Letnie promocje w Orange Finanse: do 240 zł premii, lepsze oprocentowanie i niezmienne opłaty

Promocja zakończyła się dnia 18 sierpnia 2016 r.

Letnie promocje w Orange Finanse: do 240 zł premii, lepsze oprocentowanie i niezmienne opłaty Żródło obrazka: strona Orange Finanse

Orange Finanse sięga po sprawdzoną formułę i uruchamia promocję „Super Bank dla Klientów Orange, lato 2016”, w której można otrzymać do 240 zł za opłacanie faktur od Orange. Dodatkowo nowi klienci mogą wziąć udział w równoległej akcji „Dobry Start, lato 2016”, oferującej podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym oraz gwarancję niezmienności opłat za niektóre operacje bankowe przez 24 miesiące.

Z obu promocji można skorzystać jednocześnie, co istotne – spełniając identyczne warunki. Dzięki temu można uzyskać spory pakiet korzyści, obejmujący:

 • do 240 zł zwrotu za systematyczne opłacanie faktur od Orange;
 • gwarancję niezmienności opłat przez 24 miesiące za podstawowe czynności bankowe;
 • preferencyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • promocyjne warunki dla kredytu odnawialnego „Limit na Start” lub Kredytu Gotówkowego.

Warto jednak podkreślić, że obie oferty są dostępne wyłącznie dla nowych klientów banku. Ponadto bank stawia jeszcze jeden warunek – uczestnikami promocji mogą być tylko Mobilni Klienci Orange (za wyjątkiem preferencyjnych warunków kredytu, które są dostępne dla wszystkich biorących udział w promocji).

Zgodnie z regulaminem:

Mobilny Klient Orange jest właścicielem Konta Abonenckiego, na którym ma co najmniej jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny).

I jeszcze jedno ważne wykluczenie – jeżeli korzystasz z oferty pod marką nju.mobile, również nie będziesz mógł przystąpić do obu promocji.

Do 240 zł premii za opłacanie faktur w Orange

Aby wziąć udział w akcji „Super Bank dla Klientów Orange, lato 2016”, należy spełnić kilka prostych warunków:

 • do dnia 18 sierpnia 2016 r. złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego i wyrazić w nim zgodę przetwarzanie danych osobowych przez bank i Orange w celach marketingowych;
 • otworzyć Konto Osobiste wraz z kartą debetową na podstawie złożonego wcześniej wniosku;
 • wykonać w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł.

Z oferty nie mogą jednak skorzystać osoby, które w okresie od 2 października 2014 r. do momentu przystąpienia do promocji były posiadaczami dowolnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Orange Finanse. W promocji można zyskać prawo do zwrotu:

 • 5 zł miesięcznie za opłacenie faktury w Orange dla Mobilnych Klientów Orange, czyli osób, które korzystają przynajmniej z jednej abonamentowej usługi mobilnej (np. mobilny internet) LUB:
 • 10 zł miesięcznie za opłacenie faktury w Orange w przypadku bycia Klientem z Pakietem Usług Orange, korzystającym z co najmniej jednej abonamentowej usługi mobilnej ORAZ stacjonarnej.

Klient z Pakietem Usług Orange – klient, który jest właścicielem co najmniej jednej aktywnej mobilnej usługi abonamentowej w sieci Orange oraz co najmniej jednej aktywnej stacjonarnej usługi abonamentowej (stacjonarna usługa głosowa lub internet stacjonarny w sieci Orange) oraz jest uprawniony do rabatu za połączenie usług mobilnych i stacjonarnych na Koncie Abonenckim (rabat Orange Open).

Pełny regulamin oferty znajdziesz tutaj.

Gwarancja niezmienności opłat, lepsze oprocentowanie oszczędności i preferencyjne warunki kredytowe

Jak już wspomnieliśmy, warunki uczestnictwa w obu promocjach są praktycznie takie same. Aby skorzystać z oferty „Dobry Start, lato 2016”, należy wykonać dokładnie te same czynności: do 18 sierpnia 2016 r. złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego, wyrazić wymagane zgody i aktywować rachunek. Z oferty nie będą mogły skorzystać osoby, które. posiadały dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Orange Finanse przed dniem 17 czerwca 2016 r.

Uczestnicy promocji mogą uzyskać następujące korzyści:

 • Gwarancję niezmienności opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do promocji, w tym:
  • darmowe otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego;
  • bezpłatną kartę debetową wydaną do Konta Osobistego;
  • darmowe korzystanie z bankomatów w kraju, przy użyciu karty debetowej wydanej do Konta Osobistego;
  • bezpłatne przelewy internetowe realizowane w złotówkach;

  Przypomnijmy, że oferta dotyczy Mobilnych Klientów Orange. W przypadku uczestników promocji, którzy dopiero przenoszą numer do Orange, zwolnienie z opłat obowiązuje od momentu przeniesienia numeru. Po okresie 24 miesięcy opłaty za konto będą pobierane zgodnie z obowiązującą Taryfą prowizji i opłat.

 • Promocyjne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego: 3,5% w skali roku dla środków do 10 000 zł przez 6 miesięcy dla Mobilnych Klientów Orange.

  Ważne! skorzystanie z tego profitu wymaga spełnienia spełnienia dodatkowego warunku - należy wykonać w danym miesiącu kalendarzowym płatności bezgotówkowe kartą debetową na kwotę min. 300 zł.

 • Promocyjne warunki dla kredytu odnawialnego "Limit na Start":
  • prowizja za udzielenie Kredytu Odnawialnego w wysokości 1,8% od kwoty uruchomionego Kredytu Odnawialnego, min. 55 zł;
  • stałe oprocentowanie nominalne 0% przez pierwsze trzy miesiące;
  • czas na złożenie wniosku o udzielenie Limitu na Start i podpisanie umowy Kredytu Odnawialnego to 60 dni kalendarzowych od daty otwarcia Konta Osobistego.
 • Promocyjne warunki Kredytu Gotówkowego udzielonego do kwoty 4000 zł:
  • oprocentowanie nominalne – 4,98% w skali roku.

Oferty promocyjne obu kredytów (odnawialnego i gotówkowego) wykluczają się.

Ważne! Aby skorzystać z promocyjnych warunków dla produktów kredytowych, nie trzeba być Mobilnym Klientem Orange. Wystarczy jedynie przystąpić do promocji i złożyć wniosek o kredyt.

Regulamin tej oferty znajdziesz tutaj.

Konto Osobiste i jego parametry

Zanim zdecydujemy się wziąć udział w promocji, przyjrzyjmy się parametrom promowanego przez bank konta. Opłaty za jego prowadzenie przedstawiają się następująco:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za korzystanie z karty;
 • 0 zł za przelewy internetowe, realizację zleceń stałych, realizację poleceń zapłaty;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce w promocji "Dobry Start, lato 2016"; standardowo opłata wynosi 5 zł miesięcznie (można jej uniknąć, wypłacając środki w bankomatach co najmniej 5 razy w miesiącu, nie wypłacając w ogóle lub rezygnując z karty płatniczej).

Więcej o Koncie Osobistym znajdziesz w tej analizie.

Taryfę opłat i prowizji Orange Finanse znajdziesz tutaj.

Naszym zdaniem

Oferta przygotowana przez Orange może zainteresować osoby często korzystające z płatności kartą oraz posiadające nadwyżki gotówki. Podwyższone oprocentowanie 3,5% w skali roku, jakie oferuje Orange Finanse, zdecydowanie warte jest rozważenia.

Jednak dla niektórych klientów najważniejszym argumentem przemawiającym za otwarciem konta może być gwarancja niezmienności (i braku) opłat przez 2 lata. Osoby, które skorzystają z promocyjnej oferty, mogą liczyć na bezpłatne prowadzenie rachunku, brak opłat za użycie karty debetowej, darmowe wypłaty z bankomatów w kraju oraz bezpłatne przelewy internetowe.

Ponadto – o ile zdecydują się na udział w obu promocjach i systematycznie opłacają faktury – otrzymają od banku premię w wysokości maks. 240 zł.

Reasumując, obie akcje powinny spodobać się klientom, którzy szukają ciekawych produktów oszczędnościowych, a jednocześnie chcą mieć tani w prowadzeniu rachunek bankowy. Niestety, podobnie jak we wcześniejszych edycjach, z promocji mogą skorzystać wyłącznie klienci sieci Orange.

Z ostatniej chwili

 • 14.12.2017 11:54

  BZ WBK potwierdził nabycie części Deutsche Banku. Kwota transakcji to 1,29 mld zł.

 • 14.12.2017 07:42

  Robiąc zakupy w bdsklep.pl i płacąc BLIK-iem można zyskać 30 zł na kolejne zakupy.

 • 13.12.2017 07:09

  Instalując nową aplikację PeoPay możesz zyskać do 150 zł do wydania na empik.com.

 • 11.12.2017 13:43

  Promocja "TAPnij kasę" Alior Banku została przedłużona do 31 grudnia 2017 r.

 • 11.12.2017 09:51

  BZ WBK przygotował prostą promocję, w której do zdobycia jest bon zakupowy na Allegro o wartości 100 zł. Szczegóły tutaj.

 • 8.12.2017 13:41

  Zakupy w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure kartami Raiffeisen Polbank, będą niemożliwe 10.12 w godzinach 6:00-10:00.

 • 8.12.2017 13:38

  W związku z pracami serwisowymi w sobotę od godziny 0:00 do 14:00 klienci Deutsche Bank mogą mieć problemy z dostępem do db easyNET i db powerNET.

 • 5.12.2017 13:01

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 4.12.2017 15:59

  Akcja „Bilet za 1 zł z MasterPass od mPay" została wznowiona. Pulę uzupełniono o kolejne 80 tys. biletów komunikacji miejskiej.

 • 4.12.2017 15:13

  Bank Pocztowy przygotował nową, praktycznie bezpłatną ofertę konta osobistego dla osób po 60. roku życia - Pocztowe Konto Aktywny Nestor.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.