Money Mania VI: 120 zł za założenie konta i lokaty oraz aktywność w promocji Toyota Banku

Promocja zakończyła się dnia 19 czerwca 2016 r.

Money Mania VI: 120 zł za założenie konta i lokaty oraz aktywność w promocji Toyota Banku Źródło obrazka: strona promocji Money Mania VI

Osoby, które zdecydują się na udział w Money Manii VI, otrzymają 50 zł premii za założenie Konta Jedynego i lokaty „Plan Depozytowy na 100 dni”. Dodatkowo za przystąpienie do promocji „Tankuj korzyści do pełna” i spełnienie jej warunków otrzymają bonus w wysokości 70 zł. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów Toyota Banku i trwa do 19 czerwca 2016 roku.

Organizatorem akcji promocyjnej „Money Mania VI” oraz fundatorem nagród jest „Money.pl” sp. z o.o., właściciel popularnego portalu o tematyce finansowej.

We wspólnej akcji serwisu i Toyota Banku można uzyskać de facto trzy różne premie, łącznie dające 120 zł:

 • 50 złotowy bonus za założenie Konta Jedynego oraz lokaty „Plan depozytowy na 100 dni”.
 • 20 zł dodatkowej premii za przystąpienie do promocji „Tankuj korzyści do pełna”.
 • 50 zł nagrody za aktywne uczestnictwo we wspomnianej wyżej promocji.

W przypadku uczestników, którzy nie skorzystają z oferty „Tankuj korzyści do pełna”, wartość premii ograniczy się do 50 zł.

Z promocji wykluczone są osoby, które w okresie od 15 października 2014 roku do 15 maja 2016 roku posiadały lub zamknęły Konto Jedyne w Toyota Banku.

Premia I: 50 zł za Konto Jedyne i lokatę w Toyota Banku

Aby otrzymać bonus, należy spełnić następujące warunki:

 1. Do 19 czerwca 2016 r. zarejestruj się na stronie serwisu www.moneymania.pl i załóż swój profil w aplikacji promocyjnej, podając adres email oraz imię i nazwisko. Potwierdź rejestrację w promocji, klikając w link umieszczony w wiadomości email, przesłanej przez organizatora.
 2. Złóż wniosek o Konto Jedyne na stronie serwisu banku za pośrednictwem linka przesłanego przez organizatora promocji. Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług Toyota Bank za pomocą telefonu i środków komunikacji elektronicznej, a także zgodzić się na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. W innym przypadku nie otrzymasz premii.
 3. Do 19 lipca 2016 r. załóż co najmniej jedną lokatę „Plan Depozytowy na 100 dni” za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej i wpłać na nią min. 10 000 zł.
 4. Utrzymaj wymagane saldo na depozycie przez co najmniej 70 dni.
 5. Do dnia 20 października 2016 r. uzupełnij w aplikacji promocyjnej swoje dane, podając imię, nazwisko i numer aktywnego Konta Jedynego;
 6. Utrzymaj rachunek osobisty co najmniej do 31 października (lub do 30 listopada 2016, jeżeli dodatkowo zdecydujesz się na udział w promocji „Tankuj korzyści do pełna”).

Ważne! Założenie większej liczby lokat nie będzie miało wpływu na wysokość premii. Oznacza to, że premię 50 zł za założenie konta i lokaty można zgarnąć tylko raz.

Premia II: 20 zł za przystąpienie do promocji „Tankuj korzyści do pełna”

Ten dodatkowy bonus trafi do osób, które spełnią wymienione wcześniej warunki oraz skorzystają z oferty specjalnej „Tankuj korzyści do pełna”. W tym celu najpóźniej do dnia 19 lipca 2016 roku muszą zgłosić swój udział we wspomnianej promocji (telefonicznie, kontaktując się z infolinią banku lub wypełniając formularz zgłoszeniowy).

Warto przypomnieć, że w ramach akcji „Tankuj korzyści do pełna” klient banku może również otrzymać:

 • zwrot części opłat za paliwo zakupione za pomocą wydanej przez bank karty debetowej – od 5 do 10% każdego wydatku. Maksymalna wysokość moneybacku wynosi 50 zł w miesiącu i 600 zł w ciągu roku;
 • darmowe pakiety assistance (Moto i Medyczny).

Z naszą dokładną analizą tej promocji możesz się zapoznać w tym artykule.

Premia III: 50 zł – premia za aktywność

Dla klientów, którzy założą konto i lokatę, przystąpią do promocji „Tankuj korzyści do pełna” i w trzech dowolnych miesiącach w okresie od 1 lipca do 31 października 2016 r. spełnią warunki uprawniające do zwrotu kosztów za paliwo, organizator przygotował nagrodę w wysokości 50 zł.

Zasady uczestnictwa w promocji „Tankuj korzyści do pełna” opisaliśmy w tym artykule.

Określ swój plan zdobycia premii!

W promocji Money Mania można uzyskać 50 zł, 70 zł lub 120 zł premii. To, ile zyskasz, zależy od tego, jaką aktywnością się wykażesz. Z reguły - im wyższa premia do zdobycia, tym więcej czynności należy wykonać i o większej liczbie warunków trzeba pamiętać. Prezentuje to poniższa tabelka:

Poziom Wymagana aktywność finansowa Premia za aktywność Całkowita premia
1

Wymagana jest stosunkowo niewielka aktywność:

 • założyć Konto Jedyne w promocji Money Mania
 • otworzyć co najmniej jedną lokatę "Plan Depozytowy na 100 dni" i opłacić ją kwotą min. 10 000 zł
 • utrzymać saldo na lokacie przez co najmniej 70 dni
50 zł 50 zł
2

Wymagana jest niewielka aktywność:

 • przystąpić do promocji "Tankuj korzyści do pełna"
20 zł

70 zł, ponieważ:

 • 50 zł (poziom 1)
 • 20 zł (poziom 2)
3

Wymagana jest większa aktywność. W 3 dowolnych miesiącach (między lipcem a październikiem 2016 r.) należy:

 • utrzymać na rachunku osobistym (Konto Jedyne) średnie saldo w wysokości min. 1000 zł
 • utrzymać na rachunkach oszczędnościowych lub lokatach min. 10 000 zł
 • wykonać transakcje kartą płatniczą na łączną kwotę min. 500 zł, ale uwaga - nie wliczają się transakcje na stacji paliw i zakupy paliwa!

50 zł

120 zł, ponieważ:

 • 50 zł (poziom 1)
 • 20 zł (poziom 2)
 • 50 zł (poziom 3)

Wypłata nagród

Do 10 października 2016 r. bank powiadomi o zakwalifikowaniu do otrzymania premii za założenie konta i lokaty oraz premii dodatkowej za przystąpienie do promocji „Tankuj korzyści do pełna” (50 zł + 20 zł). Oba bonusy zostaną przekazane jednym przelewem na Konto Jedyne uczestnika promocji w terminie do dnia 31 października 2016 r.

Z kolei powiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymania premii za aktywność nastąpi do dnia 21 listopada 2016 r. Premia za aktywność będzie wypłacona w terminie do 30 listopada 2016 r.

Wszystkie premie są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Jedyne w Toyota Banku

Warunkiem uczestnictwa w najnowszej edycji Money Manii jest założenie konta osobistego i lokaty. Warto więc przyjrzeć się parametrom obu produktów i sprawdzić, czy odpowiadają one naszym potrzebom. Podstawowe opłaty Konta Jedynego prezentują się następująco:

 • miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 2,49 zł. Bank zwraca tę opłatę, jeżeli kwota transakcji dokonanych kartą wynosi przynajmniej 400 zł miesięcznie;
 • bezpłatne wydanie i posiadanie karty płatniczej - do konta wydawana jest karta VISA PayWave umożliwiająca realizację płatności zbliżeniowych;
 • bezpłatne przelewy internetowe i zlecenia stałe;
 • płatne wpłaty i wypłaty gotówkowe (1% min. 10 zł od wpłacanej/wypłacanej kwoty);
 • płatna 4. i każda następna wypłata z bankomatów w miesiącu.

Więcej informacji o rachunku znajdziesz w tej analizie Konta Jedynego. Taryfę opłat i prowizji Toyota Banku znajdziesz tutaj.

Lokata „Plan depozytowy na 100 dni”

Oprocentowanie lokaty "Plan depozytowy na 100 dni" jest stałe i wynosi gwarantowane 2,4% w skali roku. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec okresu lokaty. W przypadku wycofania środków przed terminem zapadalności odsetki nie są wypłacane. Lokatę można założyć wyłącznie za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Toyota Banku.

Komentarz redakcji

Najnowszą ofertę promocyjną Toyota Banku można rozpatrywać w dwóch wariantach: maksimum i minimum.

Opcja maksimum wymaga od uczestników sporego zaangażowania – aby uzyskać nagrodę w wysokości 120 zł, należy założyć rachunek osobisty i lokatę, a także wziąć udział w równoległej promocji i tym samym spełnić kilka dodatkowych warunków, np. utrzymywać odpowiednie saldo na koncie osobistym oraz często płacić kartą debetową.

Z drugiej strony osoby, które skorzystają z obu ofert, otrzymają całkiem przyzwoicie oprocentowany depozyt i bonusy przyznawane w ramach jednej i drugiej promocji – do 120 zł w Money Manii oraz maks. 150 zł zwrotu w ramach akcji „Tankuj korzyści do pełna” (50 zł x 3 miesiące, podczas których należy wykazać się aktywnością uprawniającą do zwrotu kosztów za paliwo).

Warto także rozważyć drugi scenariusz - zgarnięcie 50 zł premii za otwarcie konta i założenie lokaty. W tej opcji zarówno warunek aktywności, jak i wysokość premii są stosunkowo niewielkie, a premia 50 zł podwyższa efektywne oprocentowanie brutto lokaty nawet do 4,65% w skali roku (dla wpłaty 10 000 zł).

Reasumując, promocja może z jednej strony spodobać się osobom, które posiadają spore oszczędności, są w stanie spełnić warunki salda na rachunku osobistym i pragną zaoszczędzić na kosztach paliwa. Z drugiej - osobom, które chcą w stosunkowo prosty sposób zdobyć 50 zł premii za otwarcie konta i lokaty. Pozostałe osoby powinny rozważyć wszystkie za i przeciw, zanim postanowią skorzystać z najnowszej Money Manii.

Z ostatniej chwili

 • 29.03.2017 14:00

  Z początkiem marca rozpoczął działalność w Polsce estoński AS Inbank S.A, oferujący wyłącznie produkty oszczędnościowe i kredytowe dla klientów indywidualnych. Więcej informacji na temat banku znajdziesz tutaj

 • 28.03.2017 13:46

  W aplikacji mobilnej BZ WBK pojawiła się nowa opcja: możliwość opłacania zakupów w sklepach internetowych za pomocą BLIK-a bez przepisywania kodu, czyli tzw. one click.

 • 28.03.2017 13:32

  Bank Millennium udostępnił w serwisie bankowości internetowej Millenet nową usługę - przelewy natychmiastowe Express Elixir do ZUS, US oraz urzędów celnych.

 • 23.03.2017 11:12

  Alior Bank: 24 marca od godz. 23 do 27 marca do godz. 6 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości. Powodem są prace związane z połączeniem z Bankiem BPH.

 • 17.03.2017 13:18

  T-Mobile Usługi Bankowe: od 17.03 (piątek) od godz. 23:00 do 18.03 (sobota) do godz. 09:00 Bankowość Mobilna będzie niedostępna z powodu prac serwisowych.

 • 16.03.2017 15:05

  W ostatnim kwartale 2016 r. zysk netto Getin Noble Bank wyniósł 2,9 mln zł.

 • 16.03.2017 15:01

  Zysk netto Grupy BGŻ BNP Paribas w 2016 r. wyniósł 76,9 mln zł (wobec 13,3 mln zł w 2015 r.). Skok wynika w dużej mierze z połączenia kilku podmiotów Grupy

 • 15.03.2017 14:40

  ING zamknął program Bankujesz-zyskujesz. W jego miejsce uruchomiono program Moje rabaty umożliwiający zakupy ze zniżką w sklepach tradycyjnych i online.

 • 14.03.2017 14:36

  Usługa HCE - płatności zbliżeniowe telefonem - jest od dzisiaj dostępna w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2017 09:31

  Getin Bank podniósł oprocentowanie promocyjne Konta Oszczędnościowego do 2,5% dla kwot do 100 tys. zł. Obecni klienci mogą liczyć na oprocentowanie 2,2%.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.