120 zł premii, gwarancja niezmiennych opłat i 3,5% na koncie w prezencie od Orange Finanse

Promocja została przedłużona do 17 sierpnia 2017 r.

120 zł premii, gwarancja niezmiennych opłat i 3,5% na koncie w prezencie od Orange Finanse Źródło obrazka: strona Orange Finanse

Orange Finanse po raz kolejny zaproponował nowym klientom udział w dwóch równoległych akcjach promocyjnych. Osoby, które skorzystają z obu propozycji, mogą liczyć na następujące profity: rachunek oszczędnościowy oprocentowany na 3,5% w skali roku, gwarancję niezmiennych opłat przez dwa lata oraz moneyback w wysokości 120 zł.

Kto może wziąć udział w obu promocjach

Uczestnikami promocji mogą być wyłącznie Mobilni Klienci Orange lub osoby, które wykupiły i zarejestrowały usługę „Orange na kartę”. Zgodnie z regulaminem:

 • Mobilnym Klientem Orange jest właściciel Konta Abonenckiego, który aktywował co najmniej jedną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilną usługę głosową lub internet mobilny). Bank uwzględnia klientów oferty Zetafon oraz Minutofon i wyłącza klientów nju.mobile;
 • Klient Orange na kartę – to osoba korzystająca z usług przedpłaconych w ramach oferty Orange na kartę, która zawarła z operatorem umowę poprzez włączenie się do sieci i dokonała rejestracji. Także i w tym przypadku klienci marki nju.mobile nie mogą brać udziału w promocji.

Warto również podkreślić, że zarówno „Dobry Start, wiosna/lato 2017”, jak i akcja „Super Bank dla Klientów Orange, wiosna/lato 2017” nie są dostępne dla osób, które w okresie od 2 października 2014 r. do momentu przystąpienia do promocji były posiadaczami dowolnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse.

Promocja I: „Dobry Start, wiosna/lato 2017”

Nagrodą w tej akcji jest preferencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym oraz gwarancja niezmienności opłat. Aby zasłużyć na obie gratyfikacje, należy spełnić następujące warunki:

 • do 17 sierpnia 2017 r. (włącznie) zawnioskować o otwarcie Konta Osobistego wraz z kartą debetową (MasterCard lub MasterCard NFC);
 • wyrazić wymagane zgody. Ich podpisanie jest równoznaczne z upoważnieniem banku do przekazywania Orange danych osobowych objętych tajemnicą bankową (imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu klienta, informacje o posiadanych usługach) oraz upoważnieniem Orange do przekazania danych osobowych do banku (PESEL, kod pocztowy, informacje o rozliczeniach pieniężnych, umowach i liczbie otwartych kontraktów);
 • założyć Konto Oszczędnościowe za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku - należy to uczynić maksymalnie w ciągu 60 dni kalendarzowych od daty otwarcia Konta Osobistego;
 • wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 300 PLN miesięcznie przez 6 miesięcy od zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe. Warto przypomnieć, że zgodnie z regulaminem płatnością bezgotówkową nie jest transakcja dokonana przez telefon, Internet lub zamówienie pocztowe oraz płatność kartą w ramach usługi Płacę z Orange (z włączeniem transakcji typu Quasi Cash).

Niezmienne opłaty i preferencyjne oprocentowanie Rachunku Oszczędnościowego

Osoby, które spełnią wszystkie powyższe wymogi, mogą liczyć na następujące profity:

 1. Gwarancję niezmienności opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do promocji, w tym:
  • brak opłaty za otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego;
  • bezpłatną kartę debetową wydaną do Konta Osobistego (jeżeli zależy nam na darmowej karcie, musimy wystąpić o nią na etapie składania wniosku o rachunek);
  • darmowe wypłaty z bankomatów w kraju przy użyciu karty;
  • bezpłatne przelewy internetowe realizowane w złotówkach.
  • Ważne! Po okresie objętym gwarancją bank będzie naliczał opłaty zgodnie z obowiązującą taryfą prowizji i opłat.
 2. Atrakcyjne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego: 3,5% w skali roku dla środków do 10 000 zł przez 6 miesięcy od daty otwarcia rachunku.

  Klientom, którzy w danym miesiącu nie spełnili warunku aktywności w posługiwaniu się kartą, bank obniży oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym do poziomu oprocentowania nominalnego. Jeżeli jednak w następnych miesiącach wykonają oni płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł miesięcznie, mogą liczyć na ponowne włączenie wyższego oprocentowania. Ważne! Uczestnik promocji może otworzyć tylko jedno Konto Oszczędnościowe na preferencyjnych warunkach.

 3. Mini bonus na pierwszą transakcję w wysokości 1 zł. Nagroda zostanie przelana na rachunek niezwłocznie po otwarciu Konta Osobistego.

Regulamin oferty znajdziesz tutaj.

Promocja II: „Super Bank dla Klientów Orange, wiosna/lato 2017”

Aby skorzystać z moneybacku i otrzymać 120 zł zwrotu, należy:

 • najpóźniej do 17 sierpnia 2017 r. złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego wraz z kartą debetową oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank i Orange w celach marketingowych;
 • podpisać umowę o konto;
 • przeprowadzić w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min. 300 zł. Pod uwagę będą brane wyłącznie transakcje dokonane za pomocą karty lub BLIK-a w punktach handlowo-usługowych w kraju lub za granicą. Aby otrzymać pełny zwrot – 120 zł – należy aktywnie posługiwać się plastikiem przez kolejnych 12 miesięcy.

Co jeszcze warto wiedzieć

Klienci, którzy spełnią powyższe warunki, mogą liczyć na moneyback w wysokości 10 zł przez 12 miesięcy. Łączna wysokość zwrotu - zwolnionego z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych - wyniesie więc 120 zł.

Bank przekaże zwrot na Konta Abonenckie należące Mobilnych Klientów Orange maksymalnie do piętnastego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki oferty. Natomiast klienci korzystający z usług przedpłaconych otrzymają zwrot w formie doładowania na Konto Abonenckie na Kartę Orange (przy zachowaniu identycznego terminu).

Ważne! Moneyback można uzyskać tylko na jeden telefon (nawet jeśli mamy ich w Orange kilka) – bank będzie brał pod uwagę wyłącznie numer podany we wniosku o założenie rachunku. Zwrot będzie mógł być naliczany uczestnikowi promocji już w miesiącu, w którym otwarte zostało Konto Osobiste i spełniony warunek płatności kartą.

Regulamin oferty znajdziesz tutaj.

Konto Osobiste w Orange Finanse i jego parametry

Warunkiem przystąpienia do obu promocji jest założenie Konta Osobistego. Poniżej prezentujemy podstawowe opłaty związane z tym rachunkiem:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za korzystanie z karty debetowej;
 • 0 zł za przelewy internetowe, zlecenia stałe, polecenia zapłaty;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce;
 • 10 zł za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą + 2 lub 3% prowizji za przewalutowanie transakcji;
 • 5 zł za przelew natychmiastowy w systemie BlueCash;
 • 5 zł za przelew SEPA.

Więcej o Koncie Osobistym znajdziesz w tej analizie.

Komentarz redakcji

Orange Finanse po raz kolejny zaproponował nowym klientom udział w dwóch równoległych promocjach, w których można łącznie otrzymać moneyback w wysokości 120 zł, gwarancję niezmiennych opłat przez dwa lata i rachunek oszczędnościowy oprocentowany na 3,5% w skali roku. Do obu akcji można przystąpić do 17 sierpnia 2017 r., spełniając niemal identyczne warunki. Aby skorzystać ze wszystkich profitów, należy założyć Konto Osobiste wraz z kartą debetową oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł miesięcznie przez okres określony w regulaminie każdej akcji (6 i/lub 12 miesięcy). Podobnie jak to miało miejsce we wcześniejszych edycjach, z promocyjnej oferty mogą skorzystać jedynie użytkownicy sieci Orange.

Obie promocje mogą przypaść do gustu osobom, które aktywnie posługują się kartą i dysponują nadwyżką gotówki. Podwyższone oprocentowanie 3,5% w skali roku, jakie oferuje Orange Finanse, jest w dobie nisko oprocentowanych depozytów prawdziwym ewenementem. Dodatkowo osoby, które skorzystają z promocyjnej oferty, mogą liczyć na bezpłatne prowadzenie rachunku, brak prowizji za użycie karty debetowej, darmowe wypłaty z bankomatów w kraju oraz bezpłatne przelewy internetowe. Co istotne – otrzymają gwarancję, że bank nie zmieni tych warunków przez następne dwa lata (w sytuacji, w której kolejne banki ogłaszają podwyżki, dla wielu osób może to być koronny argument przemawiający na korzyść tych promocji).

Z ostatniej chwili

 • 11.08.2017 09:33

  Beneficjenci programu "Rodzina 500+" będą mogli odbierać świadczenia gotówkowe w bankomatach PKO BP.

 • 8.08.2017 11:40

  Klienci BGŻ BNP Paribas mogą od teraz zlecać przelewy ekspresowe do ZUS i urzędów administracji skarbowej.

 • 7.08.2017 11:37

  mBank udostępnił klientom korporacyjnym usługę Qlick - rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej opłacić rachunki wystawiane przez masowych wystawców faktur.

 • 2.08.2017 13:59

  W PKO BP ruszyła VII edycja programu poleceń "Mam PKO". Nowy klient może zyskać 100 zł, a obecny - 50 zł premii za skuteczne polecenie konta.

 • 1.08.2017 11:43

  Getin Bank zmienia formułę Konta Oszczędnościowego. Teraz oprocentowanie 2,5% obowiązuje dla nowych środków do 100 tys. zł przez 4 miesiące.

 • 1.08.2017 10:00

  Od 1 sierpnia w eurobanku za wypłatę środków poniżej 100 zł z bankomatów zapłacimy 1,90 zł, zaś sprawdzenie salda będzie nas kosztowało 2,50 zł. Szczegóły.

 • 1.08.2017 09:26

  ING Bank Śląski przedłużył promocję rachunku osobistego. Wciąż można zyskać 100 zł premii za założenie Konta z Lwem.

 • 31.07.2017 14:06

  Dziś przed północą kończy się świetna promocja eKonta w mBanku, w której do zyskania jest nawet 800 zł premii. Szczegóły opisujemy w tym artykule.

 • 29.07.2017 22:42

  Tylko do poniedziałku trwa promocja konta firmowego w mBanku, w której do zyskania jest 150 zł premii za przelew do ZUS i 2-letnia gwarancja braku opłat.

 • 28.07.2017 06:52

  BGŻOptima przedłużył promocję Konta Oszczędnościowego Smart. Oprocentowanie środków do 150 tys. zł nadal wynosi 2,2%, ale powyżej tej kwoty - 1,5% (z 1,7%)

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.