Loteria "Blikomania" - wygraj nawet 100 000 zł za transakcje BLIK-iem

Promocja zakończyła się dnia 4 marca 2017 r.

Loteria "Blikomania" - wygraj nawet 100 000 zł za transakcje BLIK-iem Żródło obrazka: strona organizatora promocji

Ruszyła loteria "Blikomania" mająca na celu promowanie płatności mobilnych BLIK. Łączna pula nagród w konkursie wynosi blisko 400 tysięcy złotych. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy najpóźniej do 4 marca 2017 r. zarejestrować się na stronie organizatora i przeprowadzić co najmniej jedną transakcję BLIK-iem. Na zwycięzców czekają nagrody - każdego dnia można wygrać do 1000 zł, a 6 marca 2017 r. wylosowana zostanie nagroda główna: 100 000 zł.

Organizatorem loterii promocyjnej pod nazwą „Blikomania” jest Polski Standard Płatności Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Nadzór nad prawidłowym przebiegiem akcji sprawuje trzyosobowa komisja, w skład której wchodzi m.in.osoba legitymująca się świadectwem zawodowym wydanym przez Ministra Finansów.

W trakcie trwania loterii uczestnik może wygrać dowolną liczbę nagród, z tym zastrzeżeniem, że raz nagrodzona transakcja nie jest uwzględniania w kolejnych losowaniach. Pierwsze typowanie zwycięzców odbędzie się w dniu 6 grudnia 2016 r., zaś ostatnie - 6 marca 2017 r.

Wygraj 100, 1000, 10 000 a nawet 100 000 zł

Dla laureatów organizator przewidział następujące nagrody:

 • 1 nagrodę główną w wysokości 100 000 zł wraz z nagrodą dodatkową 11 111 zł przeznaczoną na opłacenie należnego podatku od wygranej – losowaną w ostatnim dniu trwania loterii, czyli 6 marca 2017 r.);
 • 9 nagród o wartości 11 111 zł każda (w tym 10 000 zł przeznaczone na nagrodę oraz 1 111 zł na należny podatek) – te nagrody losowane są 3 razy w każdym z kolejnych trzech miesięcy;
 • 90 nagród pieniężnych o wartości 1000 zł każda (każdego dnia roboczego losowana jest jedna taka nagroda);
 • 900 nagród pieniężnych o wartości 100 zł każda (każdego dnia roboczego losowanych jest 10 takich nagród).

Organizator wyłania zwycięzców codziennie, z wyjątkiem sobót i niedziel (zaległe losowania za dni wolne odbywają się w pierwszym dniu roboczym). Każde kolejne losowanie obejmuje płatności BLIK dokonane w określonym przedziale czasowym (zakres dat branych pod uwagę w określonym losowaniu znajdziesz w Kalendarzu stanowiącym załącznik do regulaminu).

W pierwszej kolejności losowane są nagrody o wartości 100 zł, a następnie nagrody o wartości 1 000 zł. Jeżeli w danym dniu - zgodnie z kalendarzem losowań – typowane są także nagrody o wyższej wartości, wówczas kolejne losowanie dotyczy nagrody o wartości 10 000 zł. Nagroda główna jest losowana tylko raz – 6 marca 2017 r. - i i uwzględnia transakcje BLIK przeprowadzone w okresie od dnia 5 grudnia 2016 r. do dnia 4 marca 2017 r.

Kto może wziąć udział w loterii?

Uczestnikami loterii mogą być zarówno osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, jak i osoby małoletnie, które ukończyły lat 13 (za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego), zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunkiem uprawniającym do udziału w akcji jest posiadanie co najmniej jednej aplikacji mobilnej wydanej przez banki będące uczestnikiem Systemu BLIK. Tak więc z loterii mogą skorzystać wyłącznie klienci następujących instytucji finansowych:

 • Alior Banku S.A.,
 • T-Mobile Usługi Bankowe,
 • Banku Millennium S.A.,
 • BZ WBK S.A.,
 • Getin Noble Banku S.A,
 • ING Banku Śląskiego S.A.,
 • mBanku S.A.,
 • Orange Finanse,
 • PKO Banku Polskiego S.A.

Powtórzmy: tylko klienci wyżej wymienionych banków mogą wypełnić zgłoszenie na stronie organizatora. Każdemu prawidłowemu zgłoszeniu jest przydzielany unikalny numer identyfikacyjny (ID) – który następnie bierze udział w losowaniu.

Ważne! W ramach jednego zgłoszenia Uczestnik może wskazać tylko jedną aplikację mobilną z funkcjonalnością BLIK konkretnego banku. Jeżeli jednak posiada konta w kilku różnych instytucjach finansowych i w każdej z nich korzysta za aplikacji mobilnej i BLIK-a, może przesłać większą liczbę zgłoszeń, a tym samym zwiększyć swoją szansę na wygraną. Dla przykładu: jeżeli posiadasz rachunek w mBanku i Banku Millennium to możesz się zgłosić do promocji dwa razy: raz z aplikacją mBanku, a drugi z aplikacją Banku Millennium.

Warunki uczestnictwa w Blikomanii

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy:

 1. Wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej www.blikomania.pl, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego;
  • wskazać aplikację mobilną wykorzystywaną do płatności BLIK (jedna aplikacja dla jednego zgłoszenia);
  • zapoznać się z treścią regulaminu;
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie przez organizatora danych osobowych;
  • wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi loterii informacji o charakterze tajemnicy bankowej (czyli dacie i liczbie płatności BLIK). Ważne! Osoba, która w trakcie loterii wycofa swoje zgody, zostanie wykluczona z dalszego udziału w losowaniu.
 2. Dokonać co najmniej jednej transakcji z wykorzystaniem kodu BLIK, czeku BLIK lub aliasu BLIK - pod uwagę będą brane wyłącznie operacje wykonane w punktach usługowych i sklepach stacjonarnych, płatności w sklepach internetowych, wypłaty gotówkowe z bankomatów oraz natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego użytkownika BLIK-a.

Losowanie nagród i weryfikacja uczestników

W trakcie pojedynczego losowania jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę danego typu (tak więc np. nie może w tym samym dniu zdobyć dwóch nagród w wysokości 100 zł). Może jednak, o ile dopisze mu szczęście, najpierw wygrać 100, a następnie 1000 zł – pod warunkiem, że w danym przedziale czasowym przeprowadził minimum dwie transakcje BLIK-iem.

Co więcej, jednorazowa wygrana nie wyklucza laureata z dalszego uczestnictwa w loterii – może on otrzymać dowolną liczbę nagród, pod warunkiem, że w kolejnych dniach również będzie korzystał z tej formy płatności.

Transakcje BLIK są automatycznie rejestrowane w systemach bankowych w godzinach od 00:00”00 do 23:59”59 każdego dnia kalendarzowego trwania loterii. Dzięki temu organizator może zweryfikować, czy nagroda nam się faktycznie należy, prosząc bank o potwierdzenie tych operacji.

Przekazanie nagrody

Po otrzymaniu potwierdzenia z banku, organizator w ciągu 2 kolejnych dni powiadomi e-mailem laureatów o wygranej i poprosi o numer rachunku bankowego, na który ma zostać przekazana nagroda. Zwycięzca loterii powinien przesłać numer swojego konta w terminie 2 dni od daty otrzymania powiadomienia.

Nagroda zostanie przekazana przelewem na wskazane przez laureata konto w terminie do dnia 21 marca 2017 r.

Bonusy nie przekraczające kwoty 760 zł są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. W przypadku nagrody głównej i 9 nagród II stopnia organizator doliczy do wartości nagrody dodatkowy bonus przeznaczony na opłacenie należnego podatku od wygranej i przekaże go do właściwego urzędu skarbowego. Pozostałe osoby (które wygrały ponad 760 zł) są zobligowane do samodzielnego opłacenia podatku.

Harmonogram losowań został podany w załączniku do regulaminu. Regulamin loterii znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

W ostatnim czasie mamy prawdziwy wysyp akcji promujących płatność BLIK-iem. Osoby chętnie korzystające z tej formy płatności mogą wziąć udział np. w promocji na Allegro (w której za dokonanie zapłaty BLIK-iem w łatwy sposób można otrzymać dwudziestozłotowy bonus na kolejne zakupy).

Także warunki samej loterii „Blikomania” nie są zbyt skomplikowane – wystarczy zarejestrować się na stronie akcji i wykonywać transakcje BLIK-iem. Kto wie, może właśnie Tobie dopisze szczęście i wygrasz którąś z przygotowanych przez organizatora nagród, wynoszących od 100 do 100 000 zł? A jeżeli nie to i tak nic straconego, transakcje mobilne wkraczają na polski rynek bankowy, prawdopodobnie zostaną tu na dłużej i warto być z nimi obeznanym.

Z ostatniej chwili

 • 16.10.2017 10:05

  Od dziś w ofercie mBanku dostępna jest karta Visa Świat, którą można płacić bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie.

 • 15.10.2017 09:48

  Wciąż można zyskać 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - właśnie ruszyła nowa edycja promocji tego rachunku. Sprawdź szczegóły.

 • 11.10.2017 11:48

  Za założenie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku można obecnie otrzymać bilety do kina. Szczegóły w naszej analizie rachunku.

 • 9.10.2017 15:01

  UWAGA! W ING Banku Śląskim trwa awaria bankowości internetowej i mobilnej. Oba systemy będą niedostępne do 19:30. Trwają prace nad usunięciem problemu.

 • 6.10.2017 14:53

  Ruszyła 2 edycja promocji "Filmowe konto". Ponownie można otrzymać 6 biletów do kina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

 • 4.10.2017 11:59

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie, stopa referencyjna nadal wynosi 1,5% w skali rocznej.

 • 4.10.2017 09:18

  Posiadacze kont w PKO BP i Inteligo mogą otrzymać bilety do kina za doładowanie telefonu przez bankowość elektroniczną.

 • 4.10.2017 07:54

  W placówkach Poczty Polskiej można już płacić Blikiem i kartą płatniczą za przesyłki wysyłane za pobraniem.

 • 3.10.2017 09:31

  BZ WBK zwraca nawet 40 zł wydatków na kulturę (teatr, koncert itd.). Wystarczy zakupić bilet przez aplikację mobilną i opłacić dyspozycją Przelew24.

 • 2.10.2017 17:13

  Citibank przedłużył promocję kart kredytowych. Wciąż można otrzymać smartfon LG K4 za wyrobienie plastiku, ale tym razem na dużo łatwiejszych warunkach.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.