Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym

Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym Źródło obrazka: strona promocji

Tegoroczne wakacje to czas obfitych łowów dla poszukiwaczy promocji na kartach kredytowych w Citibanku. Karty te zazwyczaj powiązane są i tak z niemałą liczbą programów rabatowych, ale teraz do standardowych profitów dochodzą jeszcze liczne prezenty od banku. W naszym zestawieniu przedstawiamy najciekawsze z aktualnych ofert specjalnych kart kredytowych w Citi Handlowym.

W przypadku promocji związanych z kartami kredytowymi w Citibanku naprawdę jest w czym przebierać. Bank przygotował bowiem dość różnorodną ofertę nagród, dzięki czemu nowemu klientowi łatwo jest znaleźć coś dla siebie.

Wszystkie przedstawione poniżej akcje odbywają się na niemal identycznych warunkach. Każda z nich jest również skierowana są do osób, które nie miały głównej karty kredytowej w Citi Handlowym od 1 stycznia 2015 r.

Należy jednak pamiętać, że promocje nie łączą się ze sobą, dlatego warto dokładnie prześledzić każdą ofertę i wybrać dla siebie najlepszą. Nasze krótkie zestawienie może być w tym celu pomocne.

400 zł na Allegro

Takie promocje lubimy najbardziej: 400 zł wypłacane jest w postaci vouchera, który możesz dowolnie wykorzystać w trakcie swoich zakupów na jednym z najpopularniejszych serwisów sprzedażowych. Nie ma tu wymogu minimalnej wartości zakupów czy określonej kategorii produktów – po prostu kupujesz to, co chcesz.

Warunki? Po wyrobieniu karty kredytowej w Citibanku powinieneś przeprowadzić nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł oraz choć raz zalogować się do systemu bankowości internetowej. Na spełnienie tych wymogów masz sporo czasu, bo od dwóch do prawie 3 miesięcy.

Promocja trwa do 31 stycznia 2018 r. Akcję szczegółowo opisaliśmy w tym artykule. O kartę w promocji możesz natomiast wnioskować na .

400 zł do perfumerii Douglas

Poniższa promocja to voucher o wartości 400 zł do perfumerii Douglas (internetowej lub sklepów stacjonarnych).

Wymagania stawiane klientom w tej akcji są podobne do już wspomnianych: powinieneś wyrobić główną kartę Citibanku, np. darmową kartę Citi Simplicity, w ciągu kolejnych 2 miesięcy wykonać nią po min. 5 transakcji oraz przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości internetowej.

Promocja trwa do 31 stycznia 2018 r. Jej opis znajdziesz tutaj. Z promocji możesz skorzystać za pośrednictwem .

400 zł do OleOle!

Kolejna oferta kart kredytowych jest podobna do powyższej. Tutaj możesz otrzymać voucher o wartości 400 zł na zakupy w internetowym sklepie OleOle!.

Warunki akcji nie różnią się od wymogów stawianych w promocji z Frisco: po wyrobieniu karty kredytowej w Citi Handlowym pozostaje Ci wykonanie transakcji bezgotówkowych na min. 1000 zł oraz choć jedno zalogowanie się do serwisu bankowości internetowej.

Do akcji możesz przystąpić do 31 stycznia 2018 r. Więcej szczegółów przedstawiliśmy w tym artykule. Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, przejdź na .

400 zł na Wakacje.pl

Jeśli planujesz wyjazd zagraniczny, może zainteresować Cię promocja, w której możesz otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie (lub biurze stacjonarnym) Wakacje.pl

Wymagania stawiane w promocji są podobne do akcji z Douglas - wystarczy wyrobić kartę kredytową w Citi Handlowym, zalogować się raz do bankowości internetowej oraz w ciągu dwóch miesięcy, liczonych od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę, wykonanie min. 5 transakcji kartą kredytową (w każdym miesiącu).

Z oferty możesz skorzystać do 31 stycznia 2018 r. Promocję opisaliśmy w tym tekście. Jeżeli propozycja jest dla Ciebie atrakcyjna, do akcji przystąpisz na t.

300 zł do Biedronki

Ostatnia z akcji promujących karty kredytowe Citibanku oferuje 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Warunki tej promocji są identyczne do akcji z Douglas. Aby zyskać voucher, należy wyrobić kartę kredytową w Citi Handlowym, zalogować się do bankowości internetowej, a następnie w ciągu kolejnych 2 miesięcy wykonać po minimum 5 transakcji (w każdym z miesięcy).

Oferta ważna jest do 5 lutego 2018 r. Szczegóły znajdziesz w tym artykule, a do akcji przystąpisz poprzez .

Podsumowanie

W Citi Handlowym dostępnych jest obecnie aż 5 promocji kart kredytowych. Oferty dotyczą wszystkich "kredytówek" dostępnych w Handlowym, my jednak polecamy zapoznanie się z darmową kartą Citi Simplicity, która nie wiąże się ani z kosztami wydania "plastiku", ani z comiesięcznymi opłatami za korzystanie z niej.

Warunki, jakie bank stawia uczestnikom wszystkich promocji, są do siebie bardzo podobne. Wystarczy, że nową kartą wydasz w ciągu dwóch-trzech miesięcy określoną kwotę (w zależności od akcji kwoty te wahają się od 400 zł do 3000 zł, jednak przeważnie jest to 1000 zł) i przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości internetowej Citi Handlowego.

A do zdobycia są vouchery o wartości 400 zł na Allegro.pl, OleOle!, Wakacje.pl lub perfumerii Douglas bądź 300 zł do sklepów Biedronka. Zróżnicowanie nagród sprawia, że bez większego trudu znajdziesz coś dla siebie.

Na koniec prezentujemy tabelkę, która podsumowuje najważniejsze informacje dotyczące opisanych wyżej promocji:

Data zakończenia Wartość nagrody Rodzaj nagrody Warunki do spełnienia
31 stycznia 2018 r. 400 zł Voucher na zakupy do Allegro.pl
 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wydanie za pomocą karty min. 1000 zł (mamy na to 2 miesiące czasu)

31 stycznia 2018 r. 400 zł Voucher na zakupy do OleOle!
 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wydanie za pomocą karty min. 1000 zł (mamy na to 2 miesiące czasu)

31 stycznia 2018 r. 400 zł Voucher na zakupy do Douglas
 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wykonanie kartą min. 5 transakcji miesięcznie (mamy na to 2 miesiące czasu)

31 stycznia 2018 r. 400 zł Voucher na zakupy w serwisie Wakacje.pl
 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wykonanie kartą min. 5 transakcji miesięcznie (mamy na to 2 miesiące czasu)

5 lutego 2018 r. 300 zł Voucher do sklepów Biedronka
 • Wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

 • Zalogowanie się do systemu bankowości Citibank Online

 • Wykonanie kartą min. 5 transakcji miesięcznie (mamy na to 2 miesiące czasu)

Wszystkie zaprezentowane promocje skierowane są do osób, które od 1 stycznia 2015 roku nie miały głównej karty kredytowej w Citi Handlowym.

* Nagroda dla polecającego za każde pojedyncze polecenie wynosi 150 zł. Łącznie można polecić do 5 osób.

Z ostatniej chwili

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.