150 zł od Agory i 100 zł od mBanku za założenie mBiznes konta Standard

Promocja zakończyła się dnia 31 maja 2018 r.

150 zł od Agory i 100 zł od mBanku za założenie mBiznes konta Standard Żródło obrazka: strona internetowa mBanku

mBank - we wspólnej akcji z Agorą - po raz kolejny proponuje premię dla nowych posiadaczy mBiznes Konta standard. Tym razem po otwarciu rachunku firmowego i spełnieniu bardzo prostych warunków masz szansę na zgarnięcie premii w wysokości 150 zł. Dodatkowo możesz skorzystać z własnej promocji mBanku, dzięki czemu otrzymasz kolejne 100 zł i dwuletnią gwarancję braku opłat za podstawowe usługi bankowe.

Zgarnij 250 zł premii i zwolnienie z podstawowych opłat

Organizatorem promocji „Same korzyści na Bank z mBiznes kontem Standard” oraz fundatorem premii jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, natomiast mBank jest współpartnerem akcji. Dodatkowo możesz jednak skorzystać z równoległej oferty specjalnej, tym razem firmowanej wyłącznie przez mBank: „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II”.

Łącząc obie akcje, możesz zdobyć następujące profity: 150 zł premii od firmy Agora, 100 zł premii od mBanku oraz dwuletnie zwolnienie z opłat za podstawowe usługi bankowe:

 • prowadzenie rachunku i korzystanie z karty,
 • przelewy internetowe w złotych (w dowolnej liczbie),
 • korzystanie z bankomatów (własnych, Planet Cash, Euronetu i BZ WBK),
 • korzystanie z wpłatomatów (własnych i Euronetu).

Jak więc widzisz, lista korzyści jest całkiem spora.

Kto może wziąć udział w akcji?

Z promocji mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy (rozumiani jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą), jak i wspólnicy spółek cywilnych. To jednak nie wszystko - organizator dopuszcza do udziału w akcji również spółki jawne, partnerskie i komandytowe oraz spółki z o.o., a także: fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, publiczne szkoły i przedszkola, niepubliczne przedszkola prowadzone przez os. fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, kościoły i parafie oraz związki wyznaniowe. Jak więc widać, grono potencjalnych uczestników jest bardzo szerokie.

Niestety, oferta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów. W promocji mogą wziąć udział podmioty, które na dzień 2 kwietnia 2018 r. nie posiadały jakiegokolwiek aktywnego rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP. Jeżeli jednak posiadałeś lub posiadasz konto osobiste w mBanku, bez przeszkód możesz skorzystać z najnowszej oferty (dla rachunków indywidualnych identyfikatorem jest nie NIP, a PESEL).

Jak zdobyć 150 zł premii w wspólnej akcji Agory i mBanku?

Aby otrzymać nagrodę, będziesz musiał spełnić łącznie wszystkie wymienione niżej warunki:

 1. Do 31 maja 2018 r. zarejestrować się w aplikacji promocyjnej na , podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu oraz akceptując regulamin akcji.
 2. Potwierdzić swój udział w akcji promocyjnej, klikając w link umieszczony w wiadomości e-mail, którą organizator prześle na podany przez Ciebie adres, a następnie wypełnić i wysłać wniosek o konto mBiznes Standard. Wypełniając wniosek należy wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Dane te pozwolą organizatorowi na weryfikację, czy nowy rachunek rzeczywiście został otwarty.
 3. Zawrzeć z mBankiem umowę o otwarcie mBiznes konta Standard – możesz to uczynić za pośrednictwem kuriera, w placówce banku lub w mKiosku.
 4. W ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku wykonać płatność (lub płatności) do ZUS na kwotę min. 250 zł.
 5. Do dnia 2 sierpnia 2018 roku przekazać organizatorowi prawidłowy numer nowo otwartego mBiznes konta Standard za pośrednictwem . Pamiętaj – wpisanie niepoprawnego numeru pozbawi Cię prawa do premii.

Jak to zwykle bywa w tego typu akcjach, jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną premię, bez względu na liczbę założonych profili w aplikacji i złożonych wniosków o mBiznes konto Standard.

Przekazanie nagrody

O przyznaniu nagrody zostaniesz powiadomiony do 25 lipca 2018 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany podczas rejestracji. Przekazanie premii nastąpi najpóźniej do dnia 10 sierpnia 2018 roku w formie przelewu na aktywny rachunek.

Premia stanowi przychód w rozumieniu ustaw o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych. Oznacza to, że musisz ją samodzielnie rozliczyć z Urzędem Skarbowym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł w ramach równoległej akcji

Jak już wspomnieliśmy, aktualnie trwa własna promocja mBanku, w której możesz dodatkowo zyskać 100 zł premii i gwarancję braku opłat na okres 2 lat za podstawowe usługi bankowe. Także i ta oferta jest oparta na bardzo prostych zasadach - aby zdobyć nagrodę, należy wykonać jeden przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł w ciągu 30 dni od momentu otwarcia mBiznes konta Standard oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą wydaną do rachunku.

Więcej informacji na temat promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu – edycja II” znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Konto mBiznes Standard to główny rachunek biznesowy w mBanku. W ramach promocji przez dwa lata nie zapłacisz m.in. za prowadzenie rachunku, obsługę karty i przelewy internetowe.

Warto jednak wspomnieć, że po tym okresie standardowa opłata za prowadzenie konta wyniesie 9 zł, jednak w bardzo prosty sposób będziesz mógł jej uniknąć, wykonując jeden przelew do ZUS w miesiącu. Bank pobiera również prowizję (5 zł) za obsługę karty – z kolei tej opłaty unikniesz wykonując płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Dodajmy także, że posiadacze mBiznes konta Standard nie płacą za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronet, Planet Cash oraz BZ WBK, o ile wypłacona kwota to co najmniej 100 zł (przy wyższych kwotach koszt każdej operacji to 1,30 zł), natomiast w przypadku pozostałych bankomatów w Polsce – bank pobiera 3%, min. 5 zł. Z kolei przelew internetowy na rachunek w innym banku to koszt 1,50 zł, zaś zlecony w placówce – 10 zł.

Z pełną analizą konta firmowego w mBanku zapoznasz się tutaj.

Komentarz redakcji

Prowadzisz firmę i szukasz bezpłatnego konta? W takim razie masz teraz świetną okazję, aby wcielić swój plan w życie, a przy okazji zdobyć całkiem niezłą premię. Spełnienie wymogów promocji „Same korzyści na Bank z mBiznes kontem Standard” nie powinno być dla Ciebie żadnym problemem: wystarczy tylko założyć konto i wykonać przelew do ZUS na łączną kwotę 250 zł, aby otrzymać łatwe 150 zł. Dodaj do tego co najmniej jedną transakcję kartą wydaną do rachunku, a łącznie uzyskasz aż 250 zł i przez pełne 24 miesiące będziesz mógł korzystać z konta całkowicie za darmo!

Naszym zdaniem to naprawdę ciekawa oferta - aktualnie jedna z lepszych na rynku.

Z ostatniej chwili

 • 20.06.2018 14:45

  W najnowszej promocji mBank za wykazanie się (dość) sporą aktywnością na rachunku oferuje 160 zł.

 • 19.06.2018 14:12

  Jeśli korzystasz z iPhone’a, to z BGŻ BNP Paribas możesz bez trudu zgarnąć w sumie 100 zł na zakupy na Allegro.

 • 19.06.2018 11:35

  Apple Pay nareszcie w Polsce. Sprawdź czy usługa oferowana jest w Twoim banku.

 • 19.06.2018 08:34

  Już niedługo Orange Finanse definitywnie zniknie z rynku. Sprawdź co czeka klientów tego banku.

 • 18.06.2018 18:49

  W atrakcyjnej promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas możesz zyskać 150 zł w gotówce i 150 zł w bonach zakupowych.

 • 15.06.2018 16:48

  Kolejna atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców, tym razem od PKO BP. Nowi posiadacze rachunków firmowych mogą w ciągu roku zyskać w sumie aż 2000 zł!

 • 14.06.2018 14:08

  Rekordowa premia od Alior Banku - do 1620 zł za założenie konta firmowego iKonta Biznes.

 • 13.06.2018 16:15

  BZ WBK uruchomił drugą promocję związaną z Mundialem. Tym razem można zyskać do 150 zł do wydania na Pyszne.pl za założenia Konta Jakie Chcę.

 • 12.06.2018 19:02

  Bony do sklepów z biżuterią Ania Kruk i perfumerii Douglas w kobiecej promocji Konta Jakie Chcę w BZ WBK.

 • 12.06.2018 15:26

  Alior Bank w swojej promocji karty kredytowej MasterCard TU i TAM oferuje 5% zwrotu za płatności na stacji paliw. Sprawdź szczegóły tutaj.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.