"Wakacje z kontem": do 500 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

"Wakacje z kontem": do 500 zł premii za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

W nowej promocji Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas można zyskać bon o wartości 200 zł na Wakacje.pl oraz dodatkowo nawet 300 zł premii moneyback od banku. Łącząc obie akcje mamy szansę na otrzymanie nagród o wartości 500 zł. Pełna pula trafi do osób, które podpiszą wniosek o otwarcie bezpłatnego rachunku osobistego, a następnie przez kolejne 12 miesięcy będą aktywnie korzystały z darmowej w użytkowaniu karty debetowej.

Nagrody o wartości 500 zł

W kolejnej już akcji promocyjnej obejmującej Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas: "Wakacje z kontem" można zdobyć 4 bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Organizatorem promocji jest Ad Astra Sp. z o.o., partnerami zaś – BGŻ BNP Paribas oraz portal Wakacje.pl.

Podobnie jak wszystkie poprzednie tego rodzaju akcje spółki Ad Astra i banku, również i ta oferta specjalna przewidziana jest dla 1000 pierwszych uczestników, którzy zarejestrują się na . Ostateczny termin zakończenia akcji przewidziany jest na 31 sierpnia 2017 r, choć prawdopodobnie pula nagród zostanie wyczerpana wcześniej.

Nadal obowiązuje również propozycja samego banku - „Konto z Money Back” - w ramach której klient za płatności kartą otrzymuje do 25 zł zwrotu miesięcznie – nawet 300 zł w ciągu roku. Ponieważ obie promocje ściśle się ze sobą wiążą, możesz zyskać w sumie profity o wartości 500 zł.

Kto może wziąć udział w promocji "Wakacje z kontem"?

W promocji udział mogą wziąć wszystkie pełnoletnie osoby, które w okresie 6 miesięcy przed złożeniem wniosku nie były posiadaczami ani współposiadaczami żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego przez Bank BGŻ BNP Paribas.

Jak otrzymać kupony o wartości 200 zł na Wakacje.pl?

Aby otrzymać 4 kupony rabatowe (o wartości 50 zł każdy) do wykorzystania podczas zakupów na stronie internetowej www.wakacje.pl, należy spełnić dosyć proste warunki.

Po pierwsze należy wypełnić i do 31 sierpnia 2017 roku złożyć wniosek o otwarcie darmowego Konta Optymalnego w ramach promocji „Konto z Money Back” oraz wydanie dołączonej do niego karty płatniczej. Uwaga: wniosek składamy po kliknięciu w link promocyjny, który znajdziemy w wiadomości e-mail otrzymanej od organizatora promocji. Po jego uzupełnieniu należy jeszcze do 17 września 2017 roku podpisać umowę ramową o prowadzenie konta oraz wydanie karty płatniczej. Za spełnienie wymienionych warunków uczestnik promocji otrzyma kupon promocyjny o wartości 50 zł.

Kolejne trzy kupony o łącznej wartości 150 zł otrzymają te osoby, które we wrześniu 2017 roku zapewnią wpływy zewnętrzne na Konto Optymalne prowadzone w Banku BGŻ BNP Paribas w wysokości min. 1000 zł oraz wykonają w transakcje bezgotówkowe kartą o wartości przynajmniej 300 zł. Wpływy na Konto Optymalne nie mogą pochodzić z innych rachunków uczestnika promocji, z wpłat gotówkowych ani z rachunków kredytowych.

Regulamin promocji "Wakacje z kontem" znajduje się tutaj.

Co warto wiedzieć o kuponach rabatowych?

Nagrody w postaci kuponu rabatowego o wartości 50 zł za otwarcie Konta Optymalnego w Banku BGŻ BNP Paribas zostaną przekazane uczestnikom promocji najpóźniej do dnia 3 października 2017 roku. Kolejne kupony (o wartości 150 zł) zostaną wysłane nie później niż do 18 października 2017 roku. Nagrody zostaną przekazane w formie wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu podany przez uczestnika podczas rejestracji.

Warto pamiętać, że kupony rabatowe można wykorzystać nie tylko w serwisie internetowym, ale również podczas zakupów w stacjonarnych punktach sprzedaży oznaczonych logo Wakacje.pl. W trakcie jednej transakcji dozwolone jest użycie kilku kodów. Otrzymane kupony ważne są do 30 czerwca 2018 roku.

300 zł dodatkowej premii moneyback od banku

Dodatkowo, osoby, które otworzą Konto Optymalne w Banku BGŻ BNP Paribas w ramach promocji „Konto z Money Back”, mają także szansę na zyskanie dodatkowej premii, przyznawanej podczas zakupów dokonywanych kartą płatniczą. Maksymalna wysokość premii do zdobycia to 300 zł - aby jednak ją zdobyć, należy przez kolejne 12 miesięcy wykonywać płatności bezgotówkowe kartą w wysokości min. 1250 zł miesięcznie.

Osoby, które nie spełnią tego warunku nie zostaną jednak z niczym. W ich przypadku otrzymana nagroda będzie po prostu niższa i wyniesie 2% wartości transakcji zrealizowanych w danym miesiącu za pomocą karty płatniczej. Wydając nią np. 1000 zł, otrzymamy premię w wysokości 20 zł.

Dowiedz się więcej na temat promocji „Konto z Money Back”.

Opłaty za Konto Optymalne

Konto Optymalne pojawiło się w ofercie BGŻ BNP Paribas kilka miesięcy temu i jest obecnie sztandarowym rachunkiem osobistym w tym banku. Parametry rachunku prezentują się następująco:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł – obsługa karty debetowej;
 • 0 zł – za przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wypłatę w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • 5 zł – pozostałe bankomaty;
 • 0 zł – za wypłatę z bankomatów za granicą w ramach sieci bankomatów BNP Paribas oraz Global Alliance.

Jak widać, podstawowe opłaty związane z Kontem Optymalnym prezentują się bardzo konkurencyjnie na tle pozostałych, standardowych rachunków oferowanych w innych bankach. Wyrobienie i korzystanie z karty debetowej oraz otwarcie konta - warunki postawione w promocji - są zupełnie darmowe, tak więc uczestnicy akcji "Wakacje z kontem" nie muszą obawiać się ukrytych kosztów związanych z ofertą specjalną.

Konto Optymalne dokładnie przeanalizowaliśmy tutaj.

Komentarz redakcji

Aktualnie trwające promocje Banku BGŻ BNP Paribas to dobra okazja do otwarcia darmowego w użytkowaniu konta osobistego i jednoczesnego zgarnięcia atrakcyjnych nagród i premii. Już za samo podpisanie umowy o prowadzenie rachunku bankowego otrzymamy kupon rabatowy w wysokości 50 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Kolejne 150 zł dostaniemy po dokonaniu jednorazowej wpłaty na nasz rachunek w kwocie min. 1000 zł i zrealizowanie kilku transakcji za pomocą karty.

Ponadto, jeśli podczas robienia codziennych zakupów regularnie będziemy korzystać z karty płatniczej (jej wydanie i obsługa w Banku BGŻ BNP Paribas także są zupełnie darmowe), to po roku takiego użytkowania wzbogacimy się o następne 300 zł (25 zł miesięcznie). Łącza kwota, jaką można zyskać, wynosi więc aż 500 zł. Udział w promocji jest więc warty rozważenia.

Z ostatniej chwili

 • 11.08.2017 09:33

  Beneficjenci programu "Rodzina 500+" będą mogli odbierać świadczenia gotówkowe w bankomatach PKO BP.

 • 8.08.2017 11:40

  Klienci BGŻ BNP Paribas mogą od teraz zlecać przelewy ekspresowe do ZUS i urzędów administracji skarbowej.

 • 7.08.2017 11:37

  mBank udostępnił klientom korporacyjnym usługę Qlick - rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej opłacić rachunki wystawiane przez masowych wystawców faktur.

 • 2.08.2017 13:59

  W PKO BP ruszyła VII edycja programu poleceń "Mam PKO". Nowy klient może zyskać 100 zł, a obecny - 50 zł premii za skuteczne polecenie konta.

 • 1.08.2017 11:43

  Getin Bank zmienia formułę Konta Oszczędnościowego. Teraz oprocentowanie 2,5% obowiązuje dla nowych środków do 100 tys. zł przez 4 miesiące.

 • 1.08.2017 10:00

  Od 1 sierpnia w eurobanku za wypłatę środków poniżej 100 zł z bankomatów zapłacimy 1,90 zł, zaś sprawdzenie salda będzie nas kosztowało 2,50 zł. Szczegóły.

 • 1.08.2017 09:26

  ING Bank Śląski przedłużył promocję rachunku osobistego. Wciąż można zyskać 100 zł premii za założenie Konta z Lwem.

 • 31.07.2017 14:06

  Dziś przed północą kończy się świetna promocja eKonta w mBanku, w której do zyskania jest nawet 800 zł premii. Szczegóły opisujemy w tym artykule.

 • 29.07.2017 22:42

  Tylko do poniedziałku trwa promocja konta firmowego w mBanku, w której do zyskania jest 150 zł premii za przelew do ZUS i 2-letnia gwarancja braku opłat.

 • 28.07.2017 06:52

  BGŻOptima przedłużył promocję Konta Oszczędnościowego Smart. Oprocentowanie środków do 150 tys. zł nadal wynosi 2,2%, ale powyżej tej kwoty - 1,5% (z 1,7%)

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.