Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

1% zwrotu za transakcje mobilne – jedna z korzyści do Konta Jakże Osobistego Alior Banku

1% zwrotu za transakcje mobilne – jedna z korzyści do Konta Jakże Osobistego Alior Banku
Źródło: strona Alior Banku

Alior Bank, tworząc Konto Jakże Osobiste, postawił nie tylko na oferowane od czasu do czasu bonusy za otwarcie tego rachunku, ale zaproponował także szereg korzyści, którymi można się cieszyć w trakcie korzystania z ROR-u. Istotne, że z 2 dwóch z nich możesz korzystać za darmo (każda kolejna kosztuje 3,50 zł/miesiąc) i masz prawo zmieniać wybrane bonusy, dopasowywać je do swoich aktualnych potrzeb.

Przyjrzyjmy się, jak „działa” moneyback, czyli zwrot 1% transakcji wykonanych telefonem.

Propozycja dla każdego klienta

Alior Bank nie stawia żadnych ograniczeń w korzystaniu z korzyści oferowanych do Konta Jakże Osobistego. Obowiązuje tylko wspomniana już zasada, że 2 bonusy można włączyć bezpłatnie, a za każdy kolejny trzeba zapłacić.

Załóż Konto Jakże Osobiste i wybierz korzyści

Odzyskiwanie pieniędzy za płatności telefonem wymaga jedynie kilku prostych działań:

Krok 1
Krok 1

Załóż Konto Jakże Osobiste na stronie internetowej Alior Banku. Jeśli jesteś już klientem tego banku, ten krok oczywiście pomijasz.

Krok 2
Krok 2

Wybierz z palety korzyści 1% zwrotu za płatności mobilne oraz drugi bonus, który Ci odpowiada. Możesz to zrobić w bankowości internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Bonus będzie aktywny od godz. 6:00 następnego dnia.

Krok 3
Krok 3

Płać zbliżeniowo telefonem w sklepach stacjonarnych, korzystając z Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub Blika. Bank zwróci Ci 1% transakcji, maksymalnie 20 zł w miesiącu.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz na Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś transakcji.

Wypłacony bonus jest zwolniony z podatku dochodowego, nie musisz się z niego rozliczać z urzędem skarbowym.

Uważaj na ograniczenia

W "Regulaminie Korzyści do Konta Jakże Osobistego" Alior Bank zastrzegł, że nie będzie wypłacał zwrotu za płatności dokonane w punktach posiadających wskazane kody MCC:

  • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
  • 8999 - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
  • 4111 - m.in. usługi transportowe;
  • 6012 - instytucje finansowe;
  • 6211 - brokerzy ubezpieczeniowi;
  • 6051 - określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • 9406 – określający Totalizator Sportowy;
  • 4829 - określający internetowe przekazy pieniężne;
  • 4900 - określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Konto Jakże Osobiste

Wielkim atutem Konta Jakże Osobistego w Alior Banku są wspominane już wcześniej korzyści, które klient może wybierać według swoich upodobań, przyzwyczajeń czy potrzeb.

Pewnym minusem rachunku jest konieczność zapewnienia w każdym miesiącu jednorazowego wpływu w wysokości min. 1500 zł, by był on bezpłatny.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Jakże Osobistego.

Płać mobilnie i korzystaj

Propozycja Alior Banku to przykład, że wybór odpowiedniej formy płatności za codzienne wydatki może przynosić wymierne korzyści, w tym przypadku zwrot 1% transakcji, maksymalnie 20 zł w miesiącu. Niby niedużo, ale w skali roku może to być w sumie 240 zł.

Na dodatek nie trzeba robić nic specjalnego, chodzić do określonych sklepów, realizować jakichś limitów. Wystarczy po prostu płacić telefonem zamiast fizyczną kartą. Na dodatek, niejako przy okazji, można się załapać na jakąś promocję dotyczącą płatności mobilnych i zgarnąć rabat lub premię gotówkową. Zapisz się na newsletter lub śledź informacje o aktualnych promocjach na naszym portalu, by nic Ci nie umknęło.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin Korzyści Konta Jakże Osobistego

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.