Internetowe konto Citi Priority w Citibanku za 0 zł + linia kredytowa 0% do 7 dni

Internetowe konto Citi Priority w Citibanku za 0 zł + linia kredytowa 0% do 7 dni Źródło obrazka: strona promocji

Konto Citi Priority – pomimo jego zalet – bynajmniej nie uchodziło nigdy za darmowe. Tym razem masz jednak okazje zostać jego posiadaczem bez ponoszenia żadnych opłat za prowadzenie, kartę i wypłaty z bankomatów. Co więcej, będziesz mógł skorzystać z linii kredytowej na korzystnych warunkach.

Rachunek Citi Priority w Citibanku słynie z jednej strony z niezwykle atrakcyjnych promocji, z drugiej – z wymagających warunków uniknięcia związanych z nim opłat. Wystarczy wspomnieć, że zwolnienie w danym miesiącu z opłaty 30 zł (!) za prowadzenie konta można było uzyskać dzięki utrzymaniu na wszystkich rachunkach salda min. 30 tys. zł lub zapewnieniu wpływów na poziomie 5 tys. zł, przy jednoczesnym posiadaniu karty kredytowej lub kredytu.

0 zł za konto, kartę i bankomaty + korzystny limit kredytowy

Nowi klienci Citibanku będą mogli jednak zapomnieć o tej opłacie, o ile zdecydują się na „internetową” wersję rachunku. Oprócz braku opłat za prowadzenie konta zyskają oni możliwość skorzystania z linii kredytowej z limitem 2000 zł, za którą – pod warunkiem przestrzegania terminów – bank nie pobierze żadnych odsetek.

Dodatkowo przysługuje Ci (podobnie jak obecnym posiadaczom konta) brak opłaty za korzystanie z karty, a dzięki zgodom marketingowym będziesz mógł korzystać bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dla kogo i do kiedy?

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2018 r. – czasu na otwarcie konta Citi Priority za 0 zł masz więc całkiem sporo.

Wcześniej warto się jednak upewnić, czy w ogóle możesz skorzystać z promocji. Bank kieruje ją do osób, które od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citibanku jakiegokolwiek produktu. Wyłączenie z udziału dotyczy również współposiadaczy i pełnomocników.

Co zrobić, by nie płacić za konto?

By skorzystać z oferty darmowego rachunku internetowego Citi Priority, musisz je po prostu… założyć. Czy są tutaj jakieś „haczyki”?

 1. Pamiętaj, że pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza na stronie promocji i „odhaczenie” oświadczenia o zapoznaniu się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych oraz chęci otrzymywania informacji o statusie wniosku.
 2. Podpisanie umowy również musi nastąpić w okresie obowiązywania oferty, tj. do 31 grudnia 2018 r.

Spełnienie tych warunków zagwarantuje Ci zwolnienie z 30-złotowej opłaty za prowadzenie konta. Jeśli jednak chciałbyś uniknąć dodatkowo prowizji za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, powinieneś wyrazić następujące zgody marketingowe:

 • na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych również po okresie obowiązywania umowy lub w przypadku, gdy nie zostanie zawarta (zgoda dotyczy nie tylko banku, ale także jego partnerów),
 • na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Jeśli nie wyrazisz wymaganych zgód, za korzystanie z maszyn innych niż banku zapłacisz 7 zł prowizji.

Linia kredytowa

Jeśli zabraknie Ci środków na nieplanowane wydatki, to jako posiadacz konta Citi Priority otwartego w promocji będziesz mógł skorzystać z linii kredytowej - dzięki temu zyskasz w razie nagłej potrzeby dodatkowe środki do wydania, nawet jeśli nie posiadasz ich na rachunku.

Limit kredytowy wynosi 2000 zł. Jeśli będziesz "na minusie" nie dłużej niż 7 dni w miesiącu, bank nie pobierze od Ciebie żadnych odsetek. Każda wpłata na konto i inne uznanie środków spowoduje spłatę części zadłużenia.

Coś za coś...

Zwróć uwagę, że oferta dotyczy rachunku internetowego. W związku z tym w regulaminie zawarto zapis, który daje bankowi prawo do zastosowania wyższych stawek za niektóre usługi oraz operacje dokonane poza systemem bankowości internetowej, które poza promocją są (lub mogą być) darmowe. Chodzi o:

 • miesięczną opłatę za dostęp do bankowości telefonicznej – 6 zł,
 • zlecenie przelewu (w złotych lub w walucie obcej) przez telefon lub w oddziale – 20 zł,
 • wpłatę/wypłatę gotówki w placówce – 20 zł.

Regulamin jest dostępny tutaj.

Citi Priority w Citibanku – pozostałe korzyści

Skoro wiesz już, jakich opłat możesz uniknąć dzięki promocji, to poznaj inne korzyści wynikające z posiadania konta Citi Priority w Citibanku.

Karta wielowalutowa

Do darmowej karty, oprócz rachunku w złotych, możesz „podpiąć” także konto walutowe prowadzone w euro, dolarach lub funtach. Dzięki temu unikniesz wysokich opłat za transakcje dokonane podczas zagranicznych podróży.

Musisz tylko pamiętać, by w momencie dokonywania płatności w obcej walucie Twoja karta była tymczasowo przypisana do właściwego rachunku (zgodnego z walutą transakcji).

Polecaj konto i zgarnij nawet 1000 zł!

Jako nowy posiadacz konta Citi Priority możesz polecać je znajomym. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Ci 100 zł. Jeśli uda Ci się powtórzyć ten manewr 10 razy, otrzymasz w sumie 1000 zł premii!

„Skuteczne polecenie” to takie, w wyniku którego osoba polecona otworzy konto, spełni warunek zwolnienia z opłaty za prowadzenie rachunku oraz dokona przynajmniej 2 transakcji na łączną kwotę min. 300 zł.

Uwaga: oferta obowiązuje do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 1000 premii. Szczegóły tutaj.

Promocje kart kredytowych Citibanku

A może by tak pójść o krok dalej i skorzystać nie tylko z konta, ale także z bogatej oferty kart kredytowych w Citibanku? Szczególnie polecamy darmową kartę Citi Simplicity, której tradycyjnie dotyczą interesujące promocje. Wartość premii (gotówka, bony, nagrody rzeczowe) sięga w nich nawet 400 zł!

Zapoznaj się z analizą karty kredytowej Citi Simplicity i dowiedz się więcej o wspomnianych promocjach.

Zastanów się, czy warto

Konto Citi Priority w Citibanku za 0 zł i to (prawie) bezwarunkowo? Coś, co do tej pory brzmiało jak abstrakcja, teraz jest możliwe.

Zanim jednak damy się ponieść emocjom, warto spojrzeć na tę ofertę na chłodno. Po pierwsze, wciąż możesz "nadziać się" na opłaty za niektóre usługi i operacje. Po drugie, otwierając konto w tej promocji stracisz szansę na zgarnięcie premii gotówkowej 100 zł i nawet 300 zł w formie moneybacku w akcji, która trwa do końca lipca (lub do wyczerpania puli 1000 uczestników).

Zwróć uwagę, że zakładając rachunek Citi Priority poza promocją, także zyskujesz darmowe wypłaty z bankomatów i to bez konieczności wyrażania zgód marketingowych. To samo dotyczy zresztą braku opłat za kartę. Co więcej, na rynku nie brakuje przecież bezwarunkowo darmowych kont osobistych. Znajdziesz je w naszym rankingu.

Podsumowując: możliwość uniknięcia opłaty za prowadzenie konta Citi Priority to spora korzyść, choć część klientów zdecyduje się prawdopodobnie na otwarcie konta z premią za otwarcie i moneybackiem (lub konkurencyjnego rachunku, który tak czy siak jest darmowy). A co Ty wybierzesz?

Z ostatniej chwili

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

 • 15.10.2018 08:06

  Ruszyła 11. edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - 2,7% na 3 miesiące do 200 000 zł.

 • 12.10.2018 18:28

  W prostej promocji ING Banku Śląskiego możesz w prosty sposób zarobić 30 zł. Warunek? Musisz posiadać w banku konto osobiste, podpiąć kartę w Google Pay i wykonać min. 3 płatności mobilne.

 • 11.10.2018 19:56

  Nowi posiadacze konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w wieku 18-26 mogą zyskać 150 zł do wykorzystania w sklepach H&M.

 • 11.10.2018 16:10

  Alior Bank wprowadza kartę wielowalutową dla firm, która daje klientom biznesowym dostęp do aż 23 różnych walut.

 • 11.10.2018 15:55

  Santander Bank Polska proponuje uczniom 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego.

 • 11.10.2018 06:49

  Za wyrobienie karty kredytowej PremierMiles i zabukowanie dowolnego lotu liniami Emirates, Citibank oferuje 300 zł premii w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.