Smartfon LG K4 Dual SIM za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity

Promocja zakończyła się dnia 22 lipca 2017 r.

Smartfon LG K4 Dual SIM za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity Źródło obrazka: strona promocji

Chyba żaden bank nie promuje tak intensywnie swoich kart kredytowych, co Citi Handlowy. W najnowszej akcji na klientów, którzy zdecydują się na wyrobienie karty kredytowej, czeka atrakcyjna nagroda rzeczowa - nowy model smartfona LG K4 Dual SIM. Warto jednak pospieszyć się z decyzją o przystąpieniu do promocji, ponieważ pula nagród jest ograniczona i wynosi zaledwie 1000 sztuk.

Organizatorem akcji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 Dual SIM” jest bank Citi Handlowy. Z oferty można skorzystać do 22 lipca 2017 roku lub do wyczerpania puli 1000 nagród. Osoby, które spełnią wszystkie warunki akcji, otrzymają telefon LG K4 Dual SIM (2017) o wartości 499 zł brutto.

Kto może wziąć udział w akcji?

Warunki przystąpienia do promocji nie są zbyt skomplikowane. Z oferty specjalnej mogą skorzystać osoby będące konsumentami w rozumieniu art. 22 kodeksu cywilnego, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełniają wymogi otrzymania karty kredytowej Citi Simplicity:

 • w przypadku osób fizycznych warunki te są następujące: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł miesięcznie, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku firm – wiek minimum 25 lat, działalność gospodarcza prowadzona od co najmniej 2 lat.

Reasumując, uczestnikami promocji mogą być osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę, na podstawie umów cywilno-prawnych, emeryci i renciści, przedstawiciele wolnych zawodów, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, udziałowcy spółek z o.o. oraz akcyjnych, wynajmujący nieruchomości oraz ryczałtowcy.

Warto jednak zaznaczyć, że organizator wyklucza z akcji osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną kartę kredytową banku Citi Handlowy. Tak więc jeśli przez ostatnie 2,5 roku nie byliśmy posiadaczami karty kredytowej w Citibanku, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy skorzystali z najnowszej propozycji.

Jak otrzymać telefon LG K4 od banku?

Jeżeli zależy nam na zdobyciu nagrody, musimy wykonać kilka prostych czynności:

 1. Do 22 lipca 2017 r. (lub do wyczerpania puli nagród) wypełnić formularz kontaktowy na . Należy także zaakceptować regulamin oferty oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Citi Handlowy oraz na przekazanie przez bank tych danych do firmy Świat Telefonów celem przesłania nagrody.
 2. W trakcie kontaktu z przedstawicielem banku (podjętego na podstawie przesłanego formularza) złożyć wniosek o główną kartę kredytową z oferty Citi Handlowy i zawrzeć umowę o wnioskowany produkt.
 3. Dostarczyć wymagane przez bank dokumenty dochodowe (ich listę znajdziemy w Załączniku nr 1 do regulaminu). Przy czym jeżeli zaświadczenia te nie będą wystarczające do potwierdzenia zdolności kredytowej, bank ma prawo poprosić o dostarczenie dodatkowych dokumentów.
 4. Nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się przynajmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 5. Przeprowadzić kartą transakcje o łącznej wartości co najmniej 3000 zł nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Płatności można również dokonać kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym.

Warto pamiętać, że bank nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych, a także przelewów z rachunku karty, w tym przelewów będących zapłatą rachunków za media oraz z tytułu opłat okresowych.

Wydanie nagrody

Wiadomość o przyznaniu nagrody zostanie przesłana do uczestników promocji nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki oferty za pośrednictwem bankowości elektronicznej Citibank Online. Smartfon zostanie wysłany przesyłką kurierską na adres korespondencyjny podany przez uczestnika w ciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości.

Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta i zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Obecnie karta Citi Simplicity jest jedną z najtańszych kredytówek na rynku - bank nie pobiera opłaty za jej wydanie oraz posiadanie. Pozostałe opłaty prezentują się następująco:

 • · 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • · 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • · 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • · 5,80% - prowizja za przewalutowanie;
 • · 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Analiza karty jest dostępna tutaj.

Komentarz redakcji

Proste zasady, atrakcyjna nagroda – to niewątpliwe atuty najnowszej promocji Citi Handlowy. Jej uczestnicy mogą w prosty sposób otrzymać telefon LG K4 Dual SIM 2017 o wartości 499 zł - wystarczy, że wyrobią darmową kartę Citi Simplicity i przez trzy miesiące będą aktywnie z niej korzystali, przeprowadzając w tym czasie transakcje o łącznej wartości co najmniej 3000 zł.

Karta kredytowa Citi Simplicity jest praktycznie bezpłatna - nie zapłacimy za wydanie i obsługę plastiku, a jeżeli pobrane z karty środki będziemy spłacać terminowo, nie poniesiemy przy tym żadnych dodatkowych kosztów.

Warto jednak wziąć pod uwagę, że liczba nagród jest ograniczona i smartfony powędrują do pierwszych 1000 osób, które najszybciej spełnią wszystkie warunki postawione przez organizatora. jeżeli więc zasady akcji nie wydają się Wam trudne – lepiej nie zwlekajcie z podjęciem decyzji.

Z ostatniej chwili

 • 20.07.2017 08:01

  W ciągu trzech miesięcy do programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji zgłosiło się ponad 600 urzędów.

 • 14.07.2017 12:32

  W dniach 15-16 lipca w Deutsche Banku zostanie ograniczony dostęp do systemów bankowości elektronicznej i Teleserwisu. Takie usługi, jak szybkie płatności internetowe, wyciągi elektroniczne oraz doładowania telefonów będą w tym czasie niedostępne.

 • 11.07.2017 11:54

  Klienci ING Banku Śląskiego mogą od dzisiaj kontaktować się ze specjalistami banku za pomocą czata. W dni robocze czat jest dostępny w godzinach od 8 do 20, w soboty - od 8 do 16.
 • 11.07.2017 09:54

  Orange Finanse z dniem 18 sierpnia 2017 r. rezygnuje z możliwości otwierania kont za pomocą przelewu aktywacyjnego.

 • 7.07.2017 07:46

  Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą już płacić zbliżeniowo smartfonem. Bank udostępnił płatności HCE.

 • 5.07.2017 13:09

  Stopy procentowe bez zmian przez kolejne 2 miesiące - taką decyzję podjęła dziś Rada Polityki Pieniężnej. Kolejna decyzja dopiero 6 września 2017 r.

 • 5.07.2017 13:00

  Już wkrótce opłacimy mandaty za pomocą karty płatniczej lub smartfona. Radiowozy policyjne mają zostać wyposażone w terminale płatnicze eService.

 • 4.07.2017 12:38

  Citibank przedłużył promocję konta Citi Priority. Wciąż można zgarnąć 400 zł, ale tym razem jest nieco łatwiej. Szczegóły akcji opisujemy w tym artykule.

 • 3.07.2017 13:49

  Dziś wchodzi w życie nowa taryfa opłat Alior Banku: przypominamy, że każda wypłata z bankomatów Euronet poniżej 100 zł kosztuje teraz 5 zł. 

 • 30.06.2017 21:57

  Przed chwilą dowiedzieliśmy się, że promocja rachunku Nest Konto z premią 75 zł została przedłużona do 9 lipca lub do wyczerpania puli 1300 nagród.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.