Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym

Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym Źródło obrazka: strona promocji

Tegoroczne wakacje to czas obfitych łowów dla poszukiwaczy promocji na kartach kredytowych w Citibanku. Karty te zazwyczaj powiązane są i tak z niemałą liczbą programów rabatowych, ale teraz do standardowych profitów dochodzą jeszcze liczne prezenty od banku. W naszym zestawieniu przedstawiamy najciekawsze z aktualnych ofert specjalnych kart kredytowych w Citi Handlowym.

W przypadku promocji związanych z kartami kredytowymi w Citibanku naprawdę jest w czym przebierać. Bank przygotował bowiem dość różnorodną ofertę nagród, dzięki czemu nowemu klientowi łatwo jest znaleźć coś dla siebie.

Wszystkie przedstawione poniżej akcje odbywają się na niemal identycznych warunkach. Każda z nich jest również skierowana są do osób, które nie miały głównej karty kredytowej w Citi Handlowym od 1 stycznia 2015 r.

Należy jednak pamiętać, że promocje nie łączą się ze sobą, dlatego warto dokładnie prześledzić każdą ofertę i wybrać dla siebie najlepszą. Nasze krótkie zestawienie może być w tym celu pomocne.

400 zł na Allegro

Takie promocje lubimy najbardziej: 400 zł wypłacane jest w postaci vouchera, który możesz dowolnie wykorzystać w trakcie swoich zakupów na jednym z najpopularniejszych serwisów sprzedażowych. Nie ma tu wymogu minimalnej wartości zakupów czy określonej kategorii produktów – po prostu kupujesz to, co chcesz.

Warunki? Po wyrobieniu karty kredytowej w Citibanku powinieneś przeprowadzić nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł oraz choć raz zalogować się do systemu bankowości internetowej. Na spełnienie tych wymogów masz sporo czasu, bo od dwóch do prawie 3 miesięcy.

Promocja trwa do 31 stycznia 2018 r. Akcję szczegółowo opisaliśmy w tym artykule. O kartę w promocji możesz natomiast wnioskować na .

400 zł na elektronikę na morele.net

Fanów elektroniki powinna z kolei ucieszyć oferta, dzięki której można zyskać voucher o wartości 400 zł na zakupy w serwisie z elektroniką morele.net (w tym wypadku wartość zamówienia musi wynosić co najmniej 400 zł).

Warunki tej promocji są identyczne jak w przypadku oferty na Allegro: powinieneś wyrobić główną kartę Citibanku, np. darmową kartę Citi Simplicity, w ciągu niecałych 3 miesięcy wykonać nią transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł oraz przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości internetowej.

Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r. Dokładny jej opis znajdziesz tutaj. Z promocji możesz skorzystać za pośrednictwem .

400 zł na zakupy spożywcze na frisco.pl

Niemal identyczna oferta, jak dwie przedstawione powyżej, dotyczy zakupów na frisco.pl. Tym razem możesz otrzymać dwa vouchery po 200 zł każdy na zakupy w tym internetowym supermarkecie.

Warunki akcji nie różnią się od wymogów stawianych w dwóch poprzednich promocjach: po wyrobieniu karty kredytowej w Citi Handlowym pozostaje Ci wykonanie transakcji bezgotówkowych na min. 1000 zł oraz choć jedno zalogowanie się do serwisu bankowości internetowej.

W promocji możesz wziąć udział do 31 listopada 2017 r. Więcej szczegółów przedstawiliśmy w tym artykule. Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, przejdź na .

Voucher o wartości 360 zł do Storytel

Roczny abonament na wszystkie audiobooki i e-booki w serwisie storytel.pl to prawdziwa gratka dla miłośników literatury. Wartość tego prezentu to niemal 360 zł; dzięki temu zyskujesz nieograniczony dostęp do zasobów serwisu.

Warunki są bardzo proste: po otrzymaniu karty kredytowej Citibanku wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 400 zł. I tyle – voucher wędruje do Ciebie, a Ty możesz relaksować się z ulubionym audiobookiem.

Z oferty możesz skorzystać do 27 listopada 2017 r. Dokładnie prześwietliliśmy ją w tym artykule. Z promocji możesz skorzystać przechodząc .

Smartfon LG K4 Dual SIM

A może myślisz o zmianie telefonu? W takim wypadku zwróć uwagę na ofertę, w której możesz zdobyć smartfon LG K4 o wartości 499 zł brutto.

Warunki akcji nie są skomplikowane, choć chyba najbardziej wyśrubowane spośród wszystkich opisanych w tym artykule. Gdy już otrzymasz kartę kredytową, powinieneś przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę... min. 3000 zł. Niemniej masz na to od trzech do prawie 4 miesięcy (w zależności od tego, kiedy zawrzesz umowę o kartę), więc jeżeli planujesz większe zakupy w najbliższym kwartale, akcja ta może być dla Ciebie opłacalna.

Z tej promocji możesz skorzystać tylko do 30 września 2017 r., pozostało więc niewiele czasu na podjęcie decyzji. Szczegóły akcji opisaliśmy tutaj. Jeżeli ta promocja Cię zainteresowała, możesz z niej skorzystać przechodząc na tę stronę Citibanku.

400 zł na elektronikę do OleOle.pl

Ostatnia z ofert dotyczy vouchera o wartości 400 zł na zakupy w serwisie z RTV i AGD oleole.pl.

Warunki tej akcji nie różnią się zbytnio od opisanych wcześniej: powinieneś wyrobić główną kartę Citibanku, np. darmową kartę Citi Simplicity, w ciągu niecałych 2 miesięcy wykonać nią transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł oraz przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości internetowej.

Promocja trwa do 31 października 2017 r. Jej opis znajdziesz tutaj. Z promocji możesz skorzystać za pośrednictwem .

Dodatkowo zyskaj 750 zł w programie poleceń

To jeszcze nie wszystko: kiedy już otrzymasz swoją kartę kredytową, możesz wziąć udział w programie poleceń i zarekomendować kartę Citibanku swoim znajomym lub rodzinie. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz aż 150 zł. Maksymalnie kartę kredytową możesz polecić pięciu osobom, łącznie więc do zdobycia jest nawet 750 zł premii. Z kolei osoba polecona może zgarnąć tablet Lenovo TAB 4 7 Essential o wartości 425 zł.

Co ważne, nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków; bank stawia pewne wymagania tylko osobom polecanym – co oznacza, że prawdopodobnie będziesz musiał nieco przypilnować swoich przyjaciół... Zapewne po lekturze tego artykułu nie zdziwi Cię, że osoba polecona po wyrobieniu karty powinna przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej i wykonać nową „kredytówką” transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł. Ma na to od 2 do niemal 3 miesięcy. Polecany nie może również posiadać żadnej karty kredytowej w Citi Handlowym od 1 stycznia 2015 r.

Kiedy Twój przyjaciel spełni te wymogi, otrzyma tablet Lenovo, Ty zaś – 150 zł premii.

Do akcji można przystąpić do 31 grudnia 2017 r. Dokładnie przeanalizowaliśmy ją w tym artykule.

Podsumowanie

W ostatnim czasie Citi Handlowy zorganizował aż 6 promocji kart kredytowych. Oferty dotyczą wszystkich "kredytówek" dostępnych w Handlowym, my jednak polecamy zapoznanie się z darmową kartą Citi Simplicity, która nie wiąże się ani z kosztami wydania "plastiku", ani z comiesięcznymi opłatami za korzystanie z niej.

Warunki, jakie bank stawia uczestnikom wszystkich promocji, są do siebie bardzo podobne. Wystarczy, że nową kartą wydasz w ciągu dwóch-trzech miesięcy określoną kwotę (w zależności od akcji kwoty te wahają się od 400 zł do 3000 zł, jednak przeważnie jest to 1000 zł) i przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości internetowej Citi Handlowego.

A do zdobycia są vouchery o wartości 400 zł na allegro.pl, morele.net lub do frisco pl, roczny abonament do serwisu storytel.pl, a nawet nowoczesny smartfon. Zróżnicowanie nagród sprawia, że bez większego trudu znajdziesz coś dla siebie.

A gdy już otrzymasz swoją "kredytówkę", możesz polecić ten produkt swoim przyjaciołom lub rodzinie, dzięki czemu zyskujesz możliwość zdobycia aż 750 zł premii (po 150 zł za każdego poleconego). Są to propozycje zdecydowanie warte rozważenia.

Na koniec prezentujemy tabelkę, która podsumowuje najważniejsze informacje dotyczące opisanych wyżej promocji:

Data zakończenia Wartość nagrody Rodzaj nagrody Warunki do spełnienia
30 września 499 zł

Smartfon LG K4

 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wydanie za pomocą karty min. 3000 zł (mamy na to 3 miesiące czasu)

31 października 400 zł Voucher na zakupy do OleOle.pl
 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wydanie za pomocą karty min. 1000 zł (mamy na to 2 miesiące czasu)

27 listopada 360 zł Roczny abonament na korzystanie ze Storytel
 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wydanie za pomocą karty min. 400 zł (mamy na to miesiąc czasu)

30 listopada 400 zł Voucher na zakupy do Frisco.pl
 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wydanie za pomocą karty min. 1000 zł (mamy na to 2 miesiące czasu)

31 grudnia 400 zł Voucher na zakupy do Morele.pl
 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wydanie za pomocą karty min. 1000 zł (mamy na to 2 miesiące czasu)

31 grudnia do 750 zł dla polecającego* i 425 zł dla poleconego Nagroda pieniężna (dla polecającego) i tablet Lenovo TAB7 Essential (dla poleconego)
 • Skuteczne polecenie znajomemu karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się przez znajomego do systemu bankowości Citibank Online

 • Wydanie przez znajomego kartą m.in. 1000 zł (ma na to 2 miesiące czasu)

31 stycznia 2018 r. 400 zł Voucher na zakupy do Allegro.pl
 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wydanie za pomocą karty min. 1000 zł (mamy na to 2 miesiące czasu)

Wszystkie zaprezentowane promocje skierowane są do osób, które od 1 stycznia 2015 roku nie miały głównej karty kredytowej w Citi Handlowym.

* Nagroda dla polecającego za każde pojedyncze polecenie wynosi 150 zł. Łącznie można polecić do 5 osób.

Z ostatniej chwili

 • 20.09.2017 10:42

  Klienci ING Banku Śląskiego wykonali już milion transakcji zbliżeniowych telefonem.

 • 15.09.2017 14:31

  mBank wprowadza nową taryfę opłat i prowizji. Podwyższa opłaty za wpłatomaty Euronetu (do 0,2% min. 2 zł) oraz zapowiada nową kartę Visa Foto.

 • 7.09.2017 08:41

  Rada Polityki Pieniężnej po raz kolejny pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 4.09.2017 06:28

  W mBanku można uniknąć opłaty za wydanie karty do rachunku eMax Walutowego, jeśli zamówimy ją do końca września 2017 r.

 • 1.09.2017 17:19

  Citibank przedłużył do końca września promocję, w której za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać smartfona LG K4 Dual SIM. Sprawdź szczegóły.

 • 1.09.2017 11:02

  BZ WBK przedłużył promocję Konta Firmowego Godnego Polecenia, w ramach której można uzyskać zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku.

 • 28.08.2017 09:00

  Zysk netto PKO BP w II kwartale 2017 r. wyniósł 857 mln. zł. Jest to ok. 16,5 mln zł mniej niż rok wcześniej.

 • 27.08.2017 09:11

  Bank Millennium uruchomił nową edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Ponownie można zyskać 2,5% dla nowych środków do 100 000 zł.

 • 21.08.2017 10:38

  Orange Finanse przedłużył promocje dla nowych klientów. Obecnie na koncie oszczędnościowym można zyskać 3,6%.

 • 17.08.2017 14:28

  Nowa akcja Mastercard: płacąc kartami Mastercard lub Maestro w Empiku, fundujesz posiłki dla głodujących dzieci w Rwandzie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.