Do 100 zł premii w promocji "Premia z kontem" BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 25 czerwca 2016 r.

Do 100 zł premii w promocji "Premia z kontem" BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Do 100 zł można otrzymać za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego iKonto w banku BGŻ BNP Paribas. Promocja „Premia z kontem” jest limitowana i obejmuje pierwsze 2500 zgłoszeń. To już kolejna promocyjna akcja tego banku w tym roku. Czy tym razem warto z niej skorzystać? Oceńcie sami.

Organizatorem promocji, której patronuje bank BGŻ BNP Paribas, jest Ad Astra Spółka z o.o. z siedzibą w Michałowicach.

Graniczną datą przystąpienia do akcji jest 25 maja, jednak w razie nieosiągnięcia limitu 2500 zgłoszeń promocja zostanie przedłużona o kolejny miesiąc, do 25 czerwca. Informacja o akcji „Premia z kontem” będzie wyświetlana na stronie z reklamą aż do osiągnięcia pułapu 2500 prawidłowych zgłoszeń. Jeśli więc strona funkcjonuje, oznacza to, że z promocji wciąż można skorzystać.

Kto kwalifikuje się do promocji "Premia z kontem"?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które:

 • nie są posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz nie były nimi w bankach BGŻ S.A. lub BNP Paribas Bank Polska S.A. przed połączeniem tych banków;
 • dokonają rejestracji na stronie promocji, w tym wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz upoważnią zarówno bank, jak i organizatora do przekazywania sobie tych danych w niezbędnym zakresie;
 • będą posiadać konto osobiste i kartę w dniu wypłaty nagrody (zgodnie z regulaminem nagrody mają zostać wypłacone do 30 sierpnia 2016 roku).

Każdy uczestnik może wziąć udział w promocji tylko raz.

Jak otrzymać 100 zł premii?

Premia w promocji „Premia z kontem” wypłacana jest w dwóch transzach po 50 zł. Każda część obłożona jest innymi warunkami. Różne są też daty graniczne na ich spełnienie, ponieważ promocja odbywa się w dwóch turach – od 4 do 25 maja i od 26 maja do 25 czerwca.

Pierwsze 50 zł (za otwarcie konta i aktywne korzystanie) można otrzymać, gdy:

 • otworzymy konto osobiste wraz z kartą, rejestrując się bezpośrednio z . W pierwszej turze mamy na to czas do 31 maja, w drugiej – do 30 czerwca;
 • 31 maja (lub 30 czerwca w przypadku drugiej tury) posiadamy tę kartę (tzn. złożyliśmy wniosek na etapie zawierania umowy, nie zrezygnowaliśmy z niej i nie została ona zablokowana ani zastrzeżona);
 • w czerwcu dla pierwszej, a w lipcu dla drugiej tury przynajmniej raz zalogujemy się do systemu bankowości elektronicznej i wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 500 zł.

Drugie 50 zł (za aktywne korzystanie) można otrzymać, gdy:

 • w lipcu dla pierwszej, a w sierpniu dla drugiej tury wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 500 zł oraz gdy:
 • w tym samym okresie dokonamy także przynajmniej jednego przelewu wychodzącego z naszego konta poprzez bankowość elektroniczną.

Każdy uczestnik może zdobyć nagrodę w wysokości 50 zł albo łącznie 100 zł w zależności od warunków, które spełnił. Obie nagrody zwolnione są z podatku dochodowego.

Organizator powiadomi o przyznaniu nagrody do dnia:

 • w pierwszej turze: 20 lipca dla pierwszej części nagrody; 19 sierpnia dla drugiej części nagrody;
 • w drugiej turze: 19 sierpnia dla pierwszej, a 20 września dla drugiej części nagrody.

Nagrody zostaną przelane na konto osobiste do dnia odpowiednio:

 • w pierwszej turze: 28 lipca i 30 sierpnia;
 • w drugiej turze: 30 sierpnia i 29 września.

Podsumowanie dwóch tur promocji

I tura promocji (4 maja - 25 maja)

II tura promocji (26 maja - 25 czerwca)

Bierzemy udział w I turze promocji, jeżeli od 4 do 25 maja 2016 r. zarejestrujemy się na . Bierzemy udział w II turze promocji, jeżeli od 26 maja do 25 czerwca 2016 r. zarejestrujemy się na .

Pierwsze 50 zł otrzymamy, gdy:

 • do 31 maja otworzymy iKonto wraz z kartą debetową;
 • w czerwcu co najmniej raz zalogujemy się do bankowości elektronicznej i wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 500 zł.

Organizator poinformuje nas o przyznaniu premii do 20 lipca. Nagroda zostanie wypłacona na nasz rachunek do 28 lipca 2016 r.

Pierwsze 50 zł otrzymamy, gdy:

 • do 30 czerwca otworzymy iKonto wraz z kartą debetową;
 • w lipcu co najmniej raz zalogujemy się do bankowości elektronicznej i wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 500 zł.

Organizator poinformuje nas o przyznaniu premii do 19 sierpnia. Nagroda zostanie wypłacona na nasz rachunek do 30 sierpnia 2016 r.

Drugie 50 zł otrzymamy, gdy:

 • w lipcu wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 500 zł;
 • w lipcu dokonamy przynajmniej jednego przelewu wychodzącego z konta.

Organizator poinformuje nas o przyznaniu premii do 19 sierpnia. Nagroda zostanie wypłacona na nasz rachunek do 30 sierpnia 2016 r.

Drugie 50 zł otrzymamy, gdy:

 • w sierpniu wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 500 zł;
 • w sierpniu dokonamy przynajmniej jednego przelewu wychodzącego z konta.

Organizator poinformuje nas o przyznaniu premii do 20 września. Nagroda zostanie wypłacona na nasz rachunek do 29 września 2016 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Wybrane parametry iKonta

iKonto to promocyjna wersja sztandarowego rachunku BGŻ BNP Paribas - Konta Praktycznego. Podobnie jak wiele rachunków promocyjnych, tak również iKonto cechuje się brakiem opłat – bądź możliwością ich łatwego uniknięcia – za podstawowe operacje:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (gwarantowane zwolnienie z opłat przez 36 miesięcy w przypadku otwarcia rachunku przez Internet, zawarciu umowy przelewem lub przez kuriera, zawnioskowaniu o kartę oraz bankowość telefoniczną i internetową i zaakceptowaniu regulaminu);
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie;
 • 0 zł za kartę pod warunkiem wykonania płatności na kwotę minimum 300 zł miesięcznie (w przypadku niespełnienia tego wymogu opłata wynosi 7 zł).

Więcej informacji o Koncie Praktycznym w promocyjnej wersji iKonto znajdziesz w naszej analizie.

Taryfę opłat i prowizji BGŻ BNP Paribas znajdziesz tutaj.

Zdaniem redakcji

BGŻ BNP Paribas wystartował z następną wartą uwagi promocją. Po raz kolejny jest ona skierowana wyłącznie do osób, które nigdy nie miały do czynienia z tą instytucją (posiadanie rachunku w BGŻ Optima w dalszym ciągu uprawnia do skorzystania z oferty), w dodatku liczba kont objętych akcją jest ograniczona, co znacznie zawęża możliwości zdobycia premii.

Same warunki jednak – zakładając, że do tej pory nie mieliśmy rachunku w tym banku – są łatwe do spełnienia. Wystarczy raz zalogować się na konto, przez dwa miesiące wykonać płatności kartą za minimum 500 zł (to automatycznie zwalnia z opłaty za tę kartę) i dokonać jednego przelewu wychodzącego. Jeśli dodać do tego gwarantowane trzy lata darmowego prowadzenia rachunku, otrzymujemy ofertę, która może się spotkać z zainteresowaniem klientów.

Z ostatniej chwili

 • 9.12.2016 12:25

  Użytkownicy Konta HAIZ mogą już płacić telefonem. Alior Bank udostępnił swoim najmłodszym klientom płatności w technologii HCE. 

 • 9.12.2016 12:12

  Profil Zaufany ePUAP można już założyć w ING Banku Śląskim. 

 • 8.12.2016 14:10

  Z powodu kłopotów z dostępnością serwisu internetowego Bank Pocztowy udostępnia klientom przelewy za darmo w oddziałach, na Poczcie oraz przez infolinię.

 • 8.12.2016 07:28

  PZU i PFR przejmą 32,8% akcji Banku Pekao SA. Koszt zakupu wyniesie 10,6 mld złotych.

 • 7.12.2016 14:55

  RPP pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie. Obecnie stopa referencyjna wynosi 1,50%, depozytowa 0,5%, lombardowa 2,50%.

 • 6.12.2016 13:56

  mBank testuje nowy sposób autoryzacji zleceń - poprzez komunikaty push w aplikacji mobilnej.

 • 6.12.2016 13:55

  Aplikacja IKO banku PKO BP osiągnęła już milion aktywacji.

 • 5.12.2016 07:53

  Dziś ostatni dzień promocji "Zyskaj 360 zł" na Koncie 360º w Banku Millennium, w której możesz zyskać premię moneyback do 60 zł miesięcznie przez pół roku.

 • 2.12.2016 13:30

  NBP: zysk sektora bankowego w Polsce od stycznia do października 2016 r. wyniósł 12,12 mld zł. Oznacza to systematyczny wzrost zysków na przestrzeni lat.

 • 1.12.2016 09:42

  Bank Pocztowy zaplanował przerwę w systemach internetowych od 2 grudnia (od 22:00) do 4 grudnia (do 6:00). W sobotę nieczynna będzie także infolinia banku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.