Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

1% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym dla nowych i obecnych klientów ING Banku Śląskiego. Nawet do 100 tys. zł!

1% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym dla nowych i obecnych klientów ING Banku Śląskiego. Nawet do 100 tys. zł!
Spis treści

Z zainteresowaniem oczekiwaliśmy na reakcję banków na podniesienie w październiku stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. Początkowo zmieniono jedynie oprocentowanie dla kart kredytowych, potem zaczęły się pojawiać drobne zmiany po stronie depozytów. Zdecydowana odpowiedź na decyzję RPP przyszła od instytucji, po której raczej się tego nie spodziewaliśmy. ING Bank Śląski właśnie powrócił do promowania Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Tak naprawdę mamy do czynienia z dwoma akcjami na bardzo podobnych warunkach, które obowiązują do 15 listopada 2021 r. W obu można zyskać na 3 miesiące 1% w skali roku.

Bonus na start

Promocja „Bonus na start” dotyczy nowych klientów ING Banku Śląskiego oraz tych, którzy już co prawda z nim współpracują, ale od 21 października 2020 r. nie korzystali z OKO i ich średnie saldo tym rachunku z ostatniego roku nie jest wyższe niż 10 zł.

Warunkiem skorzystania z podwyższonego oprocentowania jest założenie kolejnego OKO i wpłacenie na niego kwoty poniżej 50 tys. zł.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

To z kolei propozycja dla klientów banku, którzy korzystają z Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium lub Dream Saver, a teraz wpłacą na specjalny rachunek OKO Bonus nowe środki. Są one rozumiane jako nadwyżka ponad saldo na produktach depozytowych 18 października 2021 r.

W tym przypadku maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem wynosi 50 tys. zł.

Sposób na maksymalizację zysku

Szczegóły obu wspomnianych akcji promocyjnych przedstawiliśmy w analizie Otwartego Konta Oszczędnościowego.

W tym miejscu podpowiadamy sposób na zmaksymalizowanie zysku dostępny dla osób, które nie są klientami w ING Banku Śląskiego. Po pierwsze, załóż rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w promocji i zgarnij 160 zł premii (albo i 210 zł, jeśli skorzystasz z programu poleceń).

Po drugie, skorzystaj z promocji „Bonus na start”, a na koniec otwórz OKO Bonus w akcji dla klientów ING. W ten sposób zdobędziesz premię gotówkową i Twoje oszczędności poniżej 100 tys. zł będą zyskiwały przez 3 miesiące 1% w skali roku. Prawda, że brzmi zachęcająco?

Kto następny?

ING Bank Śląski rzucił konkurencji mocne wyzwanie. Ciekawe, kto podejmie rękawicę i odpowie równie interesującą propozycją. Uważnie obserwujemy rynek i jak tylko pojawi się ciekawa oferta oszczędnościowa, niezwłocznie o niej poinformujemy. Śledź nasz portal na bieżąco, by nic Cię nie ominęło.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji specjalnej "Bonus na start"
  2. Regulamin akcji specjalnej "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus"