Promocyjne odsetki i bony podarunkowe za dobre świadectwo w Toyota Banku

Promocja zakończyła się dnia 7 lipca 2017 r.

Promocyjne odsetki i bony podarunkowe za dobre świadectwo w Toyota Banku Źródło obrazka: strona Toyota Banku

Do tego, że warto się uczyć, nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać, a w najnowszej promocji Toyota Banku dobre wyniki w nauce mają dodatkowo swoją konkretną wartość. W VI edycji oferty specjalnej „Bonus dla najlepszych 2017” możesz bowiem zyskać od 100% do 200% dodatkowych odsetek na oprocentowanym rachunku osobistym oraz 100 zł nagrody do wydania w Apple Store lub Google Play.

Odsetki i karta upominkowa za dobre wyniki w nauce

Toyota Bank już po raz kolejny premiuje dobre wyniki w nauce. Za świadectwo z czerwonym paskiem możesz otrzymać atrakcyjne premie. Ich wartość będzie zależała od tego, jaką średnią ocen osiągniesz. I tak, możesz zyskać:

 • 200% dodatkowych odsetek brutto od środków zgromadzonych na Koncie Click, maks. 200 zł (brutto) – jeżeli Twoja średnia będzie wyższa lub równa 5,00;
 • 100% dodatkowych odsetek brutto od środków zgromadzonych na Koncie Click, maks. 100 zł (brutto) – dla osób ze średnią w przedziale od 4,75 do 4,99;
 • e-Kartę upominkową o wartości 100 zł do Apple Store lub Google Play (od średniej 4,75 wzwyż).

Przy naliczaniu premiowego oprocentowania będą brane pod uwagę środki zgromadzone na Koncie Click od 1 kwietnia do 30 czerwca 2017 r.

Promocja „Bonus dla najlepszych 2017” trwa od 1 kwietnia do 21 lipca 2017 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do osób, które ukończyły 13. rok życia, ale nie mają więcej niż 24 lata. Ponadto muszą być one uczniami szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej i osiągnąć w tym roku szkolnym średnią ocen równą lub wyższą niż 4,75. Konieczne jest także posiadanie młodzieżowego Konta Click w Toyota Banku (jeżeli nie jesteś właścicielem Konta Click, możesz je założyć w trakcie trwania akcji).

Jak zdobyć dodatkowe odsetki 100% lub 200%?

Promocyjne oprocentowanie otrzymasz, jeżeli zarejestrujesz się w programie i do 7 lipca 2017 r. wypełnisz formularz na stronie promocji lub prześlesz na adres najlepsi@toyotabank.pl:

 • Kopię świadectwa szkolnego w formie czytelnego pliku graficznego (należy przesłać obie strony świadectwa).
 • W temacie wiadomości podasz poniższe informacje:
  • imię i nazwisko,
  • Twój nr PESEL,
  • średnią ze wszystkich ocen na świadectwie. Pamiętaj! Swoje dane podawaj w temacie wiadomości dokładnie w takiej kolejności: imię → nazwisko → nr PESEL → średnia ocen).
 • W treści wiadomości nie możesz wpisywać żadnej treści; musi się tam znaleźć wyłącznie załącznik z plikiem ze świadectwem. W przeciwnym wypadku zgłoszenie zostanie odrzucone.

Promocyjne odsetki na Koncie Click zostaną naliczone do 14 lipca 2017 r. (rachunek oszczędnościowy Super Click nie bierze udziału w akcji, więc zgromadzone na nim środki nie są brane pod uwagę). Ich wysokość będzie automatycznie pomniejszona o tzw. podatek Belki (19%).

Jak otrzymać e-Kartę upominkową o wartości 100 zł?

Z kolei aby otrzymać e-Kartę upominkową do Apple Store lub Google Play, powinieneś spełnić poniższe warunki:

 • zarejestrować się w promocji tak, jak opisaliśmy powyżej;
 • od 1 kwietnia do 30 czerwca 2017 r. wykonać płatności bezgotówkowe kartą wydaną do Konta Click na kwotę min. 200 zł.

Uwaga: warunek płatności kartą trzeba spełnić w każdym z trzech podanych miesięcy. Pod uwagę brane są zarówno tradycyjne punkty sprzedaży, jak i sklep internetowe przy czym transakcje kartą na kwotę niższą niż 20 zł nie będą wliczane do sumy płatności.

e-Kartę upominkową otrzymasz na swój adres e-mail do 21 lipca 2017 r. Wartość nagrody zostanie powiększona o odpowiednią kwotę podatku.


W programie „Bonus dla najlepszych 2017” możesz zdobyć tylko jedną nagrodę danego typu (promocyjne oprocentowanie i e-Kartę upominkową), niezależnie od tego, ile rachunków Click posiadasz.

Regulamin programu „Bonus dla najlepszych 2017” znajdziesz tutaj.

Opłaty za Konto Click w Toyota Banku

Konto Click to rachunek młodzieżowy prowadzony w Toyota Banku, przeznaczony dla osób w wieku 13-24 lata. Jego największą zaletą jest dobre oprocentowanie, wynoszące 2,5% w skali roku dla kwot do 8 tys. zł, oraz dodatkowe możliwości oszczędzania (m.in. na Koncie Super Click z oprocentowaniem 3% oraz na lokatach).

Pozostałe parametry prezentują się następująco:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku – bank nie wymaga regularnych wpłat na konto;
 • 1 zł za obsługę karty debetowej – opłaty nie można uniknąć;
 • 0 zł za wewnętrzne i zewnętrzne przelewy internetowe;
 • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty gotówki z bankomatów w kraju, każda kolejna – 4,50 zł.

Co ważne, bank nie wymaga, aby rodzic osoby niepełnoletniej posiadał rachunek w tej instytucji. W celu założenia Konta Click małoletni klient musi wypełnić wniosek o rachunek i podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku. Do wypełnienia wniosku konieczny będzie jeden z następujących dokumentów: legitymacja szkolna, dowód lub paszport. Wymaga jest również zgoda przedstawiciela ustawowego osoby małoletniej (najczęściej rodzica). Więcej o Koncie Click przeczytasz w naszej analizie tego rachunku.

Podsumowanie

W kolejnej edycji akcji premiującej dobre wyniki w nauce Toyota Bank nagradza świetnych uczniów promocyjnymi odsetkami na koncie (100% lub 200%, w zależności od uzyskanej średniej ocen, min. 4,75) oraz e-Kartą upominkową o wartości 100 zł, którą można wykorzystać w Apple Store lub Google Play. Jak widać, bank zachęca młodych ludzi do oszczędzania i choć można zyskać nawet 7,5% brutto, to uwaga: w promocji uwzględniane są tylko środki zgromadzone od początku kwietnia do końca czerwca i ulokowane wyłącznie na Koncie Click. Maksymalna premia wynosi 200 zł brutto lub 100 zł brutto. Ponadto, aby otrzymać e-Kartę, należy w kwietniu, maju i czerwcu wykonać transakcje kartą na min. 200 zł.

Promocja Toyota Banku charakteryzuje się dość zawiłymi niuansami, o których powinieneś pamiętać, aby nie ominęła Cię nagroda: należy m.in. podać swoje dane przy rejestracji wyłącznie w temacie wiadomości (nie w treści!), do ogólnej sumy transakcji kartą nie będą się wliczały płatności poniżej 20 zł itd. Jeżeli Cię to nie zraża, cenisz sobie gromadzenie oszczędności i szukasz dla siebie rachunku bankowego, warto, byś rozważył ofertę Toyota Banku i oprócz szkolnej nagrody zebrał dodatkowe, atrakcyjne korzyści za swoje świadectwo z czerwonym paskiem.

Z ostatniej chwili

 • 11.08.2017 09:33

  Beneficjenci programu "Rodzina 500+" będą mogli odbierać świadczenia gotówkowe w bankomatach PKO BP.

 • 8.08.2017 11:40

  Klienci BGŻ BNP Paribas mogą od teraz zlecać przelewy ekspresowe do ZUS i urzędów administracji skarbowej.

 • 7.08.2017 11:37

  mBank udostępnił klientom korporacyjnym usługę Qlick - rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej opłacić rachunki wystawiane przez masowych wystawców faktur.

 • 2.08.2017 13:59

  W PKO BP ruszyła VII edycja programu poleceń "Mam PKO". Nowy klient może zyskać 100 zł, a obecny - 50 zł premii za skuteczne polecenie konta.

 • 1.08.2017 11:43

  Getin Bank zmienia formułę Konta Oszczędnościowego. Teraz oprocentowanie 2,5% obowiązuje dla nowych środków do 100 tys. zł przez 4 miesiące.

 • 1.08.2017 10:00

  Od 1 sierpnia w eurobanku za wypłatę środków poniżej 100 zł z bankomatów zapłacimy 1,90 zł, zaś sprawdzenie salda będzie nas kosztowało 2,50 zł. Szczegóły.

 • 1.08.2017 09:26

  ING Bank Śląski przedłużył promocję rachunku osobistego. Wciąż można zyskać 100 zł premii za założenie Konta z Lwem.

 • 31.07.2017 14:06

  Dziś przed północą kończy się świetna promocja eKonta w mBanku, w której do zyskania jest nawet 800 zł premii. Szczegóły opisujemy w tym artykule.

 • 29.07.2017 22:42

  Tylko do poniedziałku trwa promocja konta firmowego w mBanku, w której do zyskania jest 150 zł premii za przelew do ZUS i 2-letnia gwarancja braku opłat.

 • 28.07.2017 06:52

  BGŻOptima przedłużył promocję Konta Oszczędnościowego Smart. Oprocentowanie środków do 150 tys. zł nadal wynosi 2,2%, ale powyżej tej kwoty - 1,5% (z 1,7%)

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.