„Tankuj korzyści do pełna” – nowa promocja Toyota Banku

Promocja "Tankuj korzyści do pełna" została przedłużona do końca grudnia 2017 r.

„Tankuj korzyści do pełna” – nowa promocja Toyota Banku Źródło obrazka: strona Toyota Banku

Dla osób, które często jeżdżą samochodem i wolą płacić kartą niż gotówką, interesującą może być noworoczna promocja Toyota Banku, w ramach której bank zwraca nawet 10% kosztów zakupu paliwa. Oferta jest ważna do 31 grudnia 2017 r.

W ramach promocji klient banku może otrzymać zwrot części opłat za zakupione paliwo na dowolnej stacji benzynowej (tzw. Transakcje Petrol). Kwota, na którą może liczyć uczestnik promocji, to maks. 50 zł w miesiącu, zaś w skali roku – maks. 600 zł. Promocja obowiązuje do końca 2017 r.

Obowiązują cztery progi zwrotu opłaty za tankowanie: 5, 6, 8 i 10%. Wysokość progu zależy od salda na koncie osobistym klienta, salda na kontach oszczędnościowych lub lokatach oraz kwot wydanych w tzw. Transakcjach Dowolnych, czyli, innymi słowy, transakcjach dokonanych za pomocą karty płatniczej (uwaga! BEZ kwoty wydanej na paliwo).

Warunki uczestnictwa w promocji

Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić kilka warunków:

 • posiadać lub założyć Konto Jedyne wraz z kartą debetową do tego rachunku (konto możesz otworzyć na stronie Toyota Banku);
 • wypełnić deklarację przystąpienia do promocji (dostępna jako załącznik w regulaminie promocji), a w niej:
  • wyrazić zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank,
  • podać dane o posiadanym samochodzie;
 • należy opłacać rachunki za paliwo za pomocą karty płatniczej;
 • płacić za pomocą karty za inne produkty niż paliwo i w innych sklepach niż stacje paliw;
 • spełnić warunki salda na rachunku osobistym i salda oszczędności w banku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Warunki dla salda na rachunku osobistym i salda oszczędności

W tabeli podaliśmy warunki, jakie musi spełnić klient odnośnie salda na koncie osobistym, kontach oszczędnościowych oraz płatności kartą, aby otrzymać zwrot kosztów za paliwo w ramach promocji.

Wysokość moneybacku bank uzależnia od stanu środków klienta w banku – warunki muszą być spełnione łącznie!

Stawki podane są w skali miesiąca i prezentują się następująco:

Próg zwrotu Saldo na rachunku osobistym Saldo na rachunkach oszczędnościowych i/lub lokatach * Minimalna kwota transakcji kartą płatniczą **
5% 1000 zł 10 000 zł 500 zł
6% 2000 zł 30 000 zł 800 zł
8% 2500 zł 40 000 zł 800 zł
10% 3000 zł 50 000 zł 1000 zł

Objaśnienie:

* średnie saldo oszczędności w banku (poza Kontem Jedynym i poza Indeksowanym Kontem Oszczędnościowym; oszczędności mogą być jednak zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym będącym w pakiecie z Kontem Jedynym);

** płatności za produkty inne niż paliwo, dokonywane w innym miejscu niż stacja paliw.


Maksymalny zwrot kosztów paliwa – 50 zł miesięcznie – można uzyskać, wydając na paliwo przynajmniej 500 zł w miesiącu przy 10% zwrocie.

W przypadku pozostałych progów, aby otrzymać w miesiącu 50 zł zwrotu, należy zapłacić za tankowanie co najmniej:

 • 1000 zł przy progu 5%

 • 833 zł przy progu 6%

 • 625 zł przy progu 8%

Konto Jedyne w Toyota Banku

Konto Jedyne to rachunek osobisty otwierany w ramach promocji wraz z Kontem Oszczędnościowym. Podstawowe parametry Konta Jedynego prezentują się następująco:

 • miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 2,49 zł. Bank zwraca tę opłatę, jeżeli kwota transakcji dokonanych kartą wynosi przynajmniej 400 zł miesięcznie;
 • bezpłatne wydanie i posiadanie karty płatniczej - do konta wydawana jest karta VISA PayWave umożliwiająca realizację płatności zbliżeniowych;
 • bezpłatne przelewy internetowe i zlecenia stałe;
 • płatne wpłaty i wypłaty gotówkowe (1% min. 10 zł od wpłacanej/wypłacanej kwoty);
 • płatna 4-ta i każda następna wypłata z bankomatów w miesiącu.

Więcej informacji o rachunku znajdziesz w tej analizie Konta Jedynego. Taryfę opłat i prowizji dla kont Toyota Banku możesz zobaczyć tutaj.

Konto Oszczędnościowe

W pakiecie wraz z Kontem Jedynym zawarto w ramach promocji Konto Oszczędnościowe. Rachunek oszczędnościowy w Toyota Banku można bowiem otworzyć wyłącznie razem z kontem osobistym (w tym wypadku – z Kontem Jedynym), tak więc włączenie tego rodzaju konta do promocji „Tankuj korzyści do pełna” może być dodatkowym atutem dla kogoś, kto szuka rachunku oszczędnościowego.

Konto Oszczędnościowe w Toyota Banku to:

 • oprocentowanie od 0,40% do 2% w skali roku, w zależności od zgromadzonych oszczędności;

 • trzy darmowe przelewy w miesiącu dokonane za pomocą:

  • internetu lub telefonu (1 przelew)

  • SMS (1 przelew)

  • doradcy (1 przelew)

 • 9 zł – opłata za czwarty i każdy kolejny przelew.

Pakiet assistance

Dodatkowo w ramach oferty promocyjnej do Konta Jedynego bank dołączył bezpłatny dostęp przez 12 miesięcy do serwisów assistance: Moto oraz Medyczny.

W ramach Serwisu Moto klient otrzymuje usługi takie jak: naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie samochodu, dostarczenie paliwa i transport roweru. Regulamin Serwisu Moto znajdziesz tutaj.

Z kolei Serwis Medyczny oferuje m.in. wizyty lekarza pierwszego kontaktu, opiekę pielęgniarki, dostawy leków i pomoc przy rejestracji do specjalisty. Regulamin Serwisu Medycznego znajdziesz tutaj.

Lokaty Toyota Banku

Jedną z lepszych propozycji oszczędnościowych w Toyota Banku jest Depozyt Plus na 36 miesięcy z oprocentowaniem 2,75% (więcej o Depozycie Plus znajdziesz tutaj). Osoby, które wolą lokować środki na krótsze terminy, mogą skorzystać np. z Lokaty Kapitalnej na 6 miesięcy z oprocentowaniem 1,85% (czytaj więcej) lub z lokaty Plan Depozytowy zakładanej na 80 dni i oprocentowanej na 1,75% (więcej informacji o Planie Depozytowym znajdziesz tutaj).

Komentarz redakcji

Toyota Bank wyraźnie zachęca do transakcji bezgotówkowych, dlatego też zwolennicy płacenia gotówką mogą ponosić dodatkowe koszty związane z obsługą konta w tym banku. Warto mieć to na uwadze.

Oferta promocyjna jest skierowana do osób, które najczęściej płacą kartą, dużo podróżują samochodem i – co ważne – posiadają niemałe oszczędności (ulokowane w Toyota Banku). Dla takich klientów promocja ta może być atrakcyjnym bonusem, nie tylko pod względem oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym (do 2%), ale i możliwości otrzymania do 50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy (czyli 600 zł w ciągu roku) w ramach zwrotu za koszty zakupu paliwa.

Z ostatniej chwili

 • 14.12.2017 11:54

  BZ WBK potwierdził nabycie części Deutsche Banku. Kwota transakcji to 1,29 mld zł.

 • 14.12.2017 07:42

  Robiąc zakupy w bdsklep.pl i płacąc BLIK-iem można zyskać 30 zł na kolejne zakupy.

 • 13.12.2017 07:09

  Instalując nową aplikację PeoPay możesz zyskać do 150 zł do wydania na empik.com.

 • 11.12.2017 13:43

  Promocja "TAPnij kasę" Alior Banku została przedłużona do 31 grudnia 2017 r.

 • 11.12.2017 09:51

  BZ WBK przygotował prostą promocję, w której do zdobycia jest bon zakupowy na Allegro o wartości 100 zł. Szczegóły tutaj.

 • 8.12.2017 13:41

  Zakupy w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure kartami Raiffeisen Polbank, będą niemożliwe 10.12 w godzinach 6:00-10:00.

 • 8.12.2017 13:38

  W związku z pracami serwisowymi w sobotę od godziny 0:00 do 14:00 klienci Deutsche Bank mogą mieć problemy z dostępem do db easyNET i db powerNET.

 • 5.12.2017 13:01

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 4.12.2017 15:59

  Akcja „Bilet za 1 zł z MasterPass od mPay" została wznowiona. Pulę uzupełniono o kolejne 80 tys. biletów komunikacji miejskiej.

 • 4.12.2017 15:13

  Bank Pocztowy przygotował nową, praktycznie bezpłatną ofertę konta osobistego dla osób po 60. roku życia - Pocztowe Konto Aktywny Nestor.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.