600 zł premii moneyback i gwarancja niezmiennych opłat za założenie eKonta w mBanku

Uwaga: aktualnie trwa promocja, w której poza 600 zł premii moneyback można zyskać 100 zł w gotówce oraz 100 zł bon na Fly.pl. Szczegóły tej akcji opisujemy w tej analizie promocji.

600 zł premii moneyback i gwarancja niezmiennych opłat za założenie eKonta w mBanku Żródło obrazka: strona internetowa mBanku

W najnowszej promocji mBanku na nowych klientów czekają naprawdę atrakcyjne bonusy: 600 zł zwrotu za zakupy dokonane kartą, dwuletnia gwarancja niezmienności opłat za niektóre operacje bankowe i - także dwuletni - brak opłat za użytkowanie karty. Do akcji można przystąpić najpóźniej do 31 lipca 2017 roku.

600 zł zwrotu za zakupy kartą i zwolnienie z niektórych opłat

Nagrodą w promocji „Lepiej z eKontem” jest 4% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą debetową lub Blikiem. Maksymalnie można zdobyć 100 zł przez 6 miesięcy – łącznie nawet 600 zł premii za zakupy.

Dodatkowym bonusem jest gwarancja niezmienności opłat (i warunków zwalniających z poboru prowizji) obejmująca następujące czynności bankowe: prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz wewnętrzne i zewnętrzne przelewy internetowe. Ponadto bank nie będzie pobierał opłaty za użytkowanie karty debetowej. Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy z bankiem o prowadzenie eKonta, nie dłużej jednak niż do 30 września 2019 r.

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci, czyli osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak zgarnąć premię moneyback w mBanku?

Warunki akcji nie są szczególnie skomplikowane, należy jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych szczegółów. Aby uzyskać premię w ramach moneybacku, należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 31 lipca 2017 r. wraz z kartą debetową, pamiętając wszakże, że promocją są objęte wyłącznie rachunki indywidualne;
  • podczas składania wniosku o rachunek zaakceptować wymagane przez bank oświadczenia.
 2. Przez sześć kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym został otworzony rachunek wykonać następujące czynności:
  • co najmniej raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej;
  • zasilić saldo nowo otworzonego eKonta kwotą min. 1000 zł miesięcznie (wpływ ten nie może pochodzić z innych rachunków, które uczestnik posiada w mBanku, w tym także jako współwłaściciel);
  • wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę łączną kwotę min. 250 zł w punktach handlowo-usługowych.

Bank będzie honorował płatności zarówno kartą debetową, jak i kartą kredytową powiązaną z nowym rachunkiem. Pamiętajmy jednak, że wyrobienie karty debetowej jest obligatoryjnym wymogiem tej promocji.

Przekazanie nagrody

Organizator przekaże cząstkową premię w wysokości do 100 zł na konto uczestnika w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione wszystkie warunki promocji. Jeżeli więc uczestnik wywiązał się z warunków w lipcu, wypłata premii za ten miesiąc nastąpi w sierpniu.

Nieco bardziej skomplikowane terminy obowiązują w przypadku osób, które przystąpią do akcji w połowie miesiąca – w ich przypadku bank naliczy premię po upływie pełnego miesiąca liczonego od tego, w którym dana osoba skorzystała z oferty. Jeśli więc uczestnik przystąpi do akcji w połowie czerwca, pierwsze naliczenie premii nastąpi w lipcu, a wypłata nagrody dopiero w sierpniu.

Premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym dla osób fizycznych i nie trzeba jej zgłaszać w urzędzie skarbowym.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

eKonto standard czy eKonto plus? - porównanie

Objęte ofertą specjalną eKonta - standard i plus – posiadają dość zróżnicowane parametry. W tabelce prezentujemy najważniejsze opłaty związane z prowadzeniem tych rachunków.

eKonto standard

eKonto plus

Prowadzenie rachunku

0 zł

5 zł (opłaty można uniknąć, jeżeli co miesiąc na rachunek wpływa min. 1000 zł)

Wydanie karty debetowej

0 zł

Obsługa karty debetowej

4 zł - opłaty można uniknąć pod warunkiem dokonania 5 transakcji bezgotówkowych

Wypłata z bankomatów krajowych

 • 0 zł w bankomatach mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
 • 1,30 zł za wypłatę z powyższych bankomatów, jeśli wypłata wynosi mniej niż 100 zł
 • 7 zł za wypłatę w innych bankomatach
 • 0 zł we wszystkich bankomatach krajowych dla kwot od min. 100 zł
 • 1,30 zł za wypłatę z bankomatów, jeżeli wypłacana kwota jest niższa od 100 zł

Wypłata z bankomatów zagranicznych

3%, min. 9 zł

0 zł

Przelewy standardowe

0 zł

Przelewy ekspresowe

5 zł

Zlecenie stałe

0 zł

Przelew w oddziale banku

 • 5 zł – przelew wewnętrzny
 • 8 zł – przelew zewnętrzny

0 zł

Wpłata/wypłata środków w oddziale banku

9 zł

0 zł

Więcej o obu wersjach rachunku piszemy w naszej analizie eKonta w mBanku.

Komentarz redakcji: "mBank tym razem naprawdę się postarał"

Najnowsza promocja mBanku stanowi miłe zaskoczenie – w porównaniu do wcześniejszych akcji bank podwoił wysokość moneybacku (z 2% do 4%) i zaproponował dwa razy wyższą premię. Wcześniej wynosiła ona 50 zł przez 6 miesięcy, czyli maksymalnie 300 zł, obecnie bank wypłaci uczestnikom akcji 600 zł. Co ciekawe, warunki umożliwiające uzyskanie zwrotu pozostały identyczne – aby otrzymać bonus, należy raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej banku, wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł oraz zapewnić stały wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.

Dodatkowym profitem do premii gotówkowej jest dwuletnia gwarancja niezmienności opłat za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz przelewy internetowe, a także zwolnienie z opłat za użytkowanie karty debetowej. W dobie podwyżek wprowadzanych przez różne banki taka deklaracja może spodobać się wielu potencjalnym uczestnikom.

Reasumując, zdecydowanie warto rozważyć najnowszą ofertę mBanku: warunki udziału nie są skomplikowane, aczkolwiek wymagają aktywnego posługiwania się plastikiem (należy co miesiąc wydać kwotę 2500 zł, aby uzyskać maksymalną stuzłotową premię).

eKonto w obu swoich wersjach: standard i plus – jest zaliczane do czołówki rachunków osobistych. Warto jednak zastanowić się nad wyborem wariantu rachunku, ponieważ zmiana wersji konta w trakcie trwania akcji będzie skutkowała wykluczeniem z promocji.

Z ostatniej chwili

 • 20.06.2017 10:16

  W aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego udostępniono mobilną autoryzację transakcji.

 • 16.06.2017 12:44

  Z początkiem czerwca Bank Zachodni WBK uruchomił infolinię w języku ukraińskim. Doradcy banku będą służyć pomocą obywatelom Ukrainy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

 • 15.06.2017 10:48

  Od godz. 16:00 w piątek do 10:00 w poniedziałek klienci Credit Agricole nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej.

 • 13.06.2017 11:36

  Ruszyła świetna promocja Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% Za założenie depozytu w Idea Banku można zgarnąć 2 bilety do Cinema City. Sprawdź szczegóły.

 • 9.06.2017 13:17

  W weekend VW Bank, Nest Bank i Raiffeisen będą przeprowadzały prace w swoich serwisach bankowości internetowej, przez co niektóre usługi nie będą dostępne.

 • 9.06.2017 13:12

  Klienci eurobanku mogą od dziś płacić swoim smartfonem za pomocą usługi Android Pay.

 • 8.06.2017 14:25

  Europejski Bank Centralny pozostawił stopy procentowe na obecnym, wyjątkowo niskim poziomie.

 • 8.06.2017 07:28

  ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty kartę wielowalutową. Dzięki temu rozwiązaniu można uniknąć prowizji przy płatnościach w EUR, USD, GBP i PLN.

 • 7.06.2017 10:42

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 7.06.2017 07:02

  Android Pay jest już dostępny dla klientów Orange Finanse.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.