120 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia i atrakcyjne nagrody w konkursie

Promocja zakończyła się dnia 15 grudnia 2016 r.

120 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia i atrakcyjne nagrody w konkursie Źródło obrazka: strona promocji

W najnowszej akcji Agory możesz otrzymać 120 zł za założenie Konta Godnego Polecenia w Banku Zachodnim WBK i wyrobienie karty debetowej do konta. Warunki promocji są bardzo proste. Co więcej, organizator uruchomił powiązany z promocją konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

W akcji promocyjnej „Konto Godne Polecenia z premią 120 zł” możesz zyskać bonus pieniężny, jeśli otworzysz wspomniany rachunek i zawnioskujesz o kartę debetową Visa Sol. Dodatkowo uczestnicy promocji mogą wziąć udział w konkursie „Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK”, w którym za stworzenie hasła promującego korzystanie z karty podczas ferii zimowych można wygrać telewizor Samsung, smartwatch lub ekspres do kawy.

Organizatorem promocji i konkursu jest Agora Performance, zaś partnerem obu akcji – BZ WBK.

Promocja „Konto Godne Polecenia z premią 120 zł” trwa do 15 grudnia 2016 r., natomiast konkurs kończy się 31 marca 2017 r.

Ważne! Akcja i konkurs łączą się z trwającą do 15 grudnia 2016 r. promocją „Konto z kartą procentuje”, w której dzięki niewielkiej aktywności w posługiwaniu się kartą możesz zyskać oprocentowanie Konta Godnego Polecenia na poziomie 4%.

Kto może wziąć udział w promocji i konkursie?

Uczestnikami obu akcji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, które nie posiadały żadnego konta osobistego prowadzonego w złotówkach w BZ WBK w okresie od 5 grudnia 2015 r. do chwili obecnej.

Udział w konkursie „Moje zimowe ferie...” możliwy jest tylko dla uczestników akcji promocyjnej „Konto Godne Polecenia z premią 120 zł”.

Co zrobić, aby otrzymać 120 zł w promocji?

Zasady akcji promocyjnej „Konto Godne Polecenia z premią 120 zł” są bardzo proste, niemniej powinieneś pamiętać o kilku szczegółach. Organizator wymaga bowiem od nowego klienta spełnienia łącznie poniższych warunków:

 1. Założenia do 15 grudnia 2016 r. swojego profilu w aplikacji promocyjnej na stronie organizatora. Wymagane jest podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail, a także zaakceptowanie regulaminu oferty specjalnej oraz wymaganych zgód.
 2. Złożenia wniosku o Konto Godne Polecenia, kartę debetową Visa Sol i usługi BZWBK24 na stronie banku za pomocą linku z aplikacji.
 3. Zawarcia umowy z bankiem o otwarcie Konta Godnego Polecenia, kartę Visa Sol i usługi BZWBK24 (za pomocą przelewu lub poprzez kuriera).
 4. Zapewnienia comiesięcznego wpływu w łącznej wysokości min. 1000 zł na nowy rachunek w styczniu, w lutym oraz w marcu.
 5. Wypełnienia w aplikacji promocji numeru swojego aktywnego Konta Godnego Polecenia do 24 kwietnia 2017 r.

Pamiętaj także o pozostałych wymaganiach stawianych przez organizatora i bank. Ważne jest, abyś:

 • nie złożył w BZ WBK sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • wyraził zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od BZ WBK;
 • podał w banku swój numer telefonu komórkowego;
 • wyraził zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie potrzebnym do zrealizowania założeń promocji.

Z jednego profilu w aplikacji konkursowej możesz założyć tylko jedno Konto Godne Polecenia. Informację o uzyskaniu premii otrzymasz do 17 kwietnia 2017 r., natomiast sam bonus trafi na Twój nowy rachunek do 30 kwietnia 2017 r. Pamiętaj, że Konto Godne Polecenia musi być w tym czasie aktywne!

Zasady konkursu „Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol...”

Uczestnicy opisanej wcześniej oferty promocyjnej mogą także wziąć udział w konkursie, w którym do zdobycia jest:

 1. Telewizor Samsung UE49KU6670S Curved (nagroda pierwszego stopnia).
 2. 5 zegarków Smartwatch Kruger & Matz Style KM0431.
 3. 15 ekspresów do kawy Ekspress Tchibo Cafissimo Compact.

Do każdej nagrody w celach podatkowych organizator przewidział premię pieniężną w wysokości 1/9 wartości brutto nagrody rzeczowej.

Co powinieneś zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Organizator nie stawia przed uczestnikami wielu warunków. Najważniejsze jest, abyś:

 • został uczestnikiem promocji „Konto Godne Polecenia z premią 120 zł” oraz spełnił warunki otrzymania premii;
 • do 31 marca 2017 r. wpisał w aplikacji promocyjnej swoją propozycję hasła promującego korzystanie z karty Visa Sol podczas ferii zimowych.
 • utrzymał aktywne Konto Godne Polecenia do dnia wyłonienia laureatów konkursu, tj. do 30 kwietnia 2017 r.

Hasło konkursowe może składać się maksymalnie z 250 znaków (wraz ze spacjami). Nie może być ono obraźliwe, wulgarne ani naruszać praw osób trzecich i zasad współżycia społecznego.

Każdy uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę w konkursie.

Laureaci konkursu do 10 maja 2017 r. powinni drogą mailową przesłać organizatorowi dane niezbędne do przekazania nagrody: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu. Nagroda zostanie dostarczona w ciągu 14 dni od przekazania powyższych danych.

Opłaty na Koncie Godnym Polecenia

Konto Godne Polecenia to sztandarowy rachunek BZ WBK. Poniżej przedstawiamy jego najważniejsze parametry:

 • otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne;
 • 4 zł miesięcznie za obsługę karty Visa Sol – opłaty tej unikniesz, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych;
 • wypłaty z bankomatów dla karty Visa Sol - 0 zł za wypłaty z sieci BZ WBK, 2 zł - sieć Cashzone, pozostałe 3% min. 5 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy ELIXIR zlecone przez Internet;
 • 5 zł za przelew natychmiastowy w systemach Express Elixir i Blue Cash;
 • 0,50 zł za automatyczny szybki Przelew24;
 • 0,50 zł za zlecenia stałe;
 • brak opłat za zlecenie i realizację polecenia zapłaty.

4% na koncie + 120 zł premii + nagrody w konkursie

W kolejnej już ofercie specjalnej związanej z Kontem Godnym Polecenia do zgarnięcia jest 120 zł premii. Zasady akcji są bardzo proste: należy założyć konto, zawnioskować o kartę Visa Sol i usługę BZWBK24, a następnie od stycznia do marca zapewnić wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Opłaty za kartę Visa Sol – w przeciwieństwie do MasterCard Omni, oferowanej standardowo do Konta Godnego Polecenia – można uniknąć, jeśli wykona się co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych. Nie jest to zatem bardzo wymagające, gdy od czasu do czasu płacimy plastikiem.

Uczestnicy promocji mogą także spróbować swoich sił w konkursie na stworzenie hasła promującego korzystanie ze wspomnianej karty w trakcie ferii zimowych. Co więcej, obie oferty - i promocja, i konkurs - łączą się z trwającą obecnie ofertą specjalną, dzięki której można uzyskać oprocentowanie na Koncie Godnym Polecenia w wysokości 4%.

Warto zastanowić się nad propozycją Agory i BZ WBK, bo poza premią 120 zł możemy wygrać także atrakcyjne nagrody i jeszcze otrzymać promocyjne odsetki.

Z ostatniej chwili

 • 20.09.2017 10:42

  Klienci ING Banku Śląskiego wykonali już milion transakcji zbliżeniowych telefonem.

 • 15.09.2017 14:31

  mBank wprowadza nową taryfę opłat i prowizji. Podwyższa opłaty za wpłatomaty Euronetu (do 0,2% min. 2 zł) oraz zapowiada nową kartę Visa Foto.

 • 7.09.2017 08:41

  Rada Polityki Pieniężnej po raz kolejny pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 4.09.2017 06:28

  W mBanku można uniknąć opłaty za wydanie karty do rachunku eMax Walutowego, jeśli zamówimy ją do końca września 2017 r.

 • 1.09.2017 17:19

  Citibank przedłużył do końca września promocję, w której za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać smartfona LG K4 Dual SIM. Sprawdź szczegóły.

 • 1.09.2017 11:02

  BZ WBK przedłużył promocję Konta Firmowego Godnego Polecenia, w ramach której można uzyskać zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku.

 • 28.08.2017 09:00

  Zysk netto PKO BP w II kwartale 2017 r. wyniósł 857 mln. zł. Jest to ok. 16,5 mln zł mniej niż rok wcześniej.

 • 27.08.2017 09:11

  Bank Millennium uruchomił nową edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Ponownie można zyskać 2,5% dla nowych środków do 100 000 zł.

 • 21.08.2017 10:38

  Orange Finanse przedłużył promocje dla nowych klientów. Obecnie na koncie oszczędnościowym można zyskać 3,6%.

 • 17.08.2017 14:28

  Nowa akcja Mastercard: płacąc kartami Mastercard lub Maestro w Empiku, fundujesz posiłki dla głodujących dzieci w Rwandzie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.