„Tankuj korzyści do pełna” – nowa promocja Toyota Banku

Promocja "Tankuj korzyści do pełna" została przedłużona do końca grudnia 2017 r.

„Tankuj korzyści do pełna” – nowa promocja Toyota Banku Źródło obrazka: strona Toyota Banku

Dla osób, które często jeżdżą samochodem i wolą płacić kartą niż gotówką, interesującą może być noworoczna promocja Toyota Banku, w ramach której bank zwraca nawet 10% kosztów zakupu paliwa. Oferta jest ważna do 31 grudnia 2017 r.

W ramach promocji klient banku może otrzymać zwrot części opłat za zakupione paliwo na dowolnej stacji benzynowej (tzw. Transakcje Petrol). Kwota, na którą może liczyć uczestnik promocji, to maks. 50 zł w miesiącu, zaś w skali roku – maks. 600 zł. Promocja obowiązuje do końca 2017 r.

Obowiązują cztery progi zwrotu opłaty za tankowanie: 5, 6, 8 i 10%. Wysokość progu zależy od salda na koncie osobistym klienta, salda na kontach oszczędnościowych lub lokatach oraz kwot wydanych w tzw. Transakcjach Dowolnych, czyli, innymi słowy, transakcjach dokonanych za pomocą karty płatniczej (uwaga! BEZ kwoty wydanej na paliwo).

Warunki uczestnictwa w promocji

Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić kilka warunków:

 • posiadać lub założyć Konto Jedyne wraz z kartą debetową do tego rachunku (konto możesz otworzyć na stronie Toyota Banku);
 • wypełnić deklarację przystąpienia do promocji (dostępna jako załącznik w regulaminie promocji), a w niej:
  • wyrazić zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank,
  • podać dane o posiadanym samochodzie;
 • należy opłacać rachunki za paliwo za pomocą karty płatniczej;
 • płacić za pomocą karty za inne produkty niż paliwo i w innych sklepach niż stacje paliw;
 • spełnić warunki salda na rachunku osobistym i salda oszczędności w banku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Warunki dla salda na rachunku osobistym i salda oszczędności

W tabeli podaliśmy warunki, jakie musi spełnić klient odnośnie salda na koncie osobistym, kontach oszczędnościowych oraz płatności kartą, aby otrzymać zwrot kosztów za paliwo w ramach promocji.

Wysokość moneybacku bank uzależnia od stanu środków klienta w banku – warunki muszą być spełnione łącznie!

Stawki podane są w skali miesiąca i prezentują się następująco:

Próg zwrotu Saldo na rachunku osobistym Saldo na rachunkach oszczędnościowych i/lub lokatach * Minimalna kwota transakcji kartą płatniczą **
5% 1000 zł 10 000 zł 500 zł
6% 2000 zł 30 000 zł 800 zł
8% 2500 zł 40 000 zł 800 zł
10% 3000 zł 50 000 zł 1000 zł

Objaśnienie:

* średnie saldo oszczędności w banku (poza Kontem Jedynym i poza Indeksowanym Kontem Oszczędnościowym; oszczędności mogą być jednak zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym będącym w pakiecie z Kontem Jedynym);

** płatności za produkty inne niż paliwo, dokonywane w innym miejscu niż stacja paliw.


Maksymalny zwrot kosztów paliwa – 50 zł miesięcznie – można uzyskać, wydając na paliwo przynajmniej 500 zł w miesiącu przy 10% zwrocie.

W przypadku pozostałych progów, aby otrzymać w miesiącu 50 zł zwrotu, należy zapłacić za tankowanie co najmniej:

 • 1000 zł przy progu 5%

 • 833 zł przy progu 6%

 • 625 zł przy progu 8%

Konto Jedyne w Toyota Banku

Konto Jedyne to rachunek osobisty otwierany w ramach promocji wraz z Kontem Oszczędnościowym. Podstawowe parametry Konta Jedynego prezentują się następująco:

 • miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 2,49 zł. Bank zwraca tę opłatę, jeżeli kwota transakcji dokonanych kartą wynosi przynajmniej 400 zł miesięcznie;
 • bezpłatne wydanie i posiadanie karty płatniczej - do konta wydawana jest karta VISA PayWave umożliwiająca realizację płatności zbliżeniowych;
 • bezpłatne przelewy internetowe i zlecenia stałe;
 • płatne wpłaty i wypłaty gotówkowe (1% min. 10 zł od wpłacanej/wypłacanej kwoty);
 • płatna 4-ta i każda następna wypłata z bankomatów w miesiącu.

Więcej informacji o rachunku znajdziesz w tej analizie Konta Jedynego. Taryfę opłat i prowizji dla kont Toyota Banku możesz zobaczyć tutaj.

Konto Oszczędnościowe

W pakiecie wraz z Kontem Jedynym zawarto w ramach promocji Konto Oszczędnościowe. Rachunek oszczędnościowy w Toyota Banku można bowiem otworzyć wyłącznie razem z kontem osobistym (w tym wypadku – z Kontem Jedynym), tak więc włączenie tego rodzaju konta do promocji „Tankuj korzyści do pełna” może być dodatkowym atutem dla kogoś, kto szuka rachunku oszczędnościowego.

Konto Oszczędnościowe w Toyota Banku to:

 • oprocentowanie od 0,40% do 2% w skali roku, w zależności od zgromadzonych oszczędności;

 • trzy darmowe przelewy w miesiącu dokonane za pomocą:

  • internetu lub telefonu (1 przelew)

  • SMS (1 przelew)

  • doradcy (1 przelew)

 • 9 zł – opłata za czwarty i każdy kolejny przelew.

Pakiet assistance

Dodatkowo w ramach oferty promocyjnej do Konta Jedynego bank dołączył bezpłatny dostęp przez 12 miesięcy do serwisów assistance: Moto oraz Medyczny.

W ramach Serwisu Moto klient otrzymuje usługi takie jak: naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie samochodu, dostarczenie paliwa i transport roweru. Regulamin Serwisu Moto znajdziesz tutaj.

Z kolei Serwis Medyczny oferuje m.in. wizyty lekarza pierwszego kontaktu, opiekę pielęgniarki, dostawy leków i pomoc przy rejestracji do specjalisty. Regulamin Serwisu Medycznego znajdziesz tutaj.

Lokaty Toyota Banku

Jedną z lepszych propozycji oszczędnościowych w Toyota Banku jest Depozyt Plus na 36 miesięcy z oprocentowaniem 2,75% (więcej o Depozycie Plus znajdziesz tutaj). Osoby, które wolą lokować środki na krótsze terminy, mogą skorzystać np. z Lokaty Kapitalnej na 6 miesięcy z oprocentowaniem 1,85% (czytaj więcej) lub z lokaty Plan Depozytowy zakładanej na 80 dni i oprocentowanej na 1,75% (więcej informacji o Planie Depozytowym znajdziesz tutaj).

Komentarz redakcji

Toyota Bank wyraźnie zachęca do transakcji bezgotówkowych, dlatego też zwolennicy płacenia gotówką mogą ponosić dodatkowe koszty związane z obsługą konta w tym banku. Warto mieć to na uwadze.

Oferta promocyjna jest skierowana do osób, które najczęściej płacą kartą, dużo podróżują samochodem i – co ważne – posiadają niemałe oszczędności (ulokowane w Toyota Banku). Dla takich klientów promocja ta może być atrakcyjnym bonusem, nie tylko pod względem oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym (do 2%), ale i możliwości otrzymania do 50 zł miesięcznie przez 12 miesięcy (czyli 600 zł w ciągu roku) w ramach zwrotu za koszty zakupu paliwa.

Z ostatniej chwili

 • 29.03.2017 14:00

  Z początkiem marca rozpoczął działalność w Polsce estoński AS Inbank S.A, oferujący wyłącznie produkty oszczędnościowe i kredytowe dla klientów indywidualnych. Więcej informacji na temat banku znajdziesz tutaj

 • 28.03.2017 13:46

  W aplikacji mobilnej BZ WBK pojawiła się nowa opcja: możliwość opłacania zakupów w sklepach internetowych za pomocą BLIK-a bez przepisywania kodu, czyli tzw. one click.

 • 28.03.2017 13:32

  Bank Millennium udostępnił w serwisie bankowości internetowej Millenet nową usługę - przelewy natychmiastowe Express Elixir do ZUS, US oraz urzędów celnych.

 • 23.03.2017 11:12

  Alior Bank: 24 marca od godz. 23 do 27 marca do godz. 6 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości. Powodem są prace związane z połączeniem z Bankiem BPH.

 • 17.03.2017 13:18

  T-Mobile Usługi Bankowe: od 17.03 (piątek) od godz. 23:00 do 18.03 (sobota) do godz. 09:00 Bankowość Mobilna będzie niedostępna z powodu prac serwisowych.

 • 16.03.2017 15:05

  W ostatnim kwartale 2016 r. zysk netto Getin Noble Bank wyniósł 2,9 mln zł.

 • 16.03.2017 15:01

  Zysk netto Grupy BGŻ BNP Paribas w 2016 r. wyniósł 76,9 mln zł (wobec 13,3 mln zł w 2015 r.). Skok wynika w dużej mierze z połączenia kilku podmiotów Grupy

 • 15.03.2017 14:40

  ING zamknął program Bankujesz-zyskujesz. W jego miejsce uruchomiono program Moje rabaty umożliwiający zakupy ze zniżką w sklepach tradycyjnych i online.

 • 14.03.2017 14:36

  Usługa HCE - płatności zbliżeniowe telefonem - jest od dzisiaj dostępna w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2017 09:31

  Getin Bank podniósł oprocentowanie promocyjne Konta Oszczędnościowego do 2,5% dla kwot do 100 tys. zł. Obecni klienci mogą liczyć na oprocentowanie 2,2%.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.