IV edycja programu poleceń z Citi Priority: nawet 450 zł dla polecającego

IV edycja programu poleceń z Citi Priority: nawet 450 zł dla polecającego

Rusza kolejna już edycja programu poleceń, w którym za skuteczne polecenie konta Citi Priority 3 osobom możesz zgarnąć 450 zł. Uwaga: podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, Citi Handlowy zobowiązał się do wypłacenia tylko 1000 premii.

W związku z tym, choć na udział w programie poleceń masz teoretycznie czas do 31 maja 2018 r., to zdecydowanie radzimy się pospieszyć. Istnieje ryzyko, że zwlekając zbyt długo ze spełnieniem warunków promocji, stracisz możliwość otrzymania premii. Pula 1000 nagród niemal na pewno wyczerpie się bowiem przed planowanym końcem obowiązywania oferty.

Możesz wziąć udział w promocji jako osoba polecająca, jeśli jesteś posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Citi Handlowym. Otwarcie rachunku Citi Priority można natomiast polecić osobie, która po 31 października 2016 r. nie posiadała w banku konta osobistego, oszczędnościowego (dotyczy również współposiadaczy i pełnomocników) lub karty kredytowej.

Aby przysługiwała Ci premia, zarówno Ty, jak i osoba, której polecisz rachunek, musicie spełnić określone warunki. Zacznijmy jednak od tego, że bonus możesz otrzymać za 3 osoby, które za Twoją namową zdecydują się na otwarcie konta Citi Priority. Maksymalna wartość Twojej nagrody może więc wynieść 450 zł.

Zgarnij 150 zł za jedną osobę poleconą

Co dość charakterystyczne dla ofert tego typu, odebranie premii nie zależy tylko od Ciebie. Zacznijmy jednak od tego, co musisz zrobić jako osoba polecająca:

 1. Wejdź na stronę promocji i uzupełnij formularz. Będziesz musiał podać w nim dane swoje oraz osoby, której chciałbyś polecić konto Citi Priority.
 2. Po uzupełnieniu formularza koniecznie wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także zaakceptuj regulamin oraz zobowiązanie do poinformowania osoby polecanej o przekazaniu bankowi jej danych.

W regulaminie zastrzeżono, że bank nie będzie miał obowiązku kontaktować się z zarekomendowaną osobą. W praktyce chodzi o to, że bank skontaktuje się telefonicznie tylko z tymi, którzy spełniają warunki uczestnictwa w programie po stronie osób polecanych.

Warunki dotyczące polecanego

Od tego momentu to właśnie od Twojego znajomego/członka rodziny będzie w dużej mierze zależało, czy otrzymasz premię. Aby tak się stało, osoba polecana powinna:

 1. Do 30 czerwca 2018 r. podpisać umowę o otwarcie konta Citi Priority oraz wyrazić zgodę na ujawnienie polecającemu (czyli Tobie) danych objętych tajemnicą bankową – w tym celu będzie musiała złożyć oświadczenie, którego wzór dołączono do regulaminu promocji.
 2. W okresie od założenia konta do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku:
  • utrzymać na wszystkich rachunkach w Citi Handlowym średniomiesięczne saldo w wysokości 30 tys. zł
   lub
   posiadać w ostatnim dniu wspomnianego okresu przynajmniej jeden aktywny produkt kredytowy oraz zapewnić wpływy na konto w łącznej wysokości co najmniej 5 tys. zł (wpływy nie mogą pochodzić z innych rachunków prowadzonych przez Citi Handlowy),
  • dokonać co najmniej dwóch transakcji bezgotówkowych kartą debetową wydaną do konta tak, by ich łączna wartość wyniosła min. 300 zł.

Zdajemy sobie sprawę, że zapis dotyczący terminu spełnienia warunków przez osobę polecaną może się okazać dla Was niejasny. W związku z tym warto to uprościć: w przypadku kont założonych w lutym czas na spełnienie warunków upływa w kwietniu; dla umów z marca – w maju itd.

Przekazanie premii

Bonus 150 zł wpłynie na Twoje konto (lub rachunek karty) najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia przez osobę polecaną wszystkich warunków. Jak już wspomnieliśmy, przysługują Ci maksymalnie 3 premie po 150 zł każda.

Co istotne, bank przyznaje jednocześnie premię dodatkową w wysokości należnego podatku dochodowego i sam dokonuje wszelkich rozliczeń fiskalnych. 150 zł, które zasili Twoje konto, stanowi więc już premię „netto”.

Citi Priority w Citi Handlowym

Konto Citi Priority to rachunek, który tradycyjnie oferuje swoim posiadaczom udział w akcjach z ponadprzeciętną wartością premii. Co za tym idzie, jest to idealny produkt dla łowców okazji.

Wysokiej opłaty za prowadzenie konta (30 zł) możesz uniknąć na dwa sposoby: dzięki utrzymywaniu na wszystkich rachunkach salda w wysokości co najmniej 30 000 zł lub dzięki zapewnieniu zewnętrznych wpływów w kwocie min. 5 000 zł oraz posiadaniu kredytu/karty kredytowej w Citi Handlowym. Zwróć uwagę, że powyższe sposoby na uniknięcie opłaty są identyczne z warunkami aktywności dla osoby polecanej.

Nie zapłacisz natomiast za korzystanie z karty debetowej, wypłatę z bankomatów na całym świecie (!) oraz zwykły przelew internetowy. Do kolejnych zalet rachunku należą: karta wielowalutowa oraz bogata oferta kart kredytowych.

600 zł rocznego zwrotu za zakupy (dla nowych posiadaczy)

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta Citi Priority, to mamy dla Ciebie radę, dzięki której zyskasz szansę na zgarnięcie – oprócz premii z programu poleceń – nawet 600 zł zwrotu za zakupy w związku z równolegle obowiązującą akcją. Aby być uprawnionym do udziału w obu promocjach, wnioskuj o otwarcie rachunku w ofercie z moneybackiem (instrukcję znajdziesz pod powyższym linkiem), a dopiero później polecaj innym konto Citi Priority.

We wspomnianej akcji Citi Handlowy przyznaje 5% zwrotu wartości transakcji dokonanych przy pomocy karty - maksymalnie 50 zł miesięcznie przez okrągły rok (50 zł x 12 = 600 zł). Pamiętaj jednak, że pula uczestników jest ograniczona (max. 2500 zgłoszeń).

W sumie do 1050 zł premii

Posiadacze konta Citi Priority zawsze mogą liczyć na korzystne oferty. Ledwo zakończyła się poprzednia edycja programu poleceń, a bank zdecydował o zorganizowaniu kolejnej. Świadczy to o sporej popularności akcji.

Tym razem na korzystających z rachunku czeka nie tylko 450 zł za 3 polecone osoby, ale również do 600 zł zwrotu za zakupy (o ile jesteś nowym posiadaczem i założyłeś rachunek właśnie w tej promocji). Z racji tego, że liczba uczestników lub przyznawanych premii w obu akcjach jest mocno ograniczona, zalecamy pośpiech. Na konto oferujące powyżej 1000 zł zysku z pewnością znajdzie się bowiem wielu chętnych.

Z ostatniej chwili

 • 20.02.2018 15:01

  5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe z Kontem Proste Zasady w Getin Banku.

 • 20.02.2018 13:49

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas można zgarnąć do 460 zł z Kontem Optymalnym: bonus 160 zł + 300 zł premii za transakcje mobilne.

 • 20.02.2018 10:45

  Zakładając Konto dla Młodych w PKO BP można otrzymać 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl.

 • 19.02.2018 20:00

  Powraca promocja Citibanku: za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać bon o wartości 300 zł na Allegro.

 • 16.02.2018 08:46

  O co pracownik banku nie ma prawa Cię zapytać? Przeczytaj praktyczny poradnik, jak bronić się przed vishingiem.

 • 15.02.2018 10:47

  mBank rozpoczął nową promocję: "100 zł dla aktywnych" z ekontem Standard. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć premię.

 • 15.02.2018 08:59

  Raiffeisen Polbank udostępnia klientom płatności mobilne Blik. Klienci mogą już korzystać z płatności w internecie, w terminalach i z wypłat z bankomatów.

 • 12.02.2018 15:33

  Aktualnie promocje za doładowanie telefonu w Orange oferują: BZ WBK, PKO BP, Inteligo, Bank Millennium i ING. Sprawdź co możesz zyskać.

 • 8.02.2018 14:39

  Idea Bank we współpracy z Mastercardem uruchomił usługę Masterpass.

 • 8.02.2018 07:52

  Promocja kart kredytowych w Citibanku: 300 zł premii gotówkowej za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.