Internetowe konto Citi Priority w Citibanku za 0 zł + linia kredytowa 0% do 7 dni

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2018 r.

Internetowe konto Citi Priority w Citibanku za 0 zł + linia kredytowa 0% do 7 dni Źródło obrazka: strona promocji

Konto Citi Priority – pomimo jego zalet – nigdy, ze względu na opłaty, nie uchodziło za szczególnie atrakcyjne. Tym razem masz jednak okazje zostać jego posiadaczem bez ponoszenia żadnych opłat za prowadzenie, kartę i wypłaty z bankomatów. Co więcej, będziesz mógł skorzystać z linii kredytowej na korzystnych warunkach.

Rachunek Citi Priority w Citibanku słynie z jednej strony z niezwykle atrakcyjnych promocji, z drugiej – z wymagających warunków uniknięcia związanych z nim opłat. Wystarczy wspomnieć, że zwolnienie w danym miesiącu z opłaty 30 zł (!) za prowadzenie konta można standardowo uzyskać dzięki utrzymaniu na wszystkich rachunkach salda min. 30 tys. zł lub zapewnieniu wpływów na poziomie 5 tys. zł, przy jednoczesnym posiadaniu karty kredytowej lub kredytu.

0 zł za konto, kartę i bankomaty + korzystny limit kredytowy

Nowi klienci Citibanku będą mogli jednak zapomnieć o tej opłacie, o ile zdecydują się na „internetową” wersję rachunku. Oprócz braku opłat za prowadzenie konta zyskają możliwość skorzystania z linii kredytowej z limitem 2000 zł, za którą – pod warunkiem przestrzegania terminów spłaty – bank nie pobierze żadnych odsetek.

Gdybyś się zdecydował zostać klientem banku, dodatkowo przysługuje Ci (podobnie jak obecnym posiadaczom konta) bezpłatne korzystanie z karty, a dzięki zgodom marketingowym będziesz mógł korzystać bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dla kogo i do kiedy?

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2018 r. – czasu na otwarcie konta Citi Priority za 0 zł masz więc całkiem sporo.

Wcześniej warto się jednak upewnić, czy w ogóle możesz skorzystać z promocji. Bank kieruje ją do osób, które od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citibanku jakiegokolwiek produktu. Wyłączenie z udziału w promocji dotyczy również współposiadaczy i pełnomocników.

Co zrobić, by nie płacić za konto?

Czy są tutaj jakieś „haczyki”? Nie, by skorzystać z oferty darmowego rachunku internetowego Citi Priority, musisz je po prostu… założyć.

 1. Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić jest wypełnienie formularza na i „odhaczenie” oświadczenia o zapoznaniu się z informacją dot. przetwarzania danych osobowych oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o statusie wniosku.
 2. Kolejny etap to podpisanie umowy. Musi to nastąpić w okresie obowiązywania oferty, tj. do 31 grudnia 2018 r.

Spełnienie tych warunków zagwarantuje Ci zwolnienie z 30-złotowej opłaty za prowadzenie konta. Jeśli jednak chciałbyś uniknąć dodatkowo prowizji za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, powinieneś wyrazić następujące zgody marketingowe:

na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, również po okresie obowiązywania umowy lub w przypadku, gdy nie zostanie zawarta (zgoda dotyczy nie tylko banku, ale także jego partnerów),

na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefonicznie.

Jeśli nie wyrazisz wymaganych zgód, za korzystanie z bankomatów "obcych", czyli innych niż Citibanku, zapłacisz 7 zł prowizji.

Krótki, bezpłatny limit kredytowy

Gdy zabraknie Ci środków na nieplanowane wydatki, to jako posiadacz konta Citi Priority otwartego w promocji, będziesz mógł skorzystać z linii kredytowej. Dzięki niej, w razie nagłej potrzeby, zyskasz szybko dodatkowe środki do wydania.

Limit kredytowy wynosi 2000 zł. Jeśli będziesz "na minusie" nie dłużej niż 7 dni w miesiącu, bank nie pobierze od Ciebie żadnych odsetek. Każda wpłata na konto i inne uznanie rachunku spowoduje spłatę części zadłużenia.

Coś za coś...

Zwróć uwagę, że oferta dotyczy rachunku internetowego. W związku z tym w regulaminie promocji zawarto zapis, który daje bankowi prawo do zastosowania wyższych stawek za niektóre usługi oraz operacje dokonane poza systemem bankowości internetowej, które poza promocją są (lub mogą być) darmowe. Chodzi o:

 • miesięczną opłatę za dostęp do bankowości telefonicznej – 6 zł,
 • zlecenie przelewu (w złotych lub w walucie obcej) przez telefon lub w oddziale – 20 zł,
 • wpłatę/wypłatę gotówki w placówce – 20 zł.

Citi Priority w Citibanku – pozostałe korzyści

Skoro wiesz już, jakich opłat możesz uniknąć dzięki promocji, to poznaj inne korzyści wynikające z posiadania konta Citi Priority w Citibanku.

Karta wielowalutowa

Do darmowej karty, oprócz rachunku w złotych, możesz „podpiąć” także konto walutowe prowadzone w euro, dolarach lub funtach. Dzięki temu unikniesz wysokich opłat za transakcje dokonane podczas zagranicznych podróży.

Musisz tylko pamiętać, by w momencie dokonywania płatności w obcej walucie Twoja karta była tymczasowo przypisana do właściwego rachunku (zgodnego z walutą transakcji).

Polecaj konto i zgarnij nawet 1 000 zł!

Jako nowy posiadacz konta Citi Priority możesz polecać je znajomym. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Ci 100 zł. Jeśli uda Ci się powtórzyć ten manewr 10 razy, otrzymasz w sumie 1 000 zł premii!

„Skuteczne polecenie” to takie, w wyniku którego osoba polecona otworzy konto, spełni warunek zwolnienia z opłaty za prowadzenie rachunku oraz dokona przynajmniej 2 transakcji na łączną kwotę min. 300 zł.

Uwaga: oferta obowiązuje do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 1 000 premii. Szczegóły tutaj.

Promocje kart kredytowych Citibanku

A może by tak pójść o krok dalej i skorzystać nie tylko z konta, ale także z bogatej oferty kart kredytowych w Citibanku? Szczególnie polecamy darmową kartę Citi Simplicity, której tradycyjnie dotyczą interesujące promocje. Wartość premii (gotówka, bony, nagrody rzeczowe) sięga w nich nawet 400 zł!

Zapoznaj się z analizą karty kredytowej Citi Simplicity i dowiedz się więcej o wspomnianych promocjach.

Zastanów się, czy warto

Konto Citi Priority w Citibanku za 0 zł i to (prawie) bezwarunkowo? Coś, co do tej pory brzmiało jak abstrakcja, teraz jest możliwe.

Zanim jednak damy się ponieść emocjom, warto spojrzeć na tę ofertę na chłodno. Możesz się bowiem "nadziać" na opłaty za niektóre usługi i operacje.

Zwróć uwagę, że zakładając rachunek Citi Priority poza promocją, także zyskujesz darmowe wypłaty z bankomatów i to bez konieczności wyrażania zgód marketingowych. To samo dotyczy zresztą braku opłat za kartę. Co więcej, na rynku nie brakuje przecież bezwarunkowo darmowych kont osobistych. Znajdziesz je w naszym rankingu.

Możesz też rozważyć założenie konta Citi Priority w promocji, w której do zyskania jest 150 zł za aktywność na koncie, albo w tej, w której, oprócz wspomnianych 150 zł za aktywność, dodatkowo jest jeszcze 4% premii walutowej.

Trwa też akcja promocyjna dotycząca karty kredytowej Citibank PremierMiles. Bukując nią lot liniami Emirates można zdobyć 300 zł.

Możliwości nawiązania współpracy z Citibankiem jest więc wiele. Każda oznacza inne warunki zwolnień z opłat oraz nagrody. Od Ciebie zależy co wybierzesz.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.