VI edycja "Mam PKO": 100 zł za założenie konta w PKO BP i 50 zł za każde polecenie

VI edycja "Mam PKO": 100 zł za założenie konta w PKO BP i 50 zł za każde polecenie Źródło obrazka: Strona PKO BP

PKO BP uruchamia kolejną edycję programu poleceń, skierowaną zarówno do obecnych, jak i nowych klientów banku. Uczestnicy, którzy skutecznie zachęcą inne osoby do założenia konta lub pakietu (rachunku firmowego) w PKO BP, otrzymają od banku 50 zł premii. Natomiast nowi klienci za spełnienie bardzo prostych warunków mogą liczyć na bonus w wysokości 100 zł.

Ponadto 3 osoby, z rekomendacji których zostanie otwartych najwięcej rachunków w PKO BP, mają szansę na zdobycie dodatkowej nagrody – dodajmy, że w tej edycji wyjątkowo szczodrej:

 • I miejsce - 5000 zł,
 • II miejsce - 3000 zł,
 • III miejsce - 1000 zł.

VI edycja Programu „Mam PKO” trwa od 1 lutego do 1 maja 2017 r. Obecni klienci banku, który brali udział w poprzednich odsłonach, nie muszą powtórnie rejestrować się w programie.

Obecny klient – jeżeli chcesz polecić konto...

W akcji mogą wziąć udział posiadacze lub współposiadacze dowolnego konta lub pakietu PKO Banku Polskiego (z wyłączeniem kont Inteligo prowadzonych przez PKO Bank Polski), przy czym w przypadku pakietów firmowych może to być jedynie osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą lub wspólnik spółki cywilnej.

Bank nie stawia większych wymagań co do sposobów polecania konta, do usług PKO BP można zachęcać zarówno osobiście, jak i przez portale społecznościowe, komunikatory czy maile. Najważniejsze jest, aby nowy klient podał przy zakładaniu nowego rachunku kod polecenia osoby, która rekomenduje usługi PKO BP. Kod polecenia to numer telefonu osoby rekomendującej, który podała w banku przy podpisywaniu umowy o konto.

Jeżeli polecający klient nie jest pewien, jaki to numer, można to łatwo sprawdzić w serwisie iPKO (zakładka „Dane osobowe”) lub dzwoniąc do konsultanta bankowego.

Warunki, jakie muszą zostać spełnione, aby obecny klient otrzymał premię 50 zł:

 1. Zarejestrować się w programie „Mam PKO” na stronie: mam.pkobp.pl/polecaj-i-zarabiaj/.
 2. Zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych.
 3. Skutecznie zarekomendować konto lub pakiet w PKO BP, przy czym skuteczne polecenie konta to wypełnienie przez nowego klienta opisanych poniżej wymogów.

Jak otrzymać 100 zł nagrody – wskazówki dla nowych klientów

Zgodnie z regulaminem programu nowym klientem jest osoba, która w ciągu ostatnich 3 lat liczonych od daty rozpoczęcia VI edycji programu nie posiadała w PKO BP kont osobistych lub firmowych (pakietów) wymienionych w kolejnym podrozdziale. Ponadto nowy klient powinien spełnić łącznie poniższe wymagania:

 1. Otworzyć nowy rachunek lub pakiet (konto firmowe) w PKO BP na stronie internetowej i podać kod dostępu polecającego klienta banku.
  • Wyrazić zgodę na przesyłanie informacji marketingowych przez PKO BP.
 2. Aktywować nowe konto lub pakiet w serwisie iPKO w ciągu 30 dni od założenia rachunku lub pakietu.
 3. W przypadku nowego konta (zarówno indywidualnego, jak i firmowego) w ciągu 30 dni wykonać:
  • co najmniej jedną transakcję nową kartą debetową o łącznej wartości min. 200 zł w punktach usługowo-handlowych,
  • przynajmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK o łącznej wartości min. 10 zł w punktach usługowo-handlowych,
  • w obu przypadkach transakcje internetowe nie są brane pod uwagę.

Nowy klient może wskazać tylko jednego polecającego, obecnego klienta banku i otrzymać tylko jedną nagrodę za otwarcie rachunku lub pakietu w ramach aktualnej edycji programu. W przypadku, gdy nowo otwarte konto jest kontem wspólnym, nagroda zostanie przekazana tej osobie, której dane zostały podane we wniosku w pierwszej kolejności.

Regulamin programu „Mam PKO” znajdziesz tutaj. Przeczytaj także o zasadach VI edycji.

Rachunki rekomendowane w programie poleceń

W ramach programu „Mam PKO” można polecać zarówno konta osobiste, jak i firmowe (pakiety). Rachunki osobiste biorące udział w akcji to:

Rachunki firmowe, które można polecić:

 • Pakiet Biznes Rozwój;
 • Pakiet Biznes Debiut 18;
 • Pakiet Biznes Komfort Plus;
 • Pakiet Biznes Sukces Plus;
 • Pakiet Mobilny dla Firm.

Wypłata nagrody

Nagrody zostaną przekazane uczestnikom programu w formie przelewu na rachunek. Jeżeli wartość nagrody przekroczy 760 zł, bank doliczy do premii kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego i przekaże go na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego.

Zdaniem redakcji

Kolejna odsłona programu „Mam PKO” wykorzystuje sprawdzoną formułę i niemal do złudzenia przypomina wcześniejsze edycje. Obecni klienci banku mogą uzyskać premię za polecenie, nowi – nieco wyższą premię powitalną. Ponadto na najbardziej aktywnych uczestników programu czekają dodatkowe nagrody pieniężne - 5000, 3000 i 1000 zł.

Warunki, jakie bank postawił przed obecnymi i nowymi klientami, są bardzo proste i nietrudne do spełnienia. Nowi klienci muszą wykonać co najmniej jedną transakcję kartą o łącznej wartości min. 200 zł i przynajmniej jedną transakcję z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK o łącznej wartości min. 10 zł - w zamian mogą liczyć na premię w wysokości 100 zł. Natomiast premia, jaka czeka na aktualnych klientów, to 50 zł za otwarcie rachunku (osobistego lub firmowego) przez osobę, która w ciągu ostatnich 3 lat nie posiadała konta w PKO Banku Polskim.

Pewnym mankamentem akcji jest to, że aby skorzystać z promocji, musimy znać kogoś, kto posiada rachunek w PKO BP i przystąpił do programu rekomendacyjnego. Jeżeli jednak ten wymóg nie jest dla nas przeszkodą, oferta PKO BP jest warta rozważenia.

Z ostatniej chwili

 • 28.03.2017 13:46

  W aplikacji mobilnej BZ WBK pojawiła się nowa opcja: możliwość opłacania zakupów w sklepach internetowych za pomocą BLIK-a bez przepisywania kodu, czyli tzw. one click.

 • 28.03.2017 13:32

  Bank Millennium udostępnił w serwisie bankowości internetowej Millenet nową usługę - przelewy natychmiastowe Express Elixir do ZUS, US oraz urzędów celnych.

 • 23.03.2017 11:12

  Alior Bank: 24 marca od godz. 23 do 27 marca do godz. 6 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości. Powodem są prace związane z połączeniem z Bankiem BPH.

 • 17.03.2017 13:18

  T-Mobile Usługi Bankowe: od 17.03 (piątek) od godz. 23:00 do 18.03 (sobota) do godz. 09:00 Bankowość Mobilna będzie niedostępna z powodu prac serwisowych.

 • 16.03.2017 15:05

  W ostatnim kwartale 2016 r. zysk netto Getin Noble Bank wyniósł 2,9 mln zł.

 • 16.03.2017 15:01

  Zysk netto Grupy BGŻ BNP Paribas w 2016 r. wyniósł 76,9 mln zł (wobec 13,3 mln zł w 2015 r.). Skok wynika w dużej mierze z połączenia kilku podmiotów Grupy

 • 15.03.2017 14:40

  ING zamknął program Bankujesz-zyskujesz. W jego miejsce uruchomiono program Moje rabaty umożliwiający zakupy ze zniżką w sklepach tradycyjnych i online.

 • 14.03.2017 14:36

  Usługa HCE - płatności zbliżeniowe telefonem - jest od dzisiaj dostępna w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2017 09:31

  Getin Bank podniósł oprocentowanie promocyjne Konta Oszczędnościowego do 2,5% dla kwot do 100 tys. zł. Obecni klienci mogą liczyć na oprocentowanie 2,2%.

 • 9.03.2017 14:59

  Zysk netto Alior Banku w 2016 r. wyniósł aż 618 mln zł. Dla porównania, w 2015 r. był to 310 mln zł netto.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.