem umowę o kartę kredytową Mastercard OK!
  • zarejestruj otrzymaną „kredytówkę” w programie Bezcenne Chwile. Regulamin wymaga, byś zrobił to w bankowości elektronicznej Alior Banku.
Krok 2
Krok 2

W terminie 60 dni od daty przystąpienia do Bezcennych Chwil wykonaj „plastikiem” 6 transakcji bezgotówkowych. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych. W regulaminie jest dość obszerny katalog „transakcji zakazanych”, np. opłacenie podatków i składek ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne, doładowanie cyfrowych/wirtualnych portfeli.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 10 000 punktów w Bezcennych Chwilach otrzymasz na swoje konto w tym programie w ciągu 15 dni roboczych od dnia realizacji wszystkich wymagań akcji. Uwaga: będziesz je mógł wykorzystać tylko przez miesiąc! Po upływie tego okresu bezpowrotnie przepadną.

Karta kredytowa OK! Alior Banku

Atrakcyjna premia z pewnością ucieszy każdego, ale czy promowana karta kredytowa warta jest zainteresowania?

Kartę kredytową Mastercard OK! wyróżnia możliwość uzyskania w ciągu roku nawet 300 zł zwrotu za transakcje wykonane w określonych placówkach handlowo-usługowych, np. w sklepach odzieżowych, księgarniach, sklepach z AGD, RTV i komputerowych, a także w kinach, teatrach, restauracjach, salonach piękności i na kolei.

Każda premia cieszy, ale…

Dodatkowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile to z pewnością mocny argument, by rozważyć sięgnięcie po kartę kredytową OK! od Alior Banku. Musisz jednak pamiętać, że „kredytówką” miło się płaci, ale w końcu przychodzi dzień, gdy trzeba spłacić zadłużenie. Dlatego jeśli dotąd nie korzystałeś z tego typu produktu, zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym rozsądnego korzystania z kart kredytowych.

Pamiętaj, że z promowaną "kredytówką" wiążą się też dość wysokie opłaty, a warunki ich uniknięcia wymagają od Ciebie pewnej aktywności.

Przedstawiliśmy Ci, co możesz zyskać i jakie wiążą się z tym „zagrożenia”. Decyzja, czy zechcesz skorzystać z propozycji Alior Banku, należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "10 000 dodatkowych punktów OK"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.